04-06-2020 04:06
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 03.06.2020
Lomnitskay Natali, за такие вопросы нужно крупные премии отваливать!!! 072-q

[off] 03.06.2020
Lomnitskay Natali, 072-q

[off] 03.06.2020
Lomnitskay Natali, у меня все удаляется

[off] 03.06.2020
prepod, Спасибо за консультацию по деформационным швам) Smile

[off] 03.06.2020
Всем привет, разъясните будьте кто то добры, если субподрядчик изменил в маш.мех на ту или иную позицию графы ремонт, амортизация, перебазировка что увеличило цену. он должен подтвердить это как то?


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база «НОРМАТИВ™ PRO»
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е
[On-Line консультация]
Аннушка - Добры день! Где теперь в версии 3.5.1 функция Заголовок?
Іван - Доброго дня! При формуванні договірної ціни на єдиному податку 5% не враховується цей податок на устаткування. Як в АВК налаштувати цей податок на ...
bachovski - Доброго дня. Підскажіть будь-ласка,як в АВК показати ФОПа на 2 групі?
Просмотр темы
» Вопросы и ответы » Проектные работы
Тут был(и) 1 Гостей
vto
Добрый день сметчики!!! помогите пожайлуста. Необходимо составить смету на проектные работы по строительству котельной общей производительностью 0,382 гкал/час., из них устройство: 3 котлов на газ(мазут) (общей производительностью 0,253 Гкал/час) и котел на угле 0,129 Гкал/час.
 
 Распечатать тему
проектные работы
Виктория Казан
"топографическую съемку" - это могут быть как изыскательские работы, а "архивная справка" может быть учтена сметой на ПИР (смотря как считалась эта смета).


Виктория Казан
Оценить сообщение
 
uksrda
Подскажите пожалуйста, нужно составить смету на ПИР для "ДОШКОЛЬНЫХ И УЧЕБНЫХ ЗАВЕДЕНИЙ" единицы измерения (Основной показатель проектируемого объекта) - 1м2 общей площади основных помещений и зданий. Так вот ЧТО подразумевается под "общей площади основных помещений и зданий " входит ли сюда площадь подвала, чердака? Помогите разобраться. За ранее спасибо!
Оценить сообщение
 
Викторинка
uksrdaДБН В.2.2-9-2009. ГРОМАДСЬКІ БУДИНКИ ТА СПОРУДИ Основні положення ДОДАТОК Б
(обов'язковий)
ПРАВИЛА ПІДРАХУНКУ ЗАГАЛЬНОЇ, КОРИСНОЇ ТА РОЗРАХУНКОВОЇ ПЛОЩІ, БУДІВЕЛЬНОГО ОБ'ЄМУ, ПЛОЩІ ЗАБУДОВИ ТА ПОВЕРХОВОСТІ БУДИНКІВ

Б.1 Загальна площа громадського будинку визначається як сума площ усіх поверхів (включаючи технічні, мансардний, цокольний та підвальні).

Площу поверхів будинків слід вимірювати в межах внутрішніх поверхонь зовнішніх стін. Площу антресолей, переходів до інших будинків, засклених веранд, галерей та балконів залів для глядачів та інших залів слід включати до загальної площі будинку. Площу багатосвітлових приміщень слід включати до загальної площі будинку в межах тільки одного поверху.

Якщо зовнішні стіни мають нахил, площа поверху вимірюється на рівні підлоги.

Загальна площа приміщень у громадських будинках і спорудах, а також у приміщеннях громадського призначення, вбудованих чи вбудовано-прибудованих до будинків іншого призначення (у тому числі, житлових) повинна включати площі лоджій, балконів, веранд, терас із знижувальними коефіцієнтами: для лоджій – 0,5; для балконів і терас – 0,3; для веранд – 1,0.

Б.2 Корисна площа громадського будинку визначається як сума площ усіх розташованих в ньому приміщень, а також балконів і антресолей у залах, фойє тощо за винятком сходових кліток, ліфтових шахт, внутрішніх відкритих сходів і пандусів.

Б.3 Розрахункова площа громадського будинку визначається як сума площ усіх розташованих у ньому приміщень, за винятком коридорів, тамбурів, переходів, сходових кліток, ліфтових шахт, внутрішніх відкритих сходів, а також приміщень, призначених для розміщення інженерного обладнання та інженерних мереж.

Площа коридорів, що використовуються як рекреаційні приміщення в будинках навчальних закладів, а в будинках лікарень, санаторіїв, будинків відпочинку, кінотеатрів, клубів, центрів культури і дозвілля та інших закладів, призначених для відпочинку або очікування відвідувачів, включається до розрахункової площі.

Площі радіовузлів, комутаційних, підсобних приміщень при естрадах і сценах, кіноапаратних, ніш завширшки не менше 1 м та заввишки 1,8 м і більше (за винятком ніш інженерного призначення), а також вбудованих шаф (за винятком вбудованих шаф інженерного призначення) включаються до розрахункової площі будинку.

Б.4 Площа горища (технічного горища), технічного підпілля, якщо висота від підлоги до низу конструкцій, що виступають, менше 1,9 м, а також лоджій, тамбурів, зовнішніх балконів, портиків, ґанків, зовнішніх відкритих сходів до загальної, корисної та розрахункової площі будинку не включається.

Б.5 Площу приміщень будинків слід визначати за їх розмірами, виміряними між опорядженими поверхнями стін і перегородок на рівні підлоги (без врахування плінтусів). При визначенні площі мансардного приміщення враховується площа цього приміщення з висотою похилої стелі не менше 1,9 м.

Б.6 Будівельний об'єм будинку визначається як сума будівельного об'єму вище позначки ±ё0.00 (надземна частина) і нижче цієї позначки (підземна частина).

Будівельний об'єм надземної та підземної частин будинку визначається в межах обмежувальних поверхонь із включенням огороджувальних конструкцій, світлових ліхтарів, куполів тощо, починаючи з позначки чистої підлоги кожної із частин будинку, без урахування архітектурних деталей та конструктивних елементів, що виступають, підпільних каналів, портиків, терас, балконів, об'єму проїздів і простору під будинком на опорах (у чистоті).

Б.7 Площа забудови будинку визначається як площа горизонтального перерізу по зовнішньому обводу будинку на рівні цоколя, включаючи частини, що виступають. Площа під будинком, розташованим на опорах, а також проїзди під будинком включаються до площі забудови.

Б.8 При визначенні поверховості будинку до числа поверхів включаються всі надземні поверхи, у тому числі технічний поверх, мансардний, а також цокольний поверх, якщо верхній рівень його перекриття знаходиться вище середньої планувальної позначки землі не менше ніж на 2 м. Технічний поверх, розташований над верхнім поверхом, при визначенні поверховості будинків не враховується.

При різній кількості поверхів у різних частинах будинку, а також при розташуванні будинку на ділянці з уклоном, коли за рахунок уклону збільшується кількість поверхів, поверховість визначається окремо для кожної частини будинку, виходячи з рівня виходу з будинку.
Оценить сообщение
 
Влад Сейминский
У кого есть смета на строительство учебного корпуса в ПИр?
Оценить сообщение
 
prepod
https://prozorro....7-000392-b
https://prozorro....3-000541-a

Только смотри внимательно. Если мало на ПРОЗОРО еще есть.


Оценить сообщение
 
Steba
Добрый день. Подскажите пожалуйста какой сейчас коэффициент изменения стоимости проектных работ в связи с изменением уровня ЗП?
Оценить сообщение
 
prepod
официально никакого. А так сами считайте.


Оценить сообщение
 
Steba
Спасибо
Оценить сообщение
 
Илончик
Подскажите, где можно почитать, что сумма проектных работ не должна превышать 4 % от суммы глав 1-9?
Оценить сообщение
 
prepod
В ДСТУ на ПИР.


Оценить сообщение
 
Илончик
не нашла(((( сейчас посмотрю ,а Вы помните пункт? если не сложно
Оценить сообщение
 
RiabininOS
Возможно вы имеете в виду:

ДСТУ Б Д.1.1-7:2013

5.3 По об'єктах виробничого призначення та окремих об'єктах громадського призначення розрахунковою базою, до якої застосовують усереднені відсоткові показники вартості проектних робіт, є сума вартості будівельних робіт, визначена відповідно до 5.2, та частка вартості устаткування, визначена за відсотковим показником, наведеним у колонці 2 таблиці 1.

5.4 Усереднені відсоткові показники вартості проектних робіт в залежності від розрахункової бази і категорії складності об'єкта будівництва наведені в додатку А для:
об'єктів невиробничого призначення (таблиця А.1);
об'єктів виробничого призначення (таблиця А.2).
Оценить сообщение
 
prepod
RiabininOS074-q


Оценить сообщение
 
Илончик
спасибо !!!!
Оценить сообщение
 
Илончик
Коллеги всем доброго. Подмкажите пожалуйста давно не сталкивалась, как правильно для экспертизы посчитать стоиость проектных работ. У меня сумма глав 1-9 условно 26 000 000 Смотрю по таблиц Дод А, п.8, графа для категроии сложности ІІІ 1,94 и вібираю 260000000*1,94/100 ?
Оценить сообщение
 
Вектор
Интерполировать надо!
Оценить сообщение
 
Pele
Илончик написал(а):
Коллеги всем доброго. Подмкажите пожалуйста давно не сталкивалась, как правильно для экспертизы посчитать стоиость проектных работ. У меня сумма глав 1-9 условно 26 000 000 Смотрю по таблиц Дод А, п.8, графа для категроии сложности ІІІ 1,94 и вібираю 260000000*1,94/100 ?


Не знайшов показника 1,94, тому зробив приблизний розрахунок:

ДСТУ БД.1.1-7:2013.
k=0.0472=[4,76 - (4,76 - 3,76) / (50000,0 - 25000,0) * (26000,0 - 25000,0)] / 100 - Усереднений процентний показник.Таблиця A.1 п.7, гр.4

Категорія складності-CC2

26 000,00х0,0472х1000=1 227 200,00
Оценить сообщение
 
Valentin
Вектор написал(а):
Интерполировать надо!

57
Сколько об этом сказано, только не читаем, не смотрим, не интересуемся:

https://www.youtu...qQW4I0OdHU
Оценить сообщение
 
Илончик
коллеги, огромное и человечское спасибо . Раньше сотрудница помогала, теперь она уволилась( Очень помогли, благодарю
Оценить сообщение
 
Алла Алексеевна
Подскажите, как расценить проектные работы на отопление инфракрасными обогревателями производственного помещения. Буду благодарна любой подсказочке. мой телефон 066-902-84-02 и почта mrs.sokolova@i.ua
Оценить сообщение
 
Перейти на форум:

Подобные темы
Темы Форум Ответов Последние сообщения
Расценки на геодезические работы Прочие вопросы 2 January 09 2007 14:17
проектные работи Первые шаги 4 February 12 2007 10:20
проектные работы Проектные работы 4 February 23 2007 09:22
Сантех. работы Первые шаги 8 March 16 2007 09:11
монтажные работы Первые шаги 1 March 20 2007 10:07
Топографо-геодезические работы Проектные работы 5 March 23 2007 11:47
проектные работы Проектные работы 2 March 26 2007 10:02
проектные работы Проектные работы 12 April 27 2007 04:40
проектные работы Проектные работы 4 May 11 2007 16:58
Проектные работы Проектные работы 6 May 15 2007 13:06
Авторизация
Логин

ПарольВы не зарегистрированы?
Нажмите здесь для регистрации.

Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Заказать АС-4
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать пароль к АВК-5
Выписать счет на АВК5
Тестирование обработки 1С-АВК
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Зарплата по регионам

Сейчас на сайте
Гостей: 8

Пользователей: 0

Всего пользователей: 24,155
Новый пользователь: leped

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры