Нет, ви плутаєте акт обстеження і ДА. ДБН А.2.2-3:2014 8.4 - об'єми робіт в ДА мають бути. цим документом ви підміняєте розробку повної ПД. питання те саме - хто обстежує, планує роботи
дефектування об'єктів. А форма дефектного акту з Настанови - це дещо. Вважаю, що перш за все у дефектному акті повинні бути перераховані всі недоліки об'єкту обстеження, а вже потім перелік робіт,
k_3, на мій погляд, кошторисник може підписувати дефектний акт лише у складі комісії, якщо є співробітником підприємства будівлі якої обстежують, або працівником підприємства, якому делегували
k_3, посилання на статтю з підбіркою огляду законодавства щодо дефектних актів https://radnuk.com .ua/voiennyj-stan/ defektnyj-akt-skas uvaly-doslidzhuiem o-rizni-formy-defe ktnoho-akta/
25.01.2016
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України листом від 28.12.2015 № 7/15-15193 повідомило про рекомендований рівень заробітної плати при визначенні вартості будівництва, що здійснюється за рахунок бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії (далі – державні кошти).
Однак, при підготовці вказаних рекомендацій не було враховано змін до окремих положень законодавчих актів, що набрали чинності з 1 січня 2016 року.
Серед іншого Законом України від 24.12.2015 р. № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» внесено зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», якими з 1 січня 2016 року запроваджено новий механізм нарахування та нові ставки єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Крім того, у зв’язку з продовженням роботи щодо децентралізації бюджетної системи України та надання більших повноважень місцевим бюджетам набуває актуальності питання щодо визначення рекомендованого рівня заробітної плати окремо для кожного регіону.
З огляду на зазначене, Мінрегіоном опрацьовується питання щодо зміни підходів до розрахунку рекомендованого рівня заробітної плати при визначенні вартості будівництва, що здійснюється за рахунок державних коштів, у тому числі його визначення у регіональному розрізі.
Виходячи з викладеного, лист Мінрегіону від 28.12.2015 № 7/15-15193 вважати таким, що втратив чинність (лист Мінрегіону від 22.01.2016 № 7/15-613).
до влади прийшли не компетентні люди, з посередньою освітою, на теплі місця сують своїх діточок.Ось вам і результат.мало того-це тільки перші дзвіночки.Сприймання подальших новин та змін без "Кружечки коньячку" будуть шкідливими для психіки здорової людини.