12-12-2018 10:11
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 12.12.2018
evergrey, 066-q ссылка не полная

[on] 12.12.2018
доброе утро!!!

[off] 12.12.2018
Всем доброе утро! Smile

[off] 11.12.2018
Извеняюсь за флуд но очень важное обращение https://www.youtub
e.com/watch?v=xgx9
iAMhoG4&t=0
s

[off] 11.12.2018
Evgenija822, позвоните мне по тел.0966312533 и я Вам расскажу.

ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база «НОРМАТИВ™ PRO»
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е

[On-Line консультация]
Панацея - Підкажіть як зробити кошторис по своїй калькуляції, щоб в обгрунтуванні було видно кальк.
Надежда - Доброго дня!. Капітальний ремонт сходових клітин житлового будинку, правомірним буде включення к=1,2 зг.Вказівок дод.Б п.1. виконання ремонтно-буді...
Анжела - делаю акт на видеонаблюдение (работы по монтажным сборникам). В ДЦ есть коэффициент на стесненность. Заказчик хочет Акт на подтверждение коэффициен...
Просмотр темы
» Делюсь опытом » Копилка готовых решений
Тут был(и) 1 Гостей
 Распечатать тему
Семинар 2018
prepod
Планирую в ноябре 2018 года в Днепре провести семинар. Хотелось бы сформировать его по вашим пожеланиям. Темы которые планирую представить опубликую в отдельных постах, оценив которые я буду понимать о их нужности сметчикам. Так что прошу оценивать. Так же прошу вас коллеги отдельными постами озвучить те темы которые будут интересны лично вам. Прошу поучаствовать в опросе, проголосовать за мои темы и написать свои темы-пожелания. Спасибо!
Изменил(а) prepod, November 09 2018 08:33

Оценить сообщение
  x 1  x 5  x 4

prepod
Тема1 Розрахунок класу наслідків (приклади, методики, помилки) (Клас наслідків об’єктів будівництва в деталях (розрахунок, приклади, методики, помилки))

Оценить сообщение
  x 2  x 9  x 7

prepod
Тема2 Розрахунок кошторисної документації на нові технології в будівництві, розробка індивідуальних норм (Індівідуальна норма - це просто (використання існуючої та створення власної нормативної бази))

Оценить сообщение
  x 1  x 10  x 17

prepod
Тема3 Розрахунок та правильне оформлення обсягів виконаних робіт (Підрахунки об’єму робіт для кошторису (хто готує розрахунок та правильне оформлення обсягів виконаних робіт))

Оценить сообщение
  x 11  x 1  x 14

prepod
Тема4 Розрахунок вартості будівництва за аналогами (Розрахунок вартості будівництва за п’ять хвилин (об’єкти-аналоги, укрупнені норми, ринкові розцінки))

Оценить сообщение
  x 10  x 1  x 10

prepod
Тема5 Проходження експертизи кошторисної частини проекту (Позитивний експертний звіт - без проблем (алгоритм проходження експертизи, розгляд стандартних ситуацій))

Оценить сообщение
  x 1  x 7  x 12

prepod
Тема6 Розробка графіків виконання робіт та фінансування будівництва за допомогою кошторисних програм (Графіки з кошторисної програми - швидко та якісно (приклади розробки, перенесення в Microsoft Project))

Оценить сообщение
  x 2  x 6  x 1  x 2  x 9

prepod
Тема7 Безкоштовне програмне забезпечення, та інтернет-ресурси для кошторисників (Помогайки для кошторисників (презентація безкоштовного програмного забезпечення та інтернет-ресурсів)

Оценить сообщение
  x 3  x 12  x 1  x 2  x 11

prepod
Тема8 Майстер-класи по кошторисним програмам (Кошторис швидко, якісно без напрягання (налаштування, гарячі клавіші, правильний пошук нормативів, прийоми роботи))

Оценить сообщение
  x 1  x 7  x 2  x 1  x 15

prepod
Тема9 Особливості розрахунку і перевірки калькуляцій допоміжних підприємств будівельних організацій (Калькуляція - запорука професійного кошторисника (види калькуляцій, правила розробки та їх погодження))

Оценить сообщение
  x 3  x 9  x 3  x 1  x 12

prepod
Тема10 Договір підряду з урахуванням нових ДСТУ. Взаєморозрахунки за об’ємами виконаних робіт (Вірно складений договір - запорука успіху підприємства (помилки при складанні договору, розгляд ситуацій))

Оценить сообщение
  x 2  x 9  x 1  x 1  x 11

Екатерина Николаевна
Тема: "Трьохсторонній договір, коли замовником виступає бюджетна організація, фінансування здійснюється за "не бюджетні" кошти. Етапи реалізації проекту: від підписання договору до введення об'єкту в експлуатацію для кожної із сторін - замовника, інвестора та підрядника, згідно чинного законодавства України."
Оценить сообщение
  x 2  x 1  x 1

ЛОСЬ
prepod написал(а):
Планирую в ноябре 2018 года в Днепре провести семинар. Хотелось бы сформировать его по вашим пожеланиям. Темы которые планирую представить опубликую в отдельных постах, оценив которые я буду понимать о их нужности сметчикам. Так что прошу оценивать. Так же прошу вас коллеги отдельными постами озвучить те темы которые будут интересны лично вам. Прошу поучаствовать в опросе, проголосовать за мои темы и написать свои темы-пожелания. Спасибо!

Какая стоимость семинара будет?
Оценить сообщение

prepod
Думаю не более 1000/день. Все зависит от аренды зала и стоимости спикеров. Ну и конечно от количества участников.

Оценить сообщение

София
prepod написал(а):
Думаю не более 1000/день. Все зависит от аренды зала и стоимости спикеров. Ну и конечно от количества участников.

какая длительность семинара планируется?
Оценить сообщение

prepod
Два дня

Оценить сообщение

longweee
Підкажіть будь ласка орієнтовно в яких числах буде більш детальніша інформація щодо семінару. Дякую
Оценить сообщение

prepod
Планирую детально все выложить в понедельник. Смотрите здесь и в новостях.

Оценить сообщение
  x 1

prepod

Орієнтовна програма проведення конференції на 2 дні*:

День1
· 8:00-9:00 Налаштування обладнання;
· 9:00-10:00 Реєстрація учасників;
· 10:00-10:30 Вступне слово;
· 10:30-11:30 Галіч Є. Г., «Особливості перевірки кошторисно-договірної документації на всіх етапах інвестиційного процесу 1 ч.»;
· Coffee break та відповіді на питання;
· 11:30-12:30 Галіч Є. Г., «Особливості перевірки кошторисно-договірної документації на всіх етапах інвестиційного процесу 2 ч.»;
· 12:30-13:30 Папін О. Я., «Розрахунок класу наслідків (приклади, методики, помилки)»;
· 13:30-14:30 Обід;
· 14:30-15:00 Папін О. Я., «Розрахунок кошторисної документації на нові технології в будівництві, розробка індивідуальних норм»;
· 15:00-16:00 Папін О. Я., «Розрахунок та правильне оформлення обсягів виконаних робіт за допомогою прикладного програмного забезпечення»;
· 16:00-17:00 Галіч Є. Г., «Договір підряду з урахуванням нових ДСТУ .
Взаєморозрахунки за об'єми виконаних робіт»
День2
· 9:00-10:00. Папін О. Я., «Проходження експертизи кошторисної частини проекту»;
· 10:00-11:00 Папін О. Я., «Розробка графіків виконання робіт та фінансування будівництва за допомогою кошторисних програм»
· 11:00-12:00 Галіч Є. Г., «Особливості розрахунку і перевірки калькуляцій допоміжних підприємств будівельних організації 1ч.»;
· 12:00-13:00 Галіч Є. Г., «Особливості розрахунку і перевірки калькуляцій допоміжних підприємств будівельних організації 2ч.»;
· 13:00-13:30 Папін О. Я., «Безкоштовне програмне забезпечення, та інтернет-ресурси для кошторисників»;
· 13:30-14:30 Обід;
· 14:30-15:30 Папін О. Я., «Розрахунок вартості будівництва за аналогами»;
· 16:00-17:00 Галіч Є. Г., Папін О. Я., «Майстер-класи та відповіді на питання».

*-послідовність доповідей може бути змінена.
Изменил(а) prepod, November 09 2018 08:30

Оценить сообщение
  x 1  x 1  x 1

prepod
На многочисленные вопросы относительно оплаты семинара сообщаю, что записавшиеся участники до 09.11.2018 г. Могут оплачивать по льготной цене даже в день начала семинара.

Оценить сообщение
  x 1

Перейти на форум:

Подобные темы
Темы Форум Ответов Последние сообщения
семинар в Алуште Флудилка...типа разговоры про жизнь 2 September 24 2009 19:34
Семинар 2010 в Ивано-Франковске Прочие вопросы 12 May 12 2010 11:19
Семинар по ПИР Предлагаем свои услуги 1 August 17 2010 10:21
Семинар для профессионалов Консультации 17 April 01 2013 12:00
Семинар для профессионалов Консультации 32 February 19 2014 12:37
Семинар 04.04.2012 г. Ценообразование в Украине 42 May 06 2015 12:13
Зарплата 2018 Консультации 219 October 30 2018 11:35
Авторизация
Логин

Пароль

Вы не зарегистрированы?
Нажмите здесь для регистрации.

Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Заказать АС-4
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать пароль к АВК-5
Выписать счет на АВК5
Тестирование обработки 1С-АВК
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Зарплата по регионам

Сейчас на сайте
Гостей: 27

Пользователей: 1
mironov

Всего пользователей: 23,094
Новый пользователь: rbe-tek

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры