29-03-2024 15:37
Техподдержка в Viber


Техподдержка АВК⁩


Группа поддерживается напрямую разработчикам
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 29.03.2024
КР18-8-2 ( ямковий ремонт асф/бет суміші) подразумевает разогрев битума в составе работ? И для чего тогда в сборнике норма КР18-57-1 отдельно разогрев битума в котлах? Разогрев и поддержание в горяче

[off] 29.03.2024
Підкажіть усереднену відстань внутрішньобудівель
ного транспортування врахованого нормами для збірок Кб27?

[off] 28.03.2024
Подскажите пожалуйста расценку на снять, а потом обратно поставить стеклопакеты в м/пластиковых окнах

[off] 26.03.2024
sasa, Тільки залізобетонні вироби.

[on] 25.03.2024
170,25


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Тетяна - чому при підвищенні середньомісячної зарплати зменшується загальна кошторисна заробітна плата????
Марія - Чи правомірно замовник вимагає змінити середньомісячну тривалість робочого часу з 167,33 (стандартна АВК) на 170,25 (лютий 2024)? Де можна прочитат...
Олег - При просмотре любых общих выходяших документов выдает ошибку \"Высота групп входящих в \"объединение\" (строки между \"Ь\" и \"Ъ\") превышает высот...
Просмотр темы
» Для начинающих » Первые шаги
Тут был(и) 1 Гостей
 Распечатать тему
електроенергія
MarikBig
в деяких розцінках викоирстовується електричне обладнання вартість електроенергії сидитьу вартості експлуатації. чи можна вартість електроенергії викидати а замість неї ставити пересувні електростанції?
логічно що можна, хто стикався і як на це реагують відповідні органи










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
АБорис
логичней сделать калькуляцию на 1 квт собственной ел.ен.










Я пишу с ошибками — это привилегия высшего образования.
Оценить сообщение
 
АВК
Передвижная станция потреб_л_яет ресурсы. Значит ее НАДО вставлять в смету.










Сколько дурака не учи, а он всё равно всё знает)))
Оценить сообщение
 
АБорис
АВК написал(а):
Передвижная станция потреб_л_яет ресурсы. Значит ее НАДО вставлять в смету.

А временную разводку от неё учитывать в ОПР, или тоже в прямые запихнуть можно?
Там ведь тоже всякие скобы, изоленты и.т.п. потребляются.










Я пишу с ошибками — это привилегия высшего образования.
Оценить сообщение
 
АВК
Только ОПР










Сколько дурака не учи, а он всё равно всё знает)))
Оценить сообщение
 
АБорис
Двояко както получается.










Я пишу с ошибками — это привилегия высшего образования.
Оценить сообщение
 
MarikBig
АБорис написал(а):
Двояко както получается.


хм, в принципі до 50 метрів здається підключення входить










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
MarikBig
АВК написал(а):
Передвижная станция потреб_л_яет ресурсы. Значит ее НАДО вставлять в смету.


я з вами згодний не підкажете якесь десь розяснення.
наприклад водовідлив із котловану в польових умовах там є електричні насоси 4 кВт. можна із їхнбої вартості викинути вартість електроенергії а додати дизельну електростанції потужністю 4 кВт?










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
Викторинка
я з вами згодний не підкажете якесь десь розяснення.
наприклад водовідлив із котловану в польових умовах там є електричні насоси 4 кВт. можна із їхнбої вартості викинути вартість електроенергії а додати дизельну електростанції потужністю 4 кВт?

MarikBig, звичайно ні .

подправил bb-код
Оценить сообщение
 
MarikBig
Викторинка написал(а):
я з вами згодний не підкажете якесь десь розяснення.
наприклад водовідлив із котловану в польових умовах там є електричні насоси 4 кВт. можна із їхнбої вартості викинути вартість електроенергії а додати дизельну електростанції потужністю 4 кВт?

MarikBig, звичайно ні .

подправил bb-код


поясніть детальніше. тут водовідлив в межах будмайданчика а що тоді в полі? 10 км дроту тянути?










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
АВК
MarikBig написал(а):
АВК написал(а):
Передвижная станция потреб_л_яет ресурсы. Значит ее НАДО вставлять в смету.


я з вами згодний не підкажете якесь десь розяснення.
наприклад водовідлив із котловану в польових умовах там є електричні насоси 4 кВт. можна із їхнбої вартості викинути вартість електроенергії а додати дизельну електростанції потужністю 4 кВт?

Можно, почему бы и нет?
Вместо эл.энергии будут затраты на дизтопливо и работу генератора.










Сколько дурака не учи, а он всё равно всё знает)))
Оценить сообщение
 
Викторинка
MarikBig , в залежності від притоку води підбирають і спосіб відкачки,а значить і тип насосів ...аж до насоснї станціїї.Звідси і визначається кількість електроенергіїї,що буде споживатись.Приймаєм обгрунтоване рішення щодо застосування станціїї відповідної, як джерела виробництва електроенергіїї.Ключовим виходить з того, поняття- вартість 1кіловатта електроенергіїї ,від відповідного джерела живлення. Отже, мій висновок :при застосуванні згаданої Вами станціїї визначаєте собівартість 1квт енергіїї, яку вона продукує для забезпечення роботи насосу відповідного типу.
Оценить сообщение
 
MarikBig
чисто теорія, я не знаю як приток порахувати крім як маш-год помножити на номінальну продуктивність при 100% завантаженні насосу
в організації один насос потужністю 4 кВт приток води 10м3 год. ми відкачали виключили відкачали виключили. машиногодини записали в журналі ведення водовідливу (чув про такий ніколи форми не бачив). насос годину не працює його продуктивність 20 м3. тому тільки пів години. спожив він 2 кВт енергії. логчно насос продуктиністю 10 м3 і потужністю 2 споживе також 2 кВт електроенергії бо мусить працювати 1 годину
що не так в цій історії? якщо все так яка різниця як воду качати



я так розумію тут думки роздвоїлись.
1. Робити калькуляцію на 1кВт нергії і її вписувати у вартість експлуатації насосу в графі вартість енергоносіїв.
2.у графі вартість енергоносіїв насосу ставимо 0. до машин додаємо - дизельну електростанцію ставимо кількість машино-годин таку саму як і насосу.
логічно ми б мали вийти на одне число, але дуже сумніваюсь....
Изменил(а) MarikBig, January 09 2013 14:22










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
Викторинка
я так розумію тут думки роздвоїлись.
1. Робити калькуляцію на 1кВт нергії і її випувати у вартість експлуатації насосу в графі вартість енергоносіїв.
2.у графі вартість енергоносіїв насосу ставимо 0. до машин додаємо - дизельну електростанцію ставимо кількість машино-годин таку саму як і насосу.
логічно ми б мали вийти на одне число, але дуже сумніваюсь....
Не туліть все докупи. 1. Насос -споживач 2. Станція диз. -виробник . 3. Споживачу потрібно :Х квт електроенергіїї, а виробник виро[Вырезано цензурой!]є Хкіловат за У -годин. У вартості 1квт електроенергії,що споживається складовою є кількість машиногодин, за яку станція її дасть виробнику.
Оценить сообщение
 
АВК
ППРа достаточно. И не нужны никакие калькуляции.










Сколько дурака не учи, а он всё равно всё знает)))
Оценить сообщение
 
MarikBig
quote] Не туліть все докупи. 1. Насос -споживач 2. Станція диз. -виробник . 3. Споживачу потрібно :Х квт електроенергіїї, а виробник виро[Вырезано цензурой!]є Хкіловат за У -годин. У вартості 1квт електроенергії,що споживається складовою є кількість машиногодин, за яку станція її дасть виробнику.[/quote]

та ніби все правильно в мене потужність насоса 4 кВт для його роботи необхідна електростанція яка видає також не менше 4кВт. працює насос-працює електростанція. не працює насос електростанція працює вхолосту без навантаження. навпаки бути не може.
тому години насосу повинні принаймі бути не меншими за години електростанції. куда я буду дівати зайву електроенергії.
получається що правильний варіант тільки 2?
я так розумію..










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
АБорис
АВК написал(а):
ППРа достаточно. И не нужны никакие калькуляции.

Так будет идеально, но проще ли?










Я пишу с ошибками — это привилегия высшего образования.
Оценить сообщение
 
MarikBig
ану трошкі вікпедії
Через схожість назв кіловат і кіловат-годину часто плутають у повсякденному вжитку, особливо коли це стосується електроприладів. Однак ці дві одиниці вимірювання стосуються різних фізичних величин. У ватах і, отже, у кіловатах вимірюється потужність, тобто кількість енергії, спожита приладом за одиницю часу. Ват-година і кіловат-година є одиницями виміру енергії, тобто ними визначається не характеристика приладу, а кількість роботи, виконаної цим приладом.

Ці дві величини пов'язані наступним чином. Якщо лампочка потужністю у 100 Вт працювала протягом 1 години, її робота вимагала 100 Вт · год енергії, або 0,1 кВт · год, а 40-ватна лампочка споживе таку ж кількість енергії за 2,5 години. Потужність електростанції вимірюється у мегаватах, але кількість проданої електроенергії буде вимірюватися у кіловат-годинах (мегават-годинах).










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
MarikBig
в ціноутворення за якийсь із останніх номерів є подібна ситуація, але там інше питання розглядалось










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
sanchez
товарищи, мож кто сталкивался.
Помогите как расценить временное электроснабжение? стройка в поле за городом 150 км. будет стоять передвижная эл-ция. Нашел с204-103, могу ли её использовать как источник электроэнергии? там просто указать время работы её в маш-час?
в смете мне нужно учесть доставку её на площадку, время работы (посчитать общую потре[Вырезано цензурой!]емую мощность и помножить на время работы) и пусконаладку?
Оценить сообщение
 
Перейти на форум:

Авторизация
Логин

Пароль



Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Сейчас на сайте
Гостей: 28

Пользователей: 0

Всего пользователей: 25,394
Новый пользователь: patchbilding

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры