Доброго дня, підкжіть де глянути роз’яснення, які свме "утруднення" входять в: "Те саме, за наявності особливо утруднених умов з організації робочих місць"
так работи на покрівлі будинку в якому працюють люди. в тех частині на ремонт додаток Б перший і другий пункт чи можна йх застосовувати одночасно. ще і знаходиться будівля на діючим підприємстві
Здраствуйте, я еще не опытный сметчик скорее начинающий. Прошу Вашей помощи, мудрости и совета, так как выручали меня не раз. Руководитель поставил задачу выяснить в каком случае применяются расценки из строительного сборника а в каких из монтажного (полагаю что речь идет о схожих видах робот), так же ему нужен нормативный документ подтверждающий информацию. Подскажите где я могу получить такую информацию. В АВК (тех.часть і вказівки із застосування) такой информации нету. Заранее благодарна за ответ.
Valentin написал(а): eva_panina, не валяйте ваньку.
РН-ремонтные работы,
ЕН-новой строительство. М-МОНТАЖ ОБОРУДОВАНИЯ!!!!
Когда будете монтировать оборудование, вспомните, что есть сборник М.
Ремонтный и ЕН имеют свои нормы и свои правила, которые не связаны с М..
Как я уже написала выше, ищу информацию по требования руководителя, не думаю что его устроит такой ответ, раз он хочет документальное подтверждение. Спасибо за ответ.
Все подтверждения в Указаниях по Применению и Техчастях определенных сборниках.
Скачайте эти документы из АВК5 и дайте своему руководителю, пусть осваивает сметное дело.
ksilit написал(а):
есть негласное правило
если строительство сначала идут Е, ЕН, затем РН и затем М
если ремонт сначала РН, затем Е, ЕН и затем М
1. При новом строительстве для бюджета никогда не применяются РН.
2. При новом строительстве и ремонте для электромонтажных работ существуют свои собственные сборники и нормы, о применении которых написано в правилах о их применении.
Других правил не существует.
Для ком структур приемлемы все неписанные правила, если их применение не попадает под статьи УКУ (уголовщину).
Valentin надіслано: eva_panina, не валяйте ваньку.
РН-ремонтные работы,
ЕН-новой строительство. М-МОНТАЖ ОБОРУДОВАНИЯ!!!!
Когда будете монтировать оборудование, вспомните, что есть сборник М.
Ремонтный и ЕН имеют свои нормы и свои правила, которые не связаны с М..
заміна поповерхових щитів, автоматів, лічильника (однофазний це матеріал, трифазний це вже обладнання??), часткова заміна кабелю, перенесення ГРЩ і в ньому заміна всього начиння, підключення його до стабілізатора і генератора. Реконструкція системи електропостачання навчального закладу, і офісного приміщення. Тут кабелі, реле, клемні колодки, наконечники, дін-рейки, автомати, рубильники, перемикачачі це обладнання чи матеріали? роботи мають бути по М8 чи по КБ ?
Підрядник сам проектує, домовляється про висновок експертизи, потім виконує роботи і все по збірнику М8, бо так більші ціни.
По бухгалтерії підрядник повинент змонтоване обладнання продати Замовнику з урахуванням доставки на підставі "Акту вартості змонтованого обладнання" - оплата, довіреність, видаткова накладна і т.п. А що далі замовнику робити з тим величезним списком "обладнання"? Замовнику потрібен акт КБ2в і КБ3, в якому все враховано (і робота, і матеріал) і не треба ставити на баланс якесь обладнання у вигляді кабелю, автоматів, чи навіть щитка "в зборі".
З приводу застосування збірників - пояснення у вкладенні.
Щодо вартості змонтованого обладнання: яка видаткова накладна?! Що укладено між Замовником та Підрядником? Договір поставки чи договір підряду? За договором підряду Підрядник зобов’язується на свій ризик виконати певну роботу за завданням Замовника, а Замовник — прийняти та оплатити виконану роботу (ч. 1 ст. 837 Цивільного кодексу України). Підрядник зобов’язаний виконати роботу за договором підряду зі свого матеріалу і своїми засобами, якщо інше не передбачає договір (ч. 1 ст. 839 ЦК). Ціна договору підряду - це відшкодування витрат Підрядника та плату за виконану ним роботу (ч. 3 ст. 843 ЦК).
Тому оплата Замовником вартості матеріалів та обладнання, які Підрядник використовує під час виконання робіт, не є о поставкою, а компенсує Підряднику його витрат під час виконання робіт. Повна вартість виконаних робіт визначається довідкою за формою КБ3. Вра[Вырезано цензурой!]те, що за договором підряду, Підрядником може бути створено не один об'єкт основних засобів, а декілька. В результаті реконструкції, крім створення нових, може бути змінена вартість діючих тощо. Нагадую, як не банально, що одиницею обліку основних засобів є об'єкт основних засобів. Є ціла низка нормативних документів з бухгалтерського обліку, яка визначає підходи до визначення параметрів активів, які відносяться до основних засобів.
Тому після закінчення виконання робіт та підписання актів, у Замовника починається робота визначена прийнятими саме у нього вимогами до ведення обліку. І взаємовідносин між Підрядником та Замовником, за умови надання всіх необхідних документів першим, зовсім не стосуються.
Нет приєднав зображення: