17-08-2022 19:37
Техподдержка в Viber


Техподдержка АВК⁩


Группа поддерживается напрямую разработчикам
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 17.08.2022
hlv1960, перше, що спадаэ на думку: у класифікаторі розрахунок від прожиткового мін., а 12101,81 розраховувалась від середньої з/п по отраслі за минулий рік (від мінстата) та індекса потреб.цін

[off] 17.08.2022
Підкажіть, будь ласка, чому у класифікаторах програма видає розрахунок зарплати на 11644,88, а не 12101,81

[off] 15.08.2022
RiabininOS, дякую

[off] 15.08.2022
SashyK, але не враховані відрядження

[off] 15.08.2022
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, як обгруни=тувати відстань перевезень в ДЦ? Також витрати з найму житла в ДЦ. Дякую


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Ольга - Доброго дня, підскажіть, будь ласка,як правильно виставити 2% податку,введеного у воєнний стан? раніше були платниками ПДВ на загальнійй системі
Сергій - Доброго дня. При загрузке модели из 3.5.4 не совпадает сумма. Данные для прямых выбраны по 3.5.4. Что еще не так?
Михаил - Добрый день. Подскажите в 2021 г. подписали договор с твердой договорной ценой. Есть ли варианты изменить стоимость топлива которое подорожало знач...
Просмотр темы
» Вопросы и ответы » Задай вопрос КРУ
Тут был(и) 1 Гостей
 Распечатать тему
ЄСВ при перевірці
rom1618
Доброго дня. пеперевіряючі органи вимагають сплачувати єсв в тому обсязі в якому вони відображені в акті виконаних робіт, і саме за той період, тобто ІІ блок загальновиробничих витрат. Ми ж сплатили , відповідно, тільки з тої зарплати яка у нас пройшла згідно штатного розпису на підприємстві, за тей період. Чи вправі від нас вимагати сплачувати всю ЗП яка була розрахована і вказана в актах виконаних робіт. Перевіряючих чомусь не цікавить шо працівники числяться в нас постійно, і ЗП виплачується навіть тоді коли в нас немає обєктів, тобто роботи, відповідно до окладу і штатного розкладу.Виходить що ЗП (і ЄСВ) плотиться, але не так як хочеться перевіряючим. Тобто вони дивляться що Акти були закриті , припустимо в 1-му , 3-му та наприклад в 5-му місяці Н-го року, і відповідно на їхню думку ми забовязані були розрахуватися по ЗП і ЄСВ саме в цих місяцях та саме в тому обємі який був вказаний в Актах виконаних робіт. Яа довести цим пі**** що це не можливо, тобто це робиться але не так як їм хочеться.2. Хто ще з таким зіштовхувався, як це розрулити????ShockShockShock
Оценить сообщение
 
Татьяна_А
6 ВИЗНАЧЕННЯ ПРЯМИХ ВИТРАТ ПРИ СКЛАДАННІ ЦІНИ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА КОНКУРСНИХ ТОРГІВ, ДОГОВІРНОЇ ЦІНИ, ПРИ ПРОВЕДЕННІ РОЗРАХУНКІВ ЗА ОБСЯГИ ВИКОНАНИХ РОБІТ
6.1 Заробітна плата
6.1.1 Заробітна плата в складі прямих витрат розраховується підряд- ником на підставі нормативних трудовитрат на певний обсяг робіт і вартості людино-години середнього нормативного розряду цих робіт для ланки робітників-будівельників і монтажників та середнього нормативного розряду ланки робітників, зайнятих на керуванні та обслуговуванні будівельних машин і механізмів.
Оценить сообщение
 
Татьяна_А
Зачем проверяющим (КРУ) показывать фактическую з/плату. Ссылаетесь на п.6.1.1. ДСТУ и говорите что з/плата в стоимости работ определена верно,
в соответствии с данным пунктом и нарушений нет.
Оценить сообщение
 
ksilit
деньги в смете по статье Зарплата, являются одним из источников наполнения ФОТ. а из ФОТ уже выплачивается -зарплата, отпускные, премии
Оценить сообщение
 
rom1618
Якраз таки до правильності нарахування питань немає, е питання чому за той період сплачено ЄСВ не в тому обсязі в якому вказано в акті а саме другий блок загальновиробничих витратShock
Оценить сообщение
 
АОС
rom1618 написал(а):
Якраз таки до правильності нарахування питань немає, е питання чому за той період сплачено ЄСВ не в тому обсязі в якому вказано в акті а саме другий блок загальновиробничих витратShock


Цікавить аналогічне питання.










062-q
тел. 0730243628
Оценить сообщение
 
Перейти на форум:

Авторизация
Логин

Пароль



Вы не зарегистрированы?
Нажмите здесь для регистрации.

Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать пароль к АВК-5
Выписать счет на АВК5
Тестирование обработки 1С-АВК
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Зарплата по регионам
Сейчас на сайте
Гостей: 15

Пользователей: 0

Всего пользователей: 25,134
Новый пользователь: alex19

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры