24-04-2024 13:31
Техподдержка в Viber


Техподдержка АВК⁩


Группа поддерживается напрямую разработчикам
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[on] 24.04.2024
По поводу розвезення стояків. Проектант вважає, що стояки СВ 105-5 повинні враховуватись за нормою КБ33-120-6, як по лінії 6-10кВ, а Замовник не погоджується. Як правильно?

[off] 24.04.2024
имхо, 0,4 ближе к 0,38, чем к 6 но лучше посовещаться с мастером.

[on] 24.04.2024
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, як правильно взяти норму на розвезення стояків при будівництві ПЛ-0,4кВ, коли на лінії є стояки СВ 95-2 та СВ 105-5? Береться за однією нормою КБ33-120-5, чи розділя

[off] 20.04.2024
Добрий день. Будь ласка, в кого є зразок кошторису на ремонт внутрішніх сан.-тех. систем у будинках? Скиньте, будь ласка на ivane.mkl@gmail.co
m

[off] 19.04.2024
п. 5.31 Настанови "за динамічної договірної ціни —не враховується."


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Ганна - 24.04.2024 Доброго дня. Підкажіть будь ласка, як правильно взяти норму на розвезення стояків при будівництві ПЛ-0,4кВ, коли на лінії є стояки СВ 9...
Любовь - \"Какую расценку применить при демонтаже утепления фасада пенопластом t= 50 мм\"
Олег - Потрібна допомога з вирішення питання по демонтажу утеплення фасаду, якщо взяти пряму розцінку на монтаж КБ15-78-1 з к.0,8 відповідно до норми, то ...
Просмотр темы
» Для начинающих » Первые шаги
Тут был(и) 1 Гостей
MarikBig
в деяких розцінках викоирстовується електричне обладнання вартість електроенергії сидитьу вартості експлуатації. чи можна вартість електроенергії викидати а замість неї ставити пересувні електростанції?
логічно що можна, хто стикався і як на це реагують відповідні органи
Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
 
 Распечатать тему
електроенергія
MarikBig
sanchez написал(а):
товарищи, мож кто сталкивался.
Помогите как расценить временное электроснабжение? стройка в поле за городом 150 км. будет стоять передвижная эл-ция. Нашел с204-103, могу ли её использовать как источник электроэнергии? там просто указать время работы её в маш-час?
в смете мне нужно учесть доставку её на площадку, время работы (посчитать общую потре[Вырезано цензурой!]емую мощность и помножить на время работы) и пусконаладку?



судячи по дебатах првильний варіант:
робіть ПОБ і ПВР. розраховуйте споживачів. ра[Вырезано цензурой!]те сумарне навантаження із косинусами і так далі.
виходьте на машиногодини.
в вартості експлуатації викидуйте електроенергію

мене та цензура трохи дістала! можна її відключити?










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
Викторинка
MarikBig, в ціноутворенні за червень 2006 року було тлумачення ,питання по врахуванню витрат пов"язаних з експлуатацією пересувної електростанціїї. Так,сторінка 39-46. Чи маєте цей збірник?
Оценить сообщение
 
MarikBig
найшов трилер продовжується. але тут треба довго розбиратись
щось мені подобається коли кВт/год написано де стояло просто кВт


Киловатт-час равен количеству энергии, потре[Вырезано цензурой!]емой (производимой) устройством мощностью один киловатт в течение одного часа. Отсюда 1 кВт·ч = 1000 Вт · 3600 с = 3,6 МДж.

Следует заметить, что правильно писать именно «кВт·ч» (мощность, умноженная на время). Написание «кВт/ч» (киловатт в час), часто употре[Вырезано цензурой!]емое во многих СМИ и даже иногда в официальных документах, неправильно. Такое обозначение соответствует изменению мощности в единицу времени (что обычно никого не интересует), но никак не количеству энергии. Столь же распространенная ошибка — использовать «киловатт» (единицу мощности) вместо «киловатт-час».

я вже трохи підзабув фізику але потужність P=UxI для змінного струму а в них все одно
Изменил(а) MarikBig, January 09 2013 16:15










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
sanchez
MarikBig написал(а):
судячи по дебатах првильний варіант:
робіть ПОБ і ПВР. розраховуйте споживачів. ра[Вырезано цензурой!]те сумарне навантаження із косинусами і так далі.
виходьте на машиногодини.
в вартості експлуатації викидуйте електроенергію

мене та цензура трохи дістала! можна її відключити?


1)по формулам подсчет сделал. вышло 64кВт
2)не понял как выйти на машиночасы?
3)во всей стройке выкидываю электроэнергию?

-----что-то плохо усваивается все это
Изменил(а) sanchez, January 09 2013 17:14
Оценить сообщение
 
Викторинка
Колеги , розділіть для себе поняття : 1.тип насоса чи іншого приладу, а звідси його потужність в кВт 2. Кількість електроенергіїї, яку треба витратити на роботу насоса в квт/год. 3. Вартість машиногодини роботи пересувної електростанціїї (дизельної), яка виро[Вырезано цензурой!]є квт/години електроенергіїї. Навіщо викидувати з будов електроенергію, якщо потрібно відшкодувати її вартість у замовника?
Оценить сообщение
 
MarikBig
Викторинка написал(а):
Колеги , розділіть для себе поняття : 1.тип насоса чи іншого приладу, а звідси його потужність в кВт 2. Кількість електроенергіїї, яку треба витратити на роботу насоса в квт/год. 3. Вартість машиногодини роботи пересувної електростанціїї (дизельної), яка виро[Вырезано цензурой!]є квт/години електроенергіїї. Навіщо викидувати з будов електроенергію, якщо потрібно відшкодувати її вартість у замовника?


не пишіть квт/год. правильно кВт*год.

у випадку із котлованом насосу потужністю 4 кВт потрібно 4,4 кВт*год електроенергії. по 0,89 грн це 3,9 грн
вартість експлуатації 1 години електростанція потужністю 4 кВт 31,52
десь є косяк я не можу зрозуміти де саме
Изменил(а) MarikBig, January 10 2013 08:48










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
MarikBig
хм ніби зійшлося 2 варіанти де із додаанням електростанції та із заміною вартості електроенергії










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
MarikBig
sanchez написал(а):
MarikBig написал(а):
судячи по дебатах првильний варіант:
робіть ПОБ і ПВР. розраховуйте споживачів. ра[Вырезано цензурой!]те сумарне навантаження із косинусами і так далі.
виходьте на машиногодини.
в вартості експлуатації викидуйте електроенергію

мене та цензура трохи дістала! можна її відключити?


1)по формулам подсчет сделал. вышло 64кВт
2)не понял как выйти на машиночасы?
3)во всей стройке выкидываю электроэнергию?

-----что-то плохо усваивается все это

я завтра скину розрахунок із Ціноутворення










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
АБорис
прочитайте про индуктивные приборы, про холостую работу генератора и перегрузку, про принцип работы поплавкового насоса. Думаю перехочется филосовствовать про кДж и кВт+/-ч










Я пишу с ошибками — это привилегия высшего образования.
Оценить сообщение
 
MarikBig
АБорис написал(а):
прочитайте про индуктивные приборы, про холостую работу генератора и перегрузку, про принцип работы поплавкового насоса. Думаю перехочется филосовствовать про кДж и кВт+/-ч



чого філософствувати. потрібно знайти правильну відповідь.










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
Викторинка
MarikBig, у ваших підрахунках відсутня така величина, як кількість маш.год. роботи насоса , і вартість 1 квт.год електроенергіїї,яку станція виро[Вырезано цензурой!]є (31,52:4=7,88 ) ? Насос працюватиме при 100мз -578м.год і буде споживати 4,4х578=2543,2 квт.год електроенергіїї ,вартістю по 7,88 грн,згідно ваших розрахунків. Але крім насоса цю ел.енергію будуть використовувати інші джерела живлення , тому вартість квт.год занесете в ціни на всю будову замість 0,89 коп.
Оценить сообщение
 
MarikBig
Викторинка написал(а):
MarikBig, у ваших підрахунках відсутня така величина, як кількість маш.год. роботи насоса , і вартість 1 квт.год електроенергіїї,яку станція виро[Вырезано цензурой!]є (31,52:4=7,88 ) ? Насос працюватиме при 100мз -578м.год і буде споживати 4,4х578=2543,2 квт.год електроенергіїї ,вартістю по 7,88 грн,згідно ваших розрахунків. Але крім насоса цю ел.енергію будуть використовувати інші джерела живлення , тому вартість квт.год занесете в ціни на всю будову замість 0,89 коп.


ага щось таке і получається. 1кВт*год за 7,88 грн як на мене реальне число.
Але крім насоса цю ел.енергію будуть використовувати інші джерела живлення" тут дуже цікавий момент! в даному випадку потужність насосу співпадає із номінальною потужністю електростанції тобто 100% завантаження, Я ДУМАЮ якщо ми втикнем ще якогось потужного споживача електростанція буде глохнути або влючатись захист. якщо ми наприклад на 1 кВт прилад будем ганяти електростанцію потужністю 4 кВт тоді получається фігня.
Наприклад ми включили прилад який споживає 1кВт*год енергії по 7,8 гр а електростанція також мусить працювати 1 год щоб постійно забезпечувати нас електрикою і зїсть вона тих самих 4х7,8=31,2 (реально менше якщо тільки паливо піде) наших грошей

буду мати час треба ще ретельно все обдумати і перевірити. додам скріни, обговорим
Изменил(а) MarikBig, January 10 2013 10:54










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
Викторинка
MarikBig , визначте споживачів електроенергіїї на будові і тоді визначайте потужність пересувної станції яку задіяти при виконанні робіт.
Оценить сообщение
 
MarikBig
Викторинка написал(а):
MarikBig , визначте споживачів електроенергіїї на будові і тоді визначайте потужність пересувної станції яку задіяти при виконанні робіт.


це так скажати в ідеалі) як в ресторані сервірують стіл різними приборами широкими, вузькими вилками, з 4 і 2 зубцями. кожна має своє призначення http://toast.kuli.../s_ser.htm а от дома ми їмо переважно то одною вилкою)
якщо середня будівельна організація має 1,2 генератора це вже добре










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
Викторинка
MarikBig, аналогія з сервіруванням не є доброю. Якщо немає генератора в організаціїї існує поняття оренди чи послуг, у вас в дома нема хімчистки навіть якщо ви її потребуєте. АВК дав слушну пораду:розробка проекту виконання робіт .
Оценить сообщение
 
MarikBig
ПВР в любому випадку потрібно роботи, але все врахувати неможливо.
а приклад сервіровки я навів як приклад того для кожного конкретного випадку потрібно інше знаряддя, а приходиться виходяити з того що є в наявності.










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
Викторинка
MarikBig, а я вже повторяю правила етикету.(жарт звичайно) Погоджусь з вами що у теоріях по будові-суцільні правила, а життя це суцільні винятки. Але енергозабезпечення будови-ключовий фактор її дієздатності.Хоча і будова починається з....вбиральніGrin
Оценить сообщение
 
АВК
АБорис написал(а):
АВК написал(а):
ППРа достаточно. И не нужны никакие калькуляции.

Так будет идеально, но проще ли?

Да, сегодня ППР выглядит анахронизмом. Но это только видимость. Наличие ППРа у Подрядчика характеризует его как серьезного товарища, к которому тянутся Заказчики.
А калькуляшка что? - Попытка заработать побольше денежек. И для КРУ не аргумент, в отличие от ППРа.










Сколько дурака не учи, а он всё равно всё знает)))
Оценить сообщение
 
Перейти на форум:

Авторизация
Логин

Пароль



Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Сейчас на сайте
Гостей: 24

Пользователей: 0

Всего пользователей: 25,397
Новый пользователь: antari005

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры