16-04-2024 12:31
Техподдержка в Viber


Техподдержка АВК⁩


Группа поддерживается напрямую разработчикам
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 16.04.2024
Добрий день! Якщо можно технологічні карти. v.p.sidorenko@gmai
l.com

[off] 11.04.2024
і не відповідают риночним, як на це дивляться провіряючі органи коли накладні отписані але не відповідают ринку?

[off] 11.04.2024
Доброго дня, не підскажете зі сторони замовника коли у підрядника тверда договірна ціна, ціни на матеріали можуть буди знижені? Підрядник надав видаткові накладі від фопів, але вони завишені

[off] 11.04.2024
Вітаю, не підкажете, де можна знайти приклад кошториса на пусконналадку вентиляційнної системи (ПВ) та автоматики до неї?

[off] 10.04.2024
ruty, имхо, материалы без работ это продажа. а КБ2 так и называется, Акт выполненных работ.


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Любовь - \"Какую расценку применить при демонтаже утепления фасада пенопластом t= 50 мм\"
Олег - Потрібна допомога з вирішення питання по демонтажу утеплення фасаду, якщо взяти пряму розцінку на монтаж КБ15-78-1 з к.0,8 відповідно до норми, то ...
Анатолій - Вихідні дані: Влаштування віконних блоків (27,78т)/100м.кв./14,54(одиниць по 100м.кв.) Як перевести в м. кв. в кошторисі, КБ9-44-(1,2,3)?
Просмотр темы
» Для начинающих » Первые шаги
Тут был(и) 1 Гостей
 Распечатать тему
Перша допомога початківцю
taras1005
Всім, доброго вечора. Від обіду читаю ваш форум на роботі. Дуже цікаво і пізнавально. Але весь форум осилити відразу не реально, і напевно нема поки що сенсу, і так все не запам ятається, якби не хотілось. Я, такий то такий то, працюючи, там то і там то, на посаді кошторисника, стаж декілька місяців, знання...судячи з того що я прочитав, на форумі, і шо з того я знав, то - мізерні. Для складання кошторисів користуюся програмою АВК 5(в майбутньому хочеться вивчтити АС4ПИР, , базові дії для складання кошторисів(набрати позицію, поміняти розцінку, хнайти позицію, створити нову норму, поміняти коефіцієнти, дц, і т.д. я вмію,( дуже цікавить, як в розцінці поміняти окремі механіхми, чи окремі роботи, і як де брати на них ціни, глави Н38...і інші, опр як вони формуються....і т.д.). В загальному мене цікавить література, чи уроки якісь. ну все що потрібно знати хорошому кошториснику. Буду дуже вдячний за відгуки і допомогу. Можна писати сюда і В ЛС.
Просьба адміна не банити цю тему. можливо я один не такий, і відповіді пошукай на форумі. теми создавались. на форумі 100500 тем, не реально відразу шось знайти. а я хочу всьо і сразу.
Оценить сообщение
 
ksilit
задавайте вопросы и на них ответят.
ОПР надо брать расчетно и понижающие Н38 и Н39 не ставить.
механизм в расценке поменять можно, но надо экономическое обоснование.
Если менять ресурс, то это уже индивидуальная норма, которую надо согласовывать и утверждать.
Оценить сообщение
 
taras1005
Є в мене ліцензійна версія АВК 2.11.6 здається найвища....що з ліцензійних. але термін ліцензії вийшов . чи можна в ній працювати якось щоб були теперішні розцінки. наскільки розумію там ще по дбн. чи як вийти на нові ціни. але не купляти повністю нову ліцензію??? чи тільки купляти нову з нуля. Дякую
Оценить сообщение
 
ksilit
2.11.6 не воспринимает нормы по ДСТУ.
если была лицензия, стоит сделать продление обслуживания.
если прошло больше года, есть 2 варианта
1. приобретать заново
2. платить за все года с момента окончания обслуживания. но это имеет смысл, если их 2 будет. если 3 года, дешевле заново приобрести
Оценить сообщение
 
lulya87a
Добрый вечер. Помогите пожалуйста полному чайнику в составлении сметы по разработке проекта землеустройства по отводу земляных участков. Я так понимаю есть сборники еще с СССР+ДБН 1.1.2000, но вопрос. Цены там в ру[Вырезано цензурой!]х, каким образом это переводить все, я еще раз повторюсь - полный ноль.
Оценить сообщение
 
lulya87a
ах да - программы нет никакой, т.е. основываюсь только на сборники . Может у кого-то есть пример ??
Оценить сообщение
 
lulya87a
prepod написал(а):
lulya87a, сборник СССР+ДСТУ Б Д.1.1-7-2013. Но я бы делал бы по форме 3П. Здесь в двух словах не объяснишь. Учится нужно, а это не фунт изюму съесть. Сейчас все нормальные преподаватели из Донбаса в Одессе семинары читают.



Да, это я уже поняла )) но вся сложность в том, что мне нужно сделать за 2 дня, а я как начала все эти ДСТУ - у меня каша в голове.
Оценить сообщение
 
taras1005
Доброго дня. таке питання. Є проект по будівництву ВОЛЗ. є перелік робіт які треба виконати(основні, до них об єми.) але шоб виконати ці роботи потрібно і супутні роботи. напрклад земляні. Чи є якісь норми які саме мають бути роботи. чи все береться самому, беручи технологію робіт до уваги? Наприклад требапрокласти кабель. але шоб прокласти кабель потрібно виконати якісь земляні роботи. розчистка екскаватором чи бульдозенром, чи розкопка траншеї. є якісь норми стосовно цих робітю і шо має бути, чи як я опписав по технології самому по логіці)), думаю шо описав те, що хотів описати. Дякую за увагу . Буду радий підказкам гуру)
Оценить сообщение
 
taras1005
taras1005 написал(а):
Доброго дня. таке питання. Є проект по будівництву ВОЛЗ. є перелік робіт які треба виконати(основні, до них об єми.) але шоб виконати ці роботи потрібно і супутні роботи. напрклад земляні. Чи є якісь норми які саме мають бути роботи. чи все береться самому, беручи технологію робіт до уваги? Наприклад требапрокласти кабель. але шоб прокласти кабель потрібно виконати якісь земляні роботи. розчистка екскаватором чи бульдозенром, чи розкопка траншеї. є якісь норми стосовно цих робітю і шо має бути, чи як я опписав по технології самому по логіці)), думаю шо описав те, що хотів описати. Дякую за увагу . Буду радий підказкам гуру)

ну і не тільки на кабель. а і в загальному .на будівництво і т.д. і т.п
Оценить сообщение
 
taras1005
І знайшов в своєму кабінеті:
Ціноутворення у будівництві Збріник офіц. докуменнтів та роз яснень. на кожен місяць.
Опишіть в двох словах шо то таке. і для чого воно виходит ькожний місяць. хочу читати але чи варто...???
Оценить сообщение
 
ksilit
есть проект с указанными работами и объемами.
если возникают трудности, то в первую очередь обратитесь к мастеру, попросите технологию рассказать. вместе составите примерный перечень работ, по которым подберете нормы.
либо обратитесь к тем, кто делал проект(возможно они и сметную документацию разрабатывали)
Оценить сообщение
 
MarikBig
taras1005 написал(а):
І знайшов в своєму кабінеті:
Ціноутворення у будівництві Збріник офіц. докуменнтів та роз яснень. на кожен місяць.
Опишіть в двох словах шо то таке. і для чого воно виходит ькожний місяць. хочу читати але чи варто...???


Читати ЦО чи не читати це як в Гамлеті бути чи не бути. дивлячись яка мета перед вами стоїть. просте читання ЦО нічого не дає, оскільки без конкретної мети мало, що запамятовується. хочете почати орієнтуватись в кошторисній справі починайте з Методичних рекомендацій. на ВОЛС є окремий збірник не внесений в АВК.

шукайте на форумі і все знайдетеWink










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
taras1005
MarikBig написал(а):
taras1005 написал(а):
І знайшов в своєму кабінеті:
Ціноутворення у будівництві Збріник офіц. докуменнтів та роз яснень. на кожен місяць.
Опишіть в двох словах шо то таке. і для чого воно виходит ькожний місяць. хочу читати але чи варто...???


Читати ЦО чи не читати це як в Гамлеті бути чи не бути. дивлячись яка мета перед вами стоїть. просте читання ЦО нічого не дає, оскільки без конкретної мети мало, що запамятовується. хочете почати орієнтуватись в кошторисній справі починайте з Методичних рекомендацій. на ВОЛС є окремий збірник не внесений в АВК.

шукайте на форумі і все знайдетеWink

Може ви порадили б якісь методичні вказівки? ну інструкцію до АВК) я уже прочитав....мінімально в ньому, скласти якусь смету можу без проблемю з показникам і всім. але хочеться більшого...
і збірники дуже був би вдячний якби ви підсказали як він називається)))
Оценить сообщение
 
MarikBig
http://stroysmeta...wstart=140
чай










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
taras1005
MarikBig написал(а):
http://stroysmeta...wstart=140
чай

Маю таку зараз біля себе синю оригінал ...друковану за 2012 рік. але там по дбн. а зараз по ДСТУ, напвено ще це не важливо?
Оценить сообщение
 
MarikBig
для загального розвитку підійде.










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
taras1005
Треба мені створити позицію. прокладання стрічки кабелеукладачем. вот позиція прокладання кабелю...кабелеукладачем є, а вот стрічки нема в авк. як поступати? створювати на основі того і як міняти? як знати шо саме міняти і якак ціна має бути. і ще коли змінюєш як правильно називати чи то не грає різниці?
Оценить сообщение
 
MarikBig
нема в авк
не можна так написати, правильно нема норм. в АВК все добре.
по заміні матеріалів тонкий момент
1. п. в ДСТУ (пошукайте) в якому будь-яка зміна вимагає розробки індивідуальних
2. ЛИСТ Мінрегіонбуду (пошукайте)в якому не сутєва заміна матеріалів, яка не призводить до зміни технології допускається. кожен вирішує сам чи зможе він потім довести що зміни матеріалів не вплинути на зміну технології і трудомісткість.

а взагалі піднімайте і читайте старі теми. на форумі дають вудочку, а не готову рибу)










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
taras1005
і ще питання створю нову норму. ну початок шифру з старої норми.а в кінці можна будьшо писати??)) а то бачив десь
є РЕСН типу..і ще чогось в тому роді
Оценить сообщение
 
december_ann
taras1005 написал(а):
і ще питання створю нову норму. ну початок шифру з старої норми.а в кінці можна будьшо писати??)) а то бачив десь
є РЕСН типу..і ще чогось в тому роді

Я пишу, допустим, ЕН15-178-5И










Как хочется порой положить лимон не в чай...а в швейцарский банк!))
Оценить сообщение
 
Перейти на форум:

Подобные темы
Темы Форум Ответов Последние сообщения
Терміново потрібна допомога з КРУ /по адмін витратах/ Проблемы и решения 2 June 16 2009 13:25
Потрібна допомога..... Проблемы и решения 2 February 04 2010 19:04
терміново потрібна допомога по кошторису Проблемы и решения 4 July 09 2011 21:17
Допомога фахівців Консультации 3 December 12 2012 12:40
потрібна допомога Дорожное строительство 12 August 22 2013 10:48
потрібна допомога Проблемы и решения 9 October 24 2014 09:06
ПОКРІВЛЯ (терміново потрібна допомога) Машины и механизмы 14 April 29 2016 11:42
Порібна допомога! Проблемы и решения 11 July 28 2016 11:15
Дуже треба допомога новачку! Первые шаги 6 August 15 2019 10:06
Авторизация
Логин

Пароль



Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Сейчас на сайте
Гостей: 17

Пользователей: 0

Всего пользователей: 25,395
Новый пользователь: An

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры