23-02-2019 14:47
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 23.02.2019
Всем хороших выходных! Smile

[off] 22.02.2019
ksilit [!] Спасибо!!!

[off] 22.02.2019
Lu1, ен8-22-1(2) не подходит?

[off] 22.02.2019
Пож, подскажите монтаж газобетонных блоков или брать как ракушняк, пож

[off] 22.02.2019
andbro, Ен6-18-2


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база «НОРМАТИВ™ PRO»
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е
[On-Line консультация]
АЛЕКСЕЙ - Затопили соседи сверху. Подскажите фирму, которая может сделать дефектный акт, просто страховая говорит- во сколько оцениваете ущерб, но я не профи...
Ostap - [05.02.19] : Луцк : Остап : Підрядник обґрунтовує вартість придбаних матеріалів первинними документами (копії накладних, тощо) при здачі робіт? З...
Людмила - Кошторис виконано із заробітною платою 3400грн, чи можна поставити більшу заробітну плату не збільшуючи при цьому загальну кошторисну вартість . Д...
Как правильно посчитать оплату труда в командировке
НовостиМинистерство социальной политики в письме от 05.03.2012 г. № 204/13/184-12 высказалось относительно изменений в статью 121 Кодекса законов о труде Украины.

Весь период нахождения в командировке является рабочим временем работника, за который согласно статье 121 Кодекса законов о труде Украины должна выплачиваться заработная плата согласно условиям трудового или коллективного договора и размер такой оплаты труда не может быть ниже среднего заработка.

Таким образом, говорится в письме, в случае направления работника в командировку необходимо сравнить сумму среднедневного заработка и дневного заработка работника в соответствии с условиями трудового договора и в случае, когда заработная плата выше его среднего заработка, оплатить за время командировки заработную плату, а если выше средний заработок, то выплачивается средняя заработная плата.

Ниже приведен текст письма Минсоцполитики от 05.03.2012 г. № 204/13/184-12


Міністерство соціальної політики розглянуло лист щодо змін до статті 121 Кодексу законів про працю України і повідомляє.
Службове відрядження - це поїздка працівника за розпорядженням керівника органу державної влади, підприємства на певний строк до іншого населеного пункту для виконання службового доручення поза місцем його постійної роботи (за наявності документів, що підтверджують зв'язок службового відрядження з основною діяльністю підприємства).
Керівник підприємства або його заступник направляє працівників у відрядження наказом (розпорядженням) із зазначенням: пункту призначення, найменування підприємства, куди відряджається працівник, строку й мети відрядження.
Весь період перебування у відрядженні є робочим часом працівника, за який відповідно до статті 121 Кодексу законів про працю України має виплачуватись заробітна плата згідно з умовами трудового або колективного договору і розмір такої оплати праці не може бути нижчим середнього заробітку.
Тобто у випадку направлення працівника у відрядження необхідно порівняти суму середньоденного заробітку і денного заробітку працівника відповідно до умов трудового договору і у випадку, коли заробітна плата вища його середнього заробітку, заплатити за час відрядження заробітну плату, а якщо вищий середній заробіток, то виплачується середня заробітна плата.
До денного заробітку працівника, який має порівнюватись із середньоденним заробітком, включаються всі елементи заробітної плати, які працівник отримає згідно з умовами трудового, колективного договору у місяці, в якому його направляють у відрядження: оклад, доплати, надбавки, премії, індексація тощо.
Середньоденний заробіток визначається з урахуванням положень Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.95 р. N 100 (далі - Порядок).
Згідно з пунктом 3 Порядку при обчисленні середньої заробітної плати за два місяці включаються: основна заробітна плата, доплати і надбавки, премії, які мають постійний характер, індексації тощо.
Пунктом 4 Порядку передбачені виплати, які не враховуються при обчисленні середньої заробітної плати у всіх випадках її збереження, в т. ч. і за час відрядження, зокрема, не враховуються виплати за час, протягом якого зберігається середній заробіток працівника (за час виконання державних і громадських обов'язків, щорічної і додаткової відпусток, відрядження тощо) та допомога у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю.

Директор Департаменту
О. Товстенко
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Авторизация
Логин

ПарольВы не зарегистрированы?
Нажмите здесь для регистрации.

Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Заказать АС-4
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать пароль к АВК-5
Выписать счет на АВК5
Тестирование обработки 1С-АВК
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Зарплата по регионам

Сейчас на сайте
Гостей: 19

Пользователей: 1
Светлана131313

Всего пользователей: 23,249
Новый пользователь: VolodumurRVN

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры