01-10-2024 15:40
Техпідтримка в Viber


Техпідтримка АВК⁩


Група підтримується безпосередньо розробниками
btm-left.pngbtm-right.png
Міні-чат
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися

[off] 01.10.2024
218GB PREMIUM Studio HD Videos FORUM TORRENT FAMILY SECRET GIRL PHOTO SET GIRLS LEAK GIRL CHAT HIDDEN CAM DAUGHTER HURTING KIDS JB PUSSY JAPANESE JUNIOR NUDIST FUUL ZIP LINK FOR TORRENT CLIENT (ADD URL) magnet:?xt=urn:bti
h:abd5aaed52b5994f
e54136701

[off] 30.09.2024
Допоможіть будь ласочка! Треба розцінити демонтаж-монтаж решіток на вікнах пром.будівель

[off] 25.09.2024
Лето, ДБ3-35-1, ДБ3-35-2, ДБ3-35-3

[off] 25.09.2024
допоможіть!!! розцінка на встановлення конструкцій лежачого поліцейського!!!!

[off] 24.09.2024
та понятно, все вже перечитав. Але хотів би побачити сам розрахунок, може хто робив таке.

btm-left.pngbtm-right.png
ИCC
Інформаційно-довідкова система Зодчий
btm-left.pngbtm-right.png
Нормативна база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е
btm-left.pngbtm-right.png




[On-Line консультация]
Артем - Доброго дня. було застосовано к=1.3 згідно додатку Б пункту 4. замовник каже, що в цьому додатку говориться про меблі, які фізично не можливо пере...
Антон - Встановив останню версію програми, але весь шріфт йде ієрогліфами
Аліна - Доброго дня, скажіть можливо хтось знає чи можна переносити матеріали створені в НДІ користувача з однієї АВК в іншу?
Перегляд теми
» Для початківців » Перші кроки
Тут был(и) 1 Гостей
 Роздрукувати тему
електроенергія
MarikBig
в деяких розцінках викоирстовується електричне обладнання вартість електроенергії сидитьу вартості експлуатації. чи можна вартість електроенергії викидати а замість неї ставити пересувні електростанції?
логічно що можна, хто стикався і як на це реагують відповідні органи










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
АБорис
логичней сделать калькуляцию на 1 квт собственной ел.ен.










Я пишу с ошибками — это привилегия высшего образования.
Оценить сообщение
 
АВК
Передвижная станция потреб_л_яет ресурсы. Значит ее НАДО вставлять в смету.










Сколько дурака не учи, а он всё равно всё знает)))
Оценить сообщение
 
АБорис
АВК написал(а):
Передвижная станция потреб_л_яет ресурсы. Значит ее НАДО вставлять в смету.

А временную разводку от неё учитывать в ОПР, или тоже в прямые запихнуть можно?
Там ведь тоже всякие скобы, изоленты и.т.п. потребляются.










Я пишу с ошибками — это привилегия высшего образования.
Оценить сообщение
 
АВК
Только ОПР










Сколько дурака не учи, а он всё равно всё знает)))
Оценить сообщение
 
АБорис
Двояко както получается.










Я пишу с ошибками — это привилегия высшего образования.
Оценить сообщение
 
MarikBig
АБорис написал(а):
Двояко както получается.


хм, в принципі до 50 метрів здається підключення входить










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
MarikBig
АВК написал(а):
Передвижная станция потреб_л_яет ресурсы. Значит ее НАДО вставлять в смету.


я з вами згодний не підкажете якесь десь розяснення.
наприклад водовідлив із котловану в польових умовах там є електричні насоси 4 кВт. можна із їхнбої вартості викинути вартість електроенергії а додати дизельну електростанції потужністю 4 кВт?










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
Викторинка
я з вами згодний не підкажете якесь десь розяснення.
наприклад водовідлив із котловану в польових умовах там є електричні насоси 4 кВт. можна із їхнбої вартості викинути вартість електроенергії а додати дизельну електростанції потужністю 4 кВт?

MarikBig, звичайно ні .

подправил bb-код
Оценить сообщение
 
MarikBig
Викторинка написал(а):
я з вами згодний не підкажете якесь десь розяснення.
наприклад водовідлив із котловану в польових умовах там є електричні насоси 4 кВт. можна із їхнбої вартості викинути вартість електроенергії а додати дизельну електростанції потужністю 4 кВт?

MarikBig, звичайно ні .

подправил bb-код


поясніть детальніше. тут водовідлив в межах будмайданчика а що тоді в полі? 10 км дроту тянути?










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
АВК
MarikBig написал(а):
АВК написал(а):
Передвижная станция потреб_л_яет ресурсы. Значит ее НАДО вставлять в смету.


я з вами згодний не підкажете якесь десь розяснення.
наприклад водовідлив із котловану в польових умовах там є електричні насоси 4 кВт. можна із їхнбої вартості викинути вартість електроенергії а додати дизельну електростанції потужністю 4 кВт?

Можно, почему бы и нет?
Вместо эл.энергии будут затраты на дизтопливо и работу генератора.










Сколько дурака не учи, а он всё равно всё знает)))
Оценить сообщение
 
Викторинка
MarikBig , в залежності від притоку води підбирають і спосіб відкачки,а значить і тип насосів ...аж до насоснї станціїї.Звідси і визначається кількість електроенергіїї,що буде споживатись.Приймаєм обгрунтоване рішення щодо застосування станціїї відповідної, як джерела виробництва електроенергіїї.Ключовим виходить з того, поняття- вартість 1кіловатта електроенергіїї ,від відповідного джерела живлення. Отже, мій висновок :при застосуванні згаданої Вами станціїї визначаєте собівартість 1квт енергіїї, яку вона продукує для забезпечення роботи насосу відповідного типу.
Оценить сообщение
 
MarikBig
чисто теорія, я не знаю як приток порахувати крім як маш-год помножити на номінальну продуктивність при 100% завантаженні насосу
в організації один насос потужністю 4 кВт приток води 10м3 год. ми відкачали виключили відкачали виключили. машиногодини записали в журналі ведення водовідливу (чув про такий ніколи форми не бачив). насос годину не працює його продуктивність 20 м3. тому тільки пів години. спожив він 2 кВт енергії. логчно насос продуктиністю 10 м3 і потужністю 2 споживе також 2 кВт електроенергії бо мусить працювати 1 годину
що не так в цій історії? якщо все так яка різниця як воду качати



я так розумію тут думки роздвоїлись.
1. Робити калькуляцію на 1кВт нергії і її вписувати у вартість експлуатації насосу в графі вартість енергоносіїв.
2.у графі вартість енергоносіїв насосу ставимо 0. до машин додаємо - дизельну електростанцію ставимо кількість машино-годин таку саму як і насосу.
логічно ми б мали вийти на одне число, але дуже сумніваюсь....
Змінено: MarikBig, January 09 2013 14:22










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
Викторинка
я так розумію тут думки роздвоїлись.
1. Робити калькуляцію на 1кВт нергії і її випувати у вартість експлуатації насосу в графі вартість енергоносіїв.
2.у графі вартість енергоносіїв насосу ставимо 0. до машин додаємо - дизельну електростанцію ставимо кількість машино-годин таку саму як і насосу.
логічно ми б мали вийти на одне число, але дуже сумніваюсь....
Не туліть все докупи. 1. Насос -споживач 2. Станція диз. -виробник . 3. Споживачу потрібно :Х квт електроенергіїї, а виробник виро[Вырезано цензурой!]є Хкіловат за У -годин. У вартості 1квт електроенергії,що споживається складовою є кількість машиногодин, за яку станція її дасть виробнику.
Оценить сообщение
 
АВК
ППРа достаточно. И не нужны никакие калькуляции.










Сколько дурака не учи, а он всё равно всё знает)))
Оценить сообщение
 
MarikBig
quote] Не туліть все докупи. 1. Насос -споживач 2. Станція диз. -виробник . 3. Споживачу потрібно :Х квт електроенергіїї, а виробник виро[Вырезано цензурой!]є Хкіловат за У -годин. У вартості 1квт електроенергії,що споживається складовою є кількість машиногодин, за яку станція її дасть виробнику.[/quote]

та ніби все правильно в мене потужність насоса 4 кВт для його роботи необхідна електростанція яка видає також не менше 4кВт. працює насос-працює електростанція. не працює насос електростанція працює вхолосту без навантаження. навпаки бути не може.
тому години насосу повинні принаймі бути не меншими за години електростанції. куда я буду дівати зайву електроенергії.
получається що правильний варіант тільки 2?
я так розумію..










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
АБорис
АВК написал(а):
ППРа достаточно. И не нужны никакие калькуляции.

Так будет идеально, но проще ли?










Я пишу с ошибками — это привилегия высшего образования.
Оценить сообщение
 
MarikBig
ану трошкі вікпедії
Через схожість назв кіловат і кіловат-годину часто плутають у повсякденному вжитку, особливо коли це стосується електроприладів. Однак ці дві одиниці вимірювання стосуються різних фізичних величин. У ватах і, отже, у кіловатах вимірюється потужність, тобто кількість енергії, спожита приладом за одиницю часу. Ват-година і кіловат-година є одиницями виміру енергії, тобто ними визначається не характеристика приладу, а кількість роботи, виконаної цим приладом.

Ці дві величини пов'язані наступним чином. Якщо лампочка потужністю у 100 Вт працювала протягом 1 години, її робота вимагала 100 Вт · год енергії, або 0,1 кВт · год, а 40-ватна лампочка споживе таку ж кількість енергії за 2,5 години. Потужність електростанції вимірюється у мегаватах, але кількість проданої електроенергії буде вимірюватися у кіловат-годинах (мегават-годинах).










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
MarikBig
в ціноутворення за якийсь із останніх номерів є подібна ситуація, але там інше питання розглядалось










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
sanchez
товарищи, мож кто сталкивался.
Помогите как расценить временное электроснабжение? стройка в поле за городом 150 км. будет стоять передвижная эл-ция. Нашел с204-103, могу ли её использовать как источник электроэнергии? там просто указать время работы её в маш-час?
в смете мне нужно учесть доставку её на площадку, время работы (посчитать общую потре[Вырезано цензурой!]емую мощность и помножить на время работы) и пусконаладку?
Оценить сообщение
 
Перейти на Форум:

btm-left.pngbtm-right.png
Авторизація
Логін

Пароль



Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
btm-left.pngbtm-right.png
Навігація
bullet.gif Статті
bullet.gif Правила сайту
bullet.gif Зворотній зв'язок
Кошторисні програми
bullet.gif Замовити кошторис
bullet.gif C=>C=>C=>С
Різне
bullet.gif Увага!!! Курси!
bullet.gif Новини
bullet.gif Архів новин
btm-left.pngbtm-right.png
Зараз на сайті
bullet.gif Гостей: 22

bullet.gif Користувачів: 0

bullet.gif Всього користувачів: 25,410
bullet.gif Новий користувач: Artem83

Подивитись >>>
btm-left.pngbtm-right.png
220,914,610 унікальних відвідувачів Завантажено за 0.41 сек. - 60 Theme Fusionist by Harly
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем)