01-10-2024 15:04
Техпідтримка в Viber


Техпідтримка АВК⁩


Група підтримується безпосередньо розробниками
btm-left.pngbtm-right.png
Міні-чат
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися

[off] 01.10.2024
218GB PREMIUM Studio HD Videos FORUM TORRENT FAMILY SECRET GIRL PHOTO SET GIRLS LEAK GIRL CHAT HIDDEN CAM DAUGHTER HURTING KIDS JB PUSSY JAPANESE JUNIOR NUDIST FUUL ZIP LINK FOR TORRENT CLIENT (ADD URL) magnet:?xt=urn:bti
h:abd5aaed52b5994f
e54136701

[off] 30.09.2024
Допоможіть будь ласочка! Треба розцінити демонтаж-монтаж решіток на вікнах пром.будівель

[off] 25.09.2024
Лето, ДБ3-35-1, ДБ3-35-2, ДБ3-35-3

[off] 25.09.2024
допоможіть!!! розцінка на встановлення конструкцій лежачого поліцейського!!!!

[off] 24.09.2024
та понятно, все вже перечитав. Але хотів би побачити сам розрахунок, може хто робив таке.

btm-left.pngbtm-right.png
ИCC
Інформаційно-довідкова система Зодчий
btm-left.pngbtm-right.png
Нормативна база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е
btm-left.pngbtm-right.png




[On-Line консультация]
Артем - Доброго дня. було застосовано к=1.3 згідно додатку Б пункту 4. замовник каже, що в цьому додатку говориться про меблі, які фізично не можливо пере...
Антон - Встановив останню версію програми, але весь шріфт йде ієрогліфами
Аліна - Доброго дня, скажіть можливо хтось знає чи можна переносити матеріали створені в НДІ користувача з однієї АВК в іншу?
Перегляд теми
» Для початківців » Перші кроки
Тут был(и) 1 Гостей
MarikBig
в деяких розцінках викоирстовується електричне обладнання вартість електроенергії сидитьу вартості експлуатації. чи можна вартість електроенергії викидати а замість неї ставити пересувні електростанції?
логічно що можна, хто стикався і як на це реагують відповідні органи
Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
 
 Роздрукувати тему
електроенергія
MarikBig
sanchez написал(а):
товарищи, мож кто сталкивался.
Помогите как расценить временное электроснабжение? стройка в поле за городом 150 км. будет стоять передвижная эл-ция. Нашел с204-103, могу ли её использовать как источник электроэнергии? там просто указать время работы её в маш-час?
в смете мне нужно учесть доставку её на площадку, время работы (посчитать общую потре[Вырезано цензурой!]емую мощность и помножить на время работы) и пусконаладку?



судячи по дебатах првильний варіант:
робіть ПОБ і ПВР. розраховуйте споживачів. ра[Вырезано цензурой!]те сумарне навантаження із косинусами і так далі.
виходьте на машиногодини.
в вартості експлуатації викидуйте електроенергію

мене та цензура трохи дістала! можна її відключити?










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
Викторинка
MarikBig, в ціноутворенні за червень 2006 року було тлумачення ,питання по врахуванню витрат пов"язаних з експлуатацією пересувної електростанціїї. Так,сторінка 39-46. Чи маєте цей збірник?
Оценить сообщение
 
MarikBig
найшов трилер продовжується. але тут треба довго розбиратись
щось мені подобається коли кВт/год написано де стояло просто кВт


Киловатт-час равен количеству энергии, потре[Вырезано цензурой!]емой (производимой) устройством мощностью один киловатт в течение одного часа. Отсюда 1 кВт·ч = 1000 Вт · 3600 с = 3,6 МДж.

Следует заметить, что правильно писать именно «кВт·ч» (мощность, умноженная на время). Написание «кВт/ч» (киловатт в час), часто употре[Вырезано цензурой!]емое во многих СМИ и даже иногда в официальных документах, неправильно. Такое обозначение соответствует изменению мощности в единицу времени (что обычно никого не интересует), но никак не количеству энергии. Столь же распространенная ошибка — использовать «киловатт» (единицу мощности) вместо «киловатт-час».

я вже трохи підзабув фізику але потужність P=UxI для змінного струму а в них все одно
Змінено: MarikBig, January 09 2013 16:15










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
sanchez
MarikBig написал(а):
судячи по дебатах првильний варіант:
робіть ПОБ і ПВР. розраховуйте споживачів. ра[Вырезано цензурой!]те сумарне навантаження із косинусами і так далі.
виходьте на машиногодини.
в вартості експлуатації викидуйте електроенергію

мене та цензура трохи дістала! можна її відключити?


1)по формулам подсчет сделал. вышло 64кВт
2)не понял как выйти на машиночасы?
3)во всей стройке выкидываю электроэнергию?

-----что-то плохо усваивается все это
Змінено: sanchez, January 09 2013 17:14
Оценить сообщение
 
Викторинка
Колеги , розділіть для себе поняття : 1.тип насоса чи іншого приладу, а звідси його потужність в кВт 2. Кількість електроенергіїї, яку треба витратити на роботу насоса в квт/год. 3. Вартість машиногодини роботи пересувної електростанціїї (дизельної), яка виро[Вырезано цензурой!]є квт/години електроенергіїї. Навіщо викидувати з будов електроенергію, якщо потрібно відшкодувати її вартість у замовника?
Оценить сообщение
 
MarikBig
Викторинка написал(а):
Колеги , розділіть для себе поняття : 1.тип насоса чи іншого приладу, а звідси його потужність в кВт 2. Кількість електроенергіїї, яку треба витратити на роботу насоса в квт/год. 3. Вартість машиногодини роботи пересувної електростанціїї (дизельної), яка виро[Вырезано цензурой!]є квт/години електроенергіїї. Навіщо викидувати з будов електроенергію, якщо потрібно відшкодувати її вартість у замовника?


не пишіть квт/год. правильно кВт*год.

у випадку із котлованом насосу потужністю 4 кВт потрібно 4,4 кВт*год електроенергії. по 0,89 грн це 3,9 грн
вартість експлуатації 1 години електростанція потужністю 4 кВт 31,52
десь є косяк я не можу зрозуміти де саме
Змінено: MarikBig, January 10 2013 08:48










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
MarikBig
хм ніби зійшлося 2 варіанти де із додаанням електростанції та із заміною вартості електроенергії










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
MarikBig
sanchez написал(а):
MarikBig написал(а):
судячи по дебатах првильний варіант:
робіть ПОБ і ПВР. розраховуйте споживачів. ра[Вырезано цензурой!]те сумарне навантаження із косинусами і так далі.
виходьте на машиногодини.
в вартості експлуатації викидуйте електроенергію

мене та цензура трохи дістала! можна її відключити?


1)по формулам подсчет сделал. вышло 64кВт
2)не понял как выйти на машиночасы?
3)во всей стройке выкидываю электроэнергию?

-----что-то плохо усваивается все это

я завтра скину розрахунок із Ціноутворення










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
АБорис
прочитайте про индуктивные приборы, про холостую работу генератора и перегрузку, про принцип работы поплавкового насоса. Думаю перехочется филосовствовать про кДж и кВт+/-ч










Я пишу с ошибками — это привилегия высшего образования.
Оценить сообщение
 
MarikBig
АБорис написал(а):
прочитайте про индуктивные приборы, про холостую работу генератора и перегрузку, про принцип работы поплавкового насоса. Думаю перехочется филосовствовать про кДж и кВт+/-ч



чого філософствувати. потрібно знайти правильну відповідь.










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
Викторинка
MarikBig, у ваших підрахунках відсутня така величина, як кількість маш.год. роботи насоса , і вартість 1 квт.год електроенергіїї,яку станція виро[Вырезано цензурой!]є (31,52:4=7,88 ) ? Насос працюватиме при 100мз -578м.год і буде споживати 4,4х578=2543,2 квт.год електроенергіїї ,вартістю по 7,88 грн,згідно ваших розрахунків. Але крім насоса цю ел.енергію будуть використовувати інші джерела живлення , тому вартість квт.год занесете в ціни на всю будову замість 0,89 коп.
Оценить сообщение
 
MarikBig
Викторинка написал(а):
MarikBig, у ваших підрахунках відсутня така величина, як кількість маш.год. роботи насоса , і вартість 1 квт.год електроенергіїї,яку станція виро[Вырезано цензурой!]є (31,52:4=7,88 ) ? Насос працюватиме при 100мз -578м.год і буде споживати 4,4х578=2543,2 квт.год електроенергіїї ,вартістю по 7,88 грн,згідно ваших розрахунків. Але крім насоса цю ел.енергію будуть використовувати інші джерела живлення , тому вартість квт.год занесете в ціни на всю будову замість 0,89 коп.


ага щось таке і получається. 1кВт*год за 7,88 грн як на мене реальне число.
Але крім насоса цю ел.енергію будуть використовувати інші джерела живлення" тут дуже цікавий момент! в даному випадку потужність насосу співпадає із номінальною потужністю електростанції тобто 100% завантаження, Я ДУМАЮ якщо ми втикнем ще якогось потужного споживача електростанція буде глохнути або влючатись захист. якщо ми наприклад на 1 кВт прилад будем ганяти електростанцію потужністю 4 кВт тоді получається фігня.
Наприклад ми включили прилад який споживає 1кВт*год енергії по 7,8 гр а електростанція також мусить працювати 1 год щоб постійно забезпечувати нас електрикою і зїсть вона тих самих 4х7,8=31,2 (реально менше якщо тільки паливо піде) наших грошей

буду мати час треба ще ретельно все обдумати і перевірити. додам скріни, обговорим
Змінено: MarikBig, January 10 2013 10:54










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
Викторинка
MarikBig , визначте споживачів електроенергіїї на будові і тоді визначайте потужність пересувної станції яку задіяти при виконанні робіт.
Оценить сообщение
 
MarikBig
Викторинка написал(а):
MarikBig , визначте споживачів електроенергіїї на будові і тоді визначайте потужність пересувної станції яку задіяти при виконанні робіт.


це так скажати в ідеалі) як в ресторані сервірують стіл різними приборами широкими, вузькими вилками, з 4 і 2 зубцями. кожна має своє призначення http://toast.kuli.../s_ser.htm а от дома ми їмо переважно то одною вилкою)
якщо середня будівельна організація має 1,2 генератора це вже добре










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
Викторинка
MarikBig, аналогія з сервіруванням не є доброю. Якщо немає генератора в організаціїї існує поняття оренди чи послуг, у вас в дома нема хімчистки навіть якщо ви її потребуєте. АВК дав слушну пораду:розробка проекту виконання робіт .
Оценить сообщение
 
MarikBig
ПВР в любому випадку потрібно роботи, але все врахувати неможливо.
а приклад сервіровки я навів як приклад того для кожного конкретного випадку потрібно інше знаряддя, а приходиться виходяити з того що є в наявності.










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
Викторинка
MarikBig, а я вже повторяю правила етикету.(жарт звичайно) Погоджусь з вами що у теоріях по будові-суцільні правила, а життя це суцільні винятки. Але енергозабезпечення будови-ключовий фактор її дієздатності.Хоча і будова починається з....вбиральніGrin
Оценить сообщение
 
АВК
АБорис написал(а):
АВК написал(а):
ППРа достаточно. И не нужны никакие калькуляции.

Так будет идеально, но проще ли?

Да, сегодня ППР выглядит анахронизмом. Но это только видимость. Наличие ППРа у Подрядчика характеризует его как серьезного товарища, к которому тянутся Заказчики.
А калькуляшка что? - Попытка заработать побольше денежек. И для КРУ не аргумент, в отличие от ППРа.










Сколько дурака не учи, а он всё равно всё знает)))
Оценить сообщение
 
Перейти на Форум:

btm-left.pngbtm-right.png
Авторизація
Логін

Пароль



Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
btm-left.pngbtm-right.png
Навігація
bullet.gif Статті
bullet.gif Правила сайту
bullet.gif Зворотній зв'язок
Кошторисні програми
bullet.gif Замовити кошторис
bullet.gif C=>C=>C=>С
Різне
bullet.gif Увага!!! Курси!
bullet.gif Новини
bullet.gif Архів новин
btm-left.pngbtm-right.png
Зараз на сайті
bullet.gif Гостей: 22

bullet.gif Користувачів: 0

bullet.gif Всього користувачів: 25,410
bullet.gif Новий користувач: Artem83

Подивитись >>>
btm-left.pngbtm-right.png
220,913,779 унікальних відвідувачів Завантажено за 0.89 сек. - 59 Theme Fusionist by Harly
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем)