28-04-2024 00:23
Техподдержка в Viber


Техподдержка АВК⁩


Группа поддерживается напрямую разработчикам
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 24.04.2024
По поводу розвезення стояків. Проектант вважає, що стояки СВ 105-5 повинні враховуватись за нормою КБ33-120-6, як по лінії 6-10кВ, а Замовник не погоджується. Як правильно?

[off] 24.04.2024
имхо, 0,4 ближе к 0,38, чем к 6 но лучше посовещаться с мастером.

[off] 24.04.2024
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, як правильно взяти норму на розвезення стояків при будівництві ПЛ-0,4кВ, коли на лінії є стояки СВ 95-2 та СВ 105-5? Береться за однією нормою КБ33-120-5, чи розділя

[off] 20.04.2024
Добрий день. Будь ласка, в кого є зразок кошторису на ремонт внутрішніх сан.-тех. систем у будинках? Скиньте, будь ласка на ivane.mkl@gmail.co
m

[off] 19.04.2024
п. 5.31 Настанови "за динамічної договірної ціни —не враховується."


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Ганна - 24.04.2024 Доброго дня. Підкажіть будь ласка, як правильно взяти норму на розвезення стояків при будівництві ПЛ-0,4кВ, коли на лінії є стояки СВ 9...
Любовь - \"Какую расценку применить при демонтаже утепления фасада пенопластом t= 50 мм\"
Олег - Потрібна допомога з вирішення питання по демонтажу утеплення фасаду, якщо взяти пряму розцінку на монтаж КБ15-78-1 з к.0,8 відповідно до норми, то ...
Просмотр темы
» Для начинающих » Первые шаги
Тут был(и) 1 Гостей
 Распечатать тему
Середньомісячна зп і тарифні сітки
iryna95
ДД! У цьому році як ніколи змінюється середньомісячна тривалість робочого часу. Підкажіть, як бути, коли по закриттю останнього акту треба звести це все в один кошторис, а виявляється, що один акт з 172,67 люд/год, інший 173,33 люд/год. (а є такий проект, який закривався на протязі піврокуShock). І при їх об'єданні відповідно можна задати лише одне значення, а отже якісь роботи не будуть відповідати закритим (ціна робіт, звв, витрати люд/год). І ДЦ виходить або менше, або більше. Що в такому випадку?
Оценить сообщение
 
Нет
iryna95, доброго дня!
Можна одне уточнення, а саме. Ви коригуєте договірну ціну після підписання договору підряду шляхом укладання додаткової угоди? Тому що в іншому випадку зведення кошторису після підписання актів виглядає досить дивно. Хоча у процесі роботи виникають різні ситуації.
На мою думку зробити це в програмі неможливо. Вихід, на мою думку, у ручному зведенні обсягів: локальні кошториси формуємо з тими параметрами, що і акти, а договірну, загальновиробничі - вручну, шляхом підсумовування параметрів із актів. З підсумковою відомістю ресурсів в цілому по кошторису може бути складніше, якщо в залежності від акту змінюється середній розряд робіт. Якщо ж - ні, то також шляхом підсумовування. Ексель Вам в допомогу.
Немає нічого неможливого, лише закономірно виникає питання - для чого?!
Оценить сообщение
 
Викторинка
Нет написал(а):
iryna95, доброго дня!
Можна одне уточнення, а саме. Ви коригуєте договірну ціну після підписання договору підряду шляхом укладання додаткової угоди? Тому що в іншому випадку зведення кошторису після підписання актів виглядає досить дивно. Хоча у процесі роботи виникають різні ситуації.
На мою думку зробити це в програмі неможливо. Вихід, на мою думку, у ручному зведенні обсягів: локальні кошториси формуємо з тими параметрами, що і акти, а договірну, загальновиробничі - вручну, шляхом підсумовування параметрів із актів. З підсумковою відомістю ресурсів в цілому по кошторису може бути складніше, якщо в залежності від акту змінюється середній розряд робіт. Якщо ж - ні, то також шляхом підсумовування. Ексель Вам в допомогу.
Немає нічого неможливого, лише закономірно виникає питання - для чого?!
Маємо нормативні документи,що регулюють договірні відносини.Основою є договір,де прописано вид договірної ціни, тверда чи динамічна. Додаткові угоди регулюють договірні відносини в частині розміру фінансування,зміни проєктних рішень,додаткових робіт.
Оценить сообщение
 
Нет
Викторинка, я знаю в яких випадках укладаються додаткові угоди до договору, хоча дякую за нагадування
Але iryna95, за її словами, після закриття актів зводить всі обсяги робіт у єдиний кошторис, тому я цікавилися для чого це робиться, в чому полягає сенс цієї роботи та її доцільність.
Оценить сообщение
 
Викторинка
Нет написал(а):
Викторинка, я знаю в яких випадках укладаються додаткові угоди до договору, хоча дякую за нагадування
Але iryna95, за її словами, після закриття актів зводить всі обсяги робіт у єдиний кошторис, тому я цікавилися для чого це робиться, в чому полягає сенс цієї роботи та її доцільність.
Не прочитала першого допису iryna95. При невідомому назагал виду договірної ціни,можливо замовник хоче з фактичних актів сформувати договірну ціну, а далі додаткова угода і фактична договірна ціна.При цьому має бути протокол за підписом обох сторін причин змін обсягів.Це моя здогадка. При цьому зауважу,що намір применшити компетенність колеги НІ(НЕТ).Можливо це недолік віртуального спілкування.Даруйте.Smile
Оценить сообщение
 
MarikBig
Нет написал(а):
Викторинка, я знаю в яких випадках укладаються додаткові угоди до договору, хоча дякую за нагадування
Але iryna95, за її словами, після закриття актів зводить всі обсяги робіт у єдиний кошторис, тому я цікавилися для чого це робиться, в чому полягає сенс цієї роботи та її доцільність.


мабуть казна продовжує дивувати свої побажаннями. в мене подібна проблема частина Актів не переводяться в Договірну з правильними сумами, через ручні зміни АВР.










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
Перейти на форум:

Подобные темы
Темы Форум Ответов Последние сообщения
Влаштування блискавкозахисної сітки Консультации 6 June 05 2012 15:15
Середньомісячна тривалість робочого часу Первые шаги 22 January 15 2013 13:35
Авторизация
Логин

Пароль



Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Сейчас на сайте
Гостей: 10

Пользователей: 0

Всего пользователей: 25,398
Новый пользователь: Alex_050

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры