Тема: ДБН Д.2.3.-12-99

Надіслано vikky March 31 2010 13:24
#1
Портал сметчиков

Коллеги!
Поделитесь у кого есть ДБН Д.2.3-12-99 (технологічні трубопроводи) в формате Word, или любом другом с которого можно скопировать информацию в Word!

Надіслано vikky March 31 2010 13:25
#2
Портал сметчиков

П. С.: в загрузках не нашла!!!

Надіслано klo-p March 31 2010 13:35
#3
Портал сметчиков

Отправил на E-mail.

Надіслано Джуличка March 31 2010 13:38
#4
Портал сметчиков

Над мини-чатом нормативная база, там есть этот ДБН

Надіслано vikky March 31 2010 13:49
#5
Портал сметчиков

Век живи, век учись! СПАСИБО!!!!18

Надіслано smt April 09 2010 15:12
#6
Портал сметчиков

кто подскажет????существует ли какой то документ, в котором написано, что акт КБ-2 может быть отрицательным, т.е. сумма с минусом???? мой гл. бухг. требует с меня такой вид документа.я объясняю, что технадзор потребовал снять объемы которые были запроцентованы предыдущем месяцем, для того ,что бы не переделывать форму.

Надіслано alextione April 09 2010 15:30
#7
Портал сметчиков

ta-ta написал(а):
кто подскажет????существует ли какой то документ, в котором написано, что акт КБ-2 может быть отрицательным, т.е. сумма с минусом???? мой гл. бухг. требует с меня такой вид документа.я объясняю, что технадзор потребовал снять объемы которые были запроцентованы предыдущем месяцем, для того ,что бы не переделывать форму.


хм.
а где написано, что он НЕ может быть отрицательным? :)
у нас отрицательные объемы проходили спокойно, ни у кого вопросов не было ))

Надіслано kc April 09 2010 15:42
#8
Портал сметчиков

бухгалтера плохо воспринимают бумаги с минусом, особенно если там НДС и.т.д., что естественно, как бы проще переделать форму.

Надіслано vikky April 09 2010 16:10
#9
Портал сметчиков

А зачем снимать, объемы превышают фактически выполненные???? А куда технадзор смотрел в прошлом месяце????

[spoiler]ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ
ТА ЖИТЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Л И С Т

N 7/98 від 03.03.98 м.Київ
Щодо заповнення форми N КБ-2в "Акт приймання виконаних підрядних робіт"
У зв'язку з численними запитами щодо заповнення форми N КБ-2в "Акт приймання виконаних підрядних робіт" Держкомстат і Держбуд роз'яснюють.
1. "Акт приймання виконаних підрядних робіт", форма N КБ-2в, (в подальшому - Акт) - документ первинного обліку, який складається щомісячно для визначення вартості та обсягів виконаних будівельно-монтажних, ремонтних та інших підрядних робіт і є основою для складання "Довідки про вартість виконаних підрядних робіт та витрат" (форма N КБ-3).
2. Акт складається підрядником (субпідрядником для генпідрядника) та представляється замовнику (забудовнику).
3. При виконанні ремонтно-будівельних робіт розрахунки за виконані роботи можуть проводитись на підставі Акта, про що обумовлюється в контракті (договорі) на виконання робіт. При цьому Акт подається банку, що фінансує проведення ремонту.
4. Акт складає кожна організація, яка виконує будівельно-монтажні, ремонтні та інші підрядні роботи, незалежно від форм власності і джерел фінансування та способу виконання робіт: підрядний чи господарський.
5. В адресній частині Акта "Ідентифікаційний код" та "код за ДКУД" заповнює звітуюча організація - виконавець робіт (підрядник, субпідрядник).
Решта рядків адресної частини заповнюється у відповідності до контракту (договору) на виконання робіт. При цьому рядки "Найменування об'єкта" та "Локальний кошторис N ..." повинні відповідати затвердженій в установленому порядку проектно-кошторисній документації, на яку є позитивні висновки державних експертиз, що визначені чинним законодавством.
6. Заповнення граф 2, 3, 4, 6 здійснюється у відповідності з даними локальних кошторисів, а графи 5 - на підставі фізичних обсягів робіт, які відображені в журналі - обліку виконаних робіт (форма N КБ-6).
7. Вартість виконаних робіт розраховується в тисячах гривень. У випадку виконання підрядною організацією за звітний період незначного обсягу робіт розрахунки можливо виконувати у гривнях.
8. У випадку складання Акта на підставі кошторисної документації, що розрахована в цінах 1984 або 1993 років, після рядку "Резерв коштів на непередбачені роботи і витрати" відображається підсумок у цінах, в яких складена локальна кошторисна документація. Шляхом застосування галузевого індексу (додатки 6, ба, 6б, 6в, 6г, 6д до "Порядку визначення вартості будівництва, ремонту житла, об'єктів соціальної сфери, комунального призначення та благоустрою, а також реставрації пам'яток архітектури і містобудування", ДБН IV-16-98, частина II, що затверджений наказом Держбуду від 11.02.98 N 35) визначається кошторисна вартість виконаних робіт в базисних цінах 1997 року.
9. При нарахуванні накладних витрат від основної заробітної плати та при обчисленні додаткових витрат, що пов'язані з виконанням робіт в складних умовах, в графах 6, 7 зазначаються у знаменнику складові одиничної розцінки:
- основна заробітна плата;
- експлуатація машин.
10. Нарахування компенсацій по статтях витрат виконується з дотриманням чинного законодавства, положень "Порядку визначення вартості будівництва, ремонту житла, об'єктів соціальної сфери, комунального призначення та благоустрою, а також реставрації пам'яток архітектури і містобудування" (ДБН-IV-16-98, частина II) та "Посібника по формуванню договірних цін та проведенню взаєморозрахунків за виконані роботи" (схвалений і рекомендований до застосування Рішенням науково-технічної Ради Держбуду України від 4 лютого 1998 року N 16).
11. При заповненні Акта у статтях, витрати по яких відсутні, проставляється "--".
12. Нарахування податків і зборів (обов'язкових платежів) до бюджетів та до державних цільових фондів слід здійснювати у відповідності з "Порядком визначення вартості будівництва, ремонту житла, об'єктів соціальної сфери, комунального призначення та благоустрою, а також реставрації пам'яток архітектури і містобудування" (ДБН-IV-16-98, частина II) та відповідними законодавчими документами.
13. На загальну вартість виконаних робіт нараховується податок на додану вартість. У випадку звільнення від оподаткування частини вартості виконаних робіт, за загальним підсумком зазначається сума податку на додану вартість, що підлягає сплаті або була сплачена.[/spoiler]

Надіслано vikky April 09 2010 16:11
#10
Портал сметчиков

kc написал(а):
бухгалтера плохо воспринимают бумаги с минусом, особенно если там НДС и.т.д., что естественно, как бы проще переделать форму.


Тут противоположная ситуация, бухгалтер требует акт с минусом!