Облаштовуємо зупинки покриттям ФЕМ, тактильною плиткою та огороджувальними стовпчиками, а стандартів ніхто не знає. Я складаю кошторис, але не знаю як.
Apple, ДБН В.2.5-56 і цих норм. Під’їзди до зупинок маршрутного транспорту між проїзною частиною та тротуаром, як правило, облаштовують пішохідним огородженням згідно з ДСТУ 8751. (ДБН В.2.3-5)
Веталина, 5.4.1Розміщення та обладнання зупинок маршрутного транспорту на вулицях потрібно здійснювати з урахуванням вимог ДБН Б.2.2-12, ДБН В.2.2-40, ДБН В.2.3-4, ДБН В.2.3-18
Подскажите как быть??? В данный момент проверяет КРУ по поводу укрепления берегов реки габионами. Они говорят, что есть комплексная ведомственная расценка на крепление габионами, мы же использовали набор расценок в АВК. Той расценки, про которую крушники говорят в АВК нет (у нас лицензионная версия с обслуживанием). Ну и естественно комплексная расценка ниже. Теперь по факту выполненных работ с нас хотят снять деньги. Правы ли они? Подскажите как быть!!!