14-12-2018 00:59
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 13.12.2018
Булава Алла, другая редакция должна поддерживать формат ИБД, который в 3.3.3.1. тогда просто создав файл тут и передать его туда

[off] 13.12.2018
prepod, Огромное Вам спасибо Алексей, за полезную информацию, мы выбрали второй вариант - это файл с паролем. Благодрю.

[off] 13.12.2018
Булава Алла, из 3.3.3.1 никак. "ХХІ век" должны привести в порядок свой формат ИБД. Либо через уважаемого Valentin.

[off] 13.12.2018
Всем здравствуйте! ПОМОГИТЕ пожалуйста. Как перенести инфор. файл из АВК в программный комплекс "ХХІ век"???

[off] 13.12.2018
Всем привет!! Smile


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база «НОРМАТИВ™ PRO»
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Юлия - есть такие МУ 34-70-111-85 \"Методические указания по определению сметной стоимости ремонта производственных зданий и сооружений энергопредприятий\...
Панацея - Підкажіть як зробити кошторис по своїй калькуляції, щоб в обгрунтуванні було видно кальк.
Надежда - Доброго дня!. Капітальний ремонт сходових клітин житлового будинку, правомірним буде включення к=1,2 зг.Вказівок дод.Б п.1. виконання ремонтно-буді...
Просмотр темы
» Для начинающих » Первые шаги
Тут был(и) 1 Гостей
 Распечатать тему
ФОП 5%
Mzr787
Потрібна допомога.
Як в главі 12 Зведеного кошт. розрахунку врахувати вартість експертизи з пдв, якщо ЗКР складений з урахуванням ЄП 5% ( як зробити щоб на главу 12 не накручувались 5% ЄП), Дякую!
Оценить сообщение
 
Руссо
Два путя :
1. ручками вираховуючи вручну (занести вартість експертизи з ПДВ) і виключити 5% на цю суму з загального податку (дуже схоже на садо-мазо).
2. прописати це все формулою в розрахунку (дуже схоже на садо-садо-мазо).
АЛЕ кошторис складається зазвичай на загальну систему оподаткування (приміром Ви ж ще не знаєте який у замовника буде технагляд з ПДВ чи єдинщик, а якщо єдинщик то який 3 чи 5 і т.д.
Оценить сообщение
 
Mzr787
Дякую за відповідь!
Оценить сообщение
 
Анна Геннадьевна
Доброго дня. Якщо Ваш кошторис будуть подавати для повернення коштів, то вартість експертизи буде виключена казначейством. Головне щоб сумма Вашого кошторису не перевищувала сумму кошторису що пройшов експертизу за вирахуванням сумми експертизи та тех.нагляду
Оценить сообщение
 
Mzr787
Чи може бути кошторисна документація, яка має пройти експертизу (СС1), складена для конкретного підрядника ( ФОП 5%). Якщо так, то як тоді бути із зведеним кошторисом ( як вписати тех нагляд, вартість експертизи з ПДВ)? Чи зведений кошторис в будь якому разі складається за загальну систему оподаткування? Чи потрібно подавати Договірну ціну на експертизу?
Ми підрядник який буде виконувати дані роботи. Роз'ясніть будь ласка!
Оценить сообщение
 
Татьяна1901
На загальну систему ПДВ(20%/). і 5% ФОПа-це не ПДВ, не путайте. Ви його ніяк не включаєте, не додаєте до суми.
Оценить сообщение
 
Перейти на форум:

Авторизация
Логин

Пароль



Вы не зарегистрированы?
Нажмите здесь для регистрации.

Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Заказать АС-4
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать пароль к АВК-5
Выписать счет на АВК5
Тестирование обработки 1С-АВК
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Зарплата по регионам

Сейчас на сайте
Гостей: 20

Пользователей: 0

Всего пользователей: 23,098
Новый пользователь: Шредова

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры