форми КБ-2в та довідки про вартість не включається, а передається підряднику за окремим актом. Раніше була форма М-15а. У випадку виконання робіт господарським способом роботи виконуються силами та
Відображати в актах давальницьку сировину та матеріали можливо лише при виконанні підрядних робіт шляхом проставляння позначки "поставка Замовника" у вартості матеріалу. Обладнання Замовника до
Ксима, при будь-якому виді виконання робіт КБ-2в не є підставою для списання матеріалів та обладнання. Підставою для бухгалтерського обліку є звіт відповідальної особи (виконроба, майстра).
Доброго дня! Допоможіть в такому: було розроблено інвесторську кошторисну документація на певну будову (БЮДЖЕТ!!!). В цьому кошторисі було взято розцінку по влаштуванню покрівлі з металочерепиці Е12-12-1. В склад робіт входить укладання утеплювача стрічками. Коли розро*****в кошторис ввів в цю розцінку утеплювач Роквул згідно проекту. Але в проекті було неправильно законструйовано: потрібно було утеплювати перекриття , а не покрівлю. Підрядники зараз хочуть , щоб я вніс розцінку утеплення по перекриттю. Я не знаю чи потрібно вносити розцінку чи просто внестИ матеріал утеплювач, тому що в розцінку по влаштуванню покрівлі з металочерепиці Е12-12-1 входить утеплення,яке ми не робимо. Чи потрібно брати окремо розцінку???Дякую!!!
Это утепление места сопряжения мауэрлат/стена/стропило(кроква), закладывается на стену между стропильными ногами но не вплотную до обрешетки, а с небольшим зазором.
Wanderer написал(а):
Это утепление места сопряжения мауэрлат/стена/стропило(кроква), закладывается на стену между стропильными ногами но не вплотную до обрешетки, а с небольшим зазором.
Незнал, выражаю глубокую благодарность
п.с. С дуру думал, что в расценках ошиблись с измерением м2-м3, правда под мауэрлат ложим руберойд. Только вопрос: почему паро- и гидро- мембраны присутствуют?
Змінено: АБорис, January 18 2011 18:17
Под мауерлат конечно рубероид. Это от мауерлата в сторону карнизного свеса полоска закладывается между кроквяными ногами. По большому счету этот утеплитель там и не нужен. А паробарьер нужен в любом случае, иначе конденсат в холодное время года принесет много сюрпризов, да и через щели и неплотности в примыканиях листов будет задувать снег, своими глазами видел приличные сугробы на крышах без паробарьера, обычно после второго года эксплуатации крыши. Бьется паробарер по кроквам, прижимается контр-обрешеткой (обычно брусок 30х50, реже 40х50, набивается сверху кроквы по длине) По контр обрешетке бьется обрешетка с шагом под волну металлочерепицы.