18-04-2024 07:00
Техподдержка в Viber


Техподдержка АВК⁩


Группа поддерживается напрямую разработчикам
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 16.04.2024
Добрий день! Якщо можно технологічні карти. v.p.sidorenko@gmai
l.com

[off] 11.04.2024
і не відповідают риночним, як на це дивляться провіряючі органи коли накладні отписані але не відповідают ринку?

[off] 11.04.2024
Доброго дня, не підскажете зі сторони замовника коли у підрядника тверда договірна ціна, ціни на матеріали можуть буди знижені? Підрядник надав видаткові накладі від фопів, але вони завишені

[off] 11.04.2024
Вітаю, не підкажете, де можна знайти приклад кошториса на пусконналадку вентиляційнної системи (ПВ) та автоматики до неї?

[off] 10.04.2024
ruty, имхо, материалы без работ это продажа. а КБ2 так и называется, Акт выполненных работ.


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Любовь - \"Какую расценку применить при демонтаже утепления фасада пенопластом t= 50 мм\"
Олег - Потрібна допомога з вирішення питання по демонтажу утеплення фасаду, якщо взяти пряму розцінку на монтаж КБ15-78-1 з к.0,8 відповідно до норми, то ...
Анатолій - Вихідні дані: Влаштування віконних блоків (27,78т)/100м.кв./14,54(одиниць по 100м.кв.) Як перевести в м. кв. в кошторисі, КБ9-44-(1,2,3)?
Просмотр темы
» Для начинающих » Первые шаги
Тут был(и) 1 Гостей
 Распечатать тему
Допоможіть з підбором розцінки на встановлення димоходної труби
sasha_blusnuk
Добрий день. Стикнувся з проблемою по підбору розцінки. Встановлювали 2 твердопаливних котла і димоходну трубу. Орієнтовно 5 чоловік 2 тиждні танцювали біля тої труби. Не можу підібрати розцінку яка би передбачала хоча би близькі до дійсьних трудовитрати. Труба збірна із нержавіючої сталі ф400/460. Довжина 14 м (без урахування фітингів). Можливо хтось стикався і щось можете підсказати?
Оценить сообщение
 
R5870
получаєтся, что 1 чєловєк в дєнь героічєскі прокладивал аж 14/(5*2*5) ... 28 сантімєтров димохода .... что-то тут нє здєсь по кефиру
Оценить сообщение
 
sasha_blusnuk
R5870 написал(а):
получаєтся, что 1 чєловєк в дєнь героічєскі прокладивал аж 14/(5*2*5) ... 28 сантімєтров димохода .... что-то тут нє здєсь по кефиру


трубу прокладали 1 день, її довго збирали і монтували на металеву конструкцію. Вона виглядає десь так як на фото тільки раза в два більша
sasha_blusnuk присоединил изображение:

0d.jpg
[61.81kB]
Оценить сообщение
 
sasha_blusnuk
prepod написал(а):
sasha_blusnuk, для начала распишите полностью процесс монтажа, потом узнайте точно, что делалось, до мелочей. Две недели каких? Сколько дней конкретно. Ну, и на последок... Если кому то-чего-то не хватает то нужно работать быстрее и меньше курить.
дякую за відповідь, уточню у прораба і опишу.
Оценить сообщение
 
R5870
sasha_blusnuk написал(а):
трубу прокладали 1 день, її довго збирали і монтували на металеву конструкцію. Вона виглядає десь так як на фото тільки раза в два більша

я конечно извиняюсь, но судя по фотке, у вас должна получиться смета на несколько десятков позиций ... и думаю вполне реально получить нужную цифру трудозатрат ...
Оценить сообщение
 
sasha_blusnuk
Да там все погано, уже з мысяць не можемо погодити кошторис на вик роботи. По факту було змонтовано 2 труби "версия-люкс" Проводилась реконструкція опалення підприємства. одну трубу (12 м) демонтували разом з котлом і обвязкою, розібрали і перенесли в іньшу котельню, повторно змонтували. В приміщенні звідки демонтували все встановили 2 потужніші котли з такою ж трубою (14 м). І от воюемо. Мені пропонують ту трубу закривати як півітряпровод чи як металеву отрубу в 9 збірнику все в тонах, а та труба 150 кг макса, але гемору чимало було при монтажі. Я взяв Е20-3-2 доя прокладання і е20-24-3 (к-сть елементів взяв з накладної без хомутів кріплень і т.д.) для збору труби докупи. Не вірно трохи але чогось більше схожого за описом робіт я не знайшов. Найгірше що немає договірної ціни, домовлялись шефи про роботи, а зараз коли вже роботи виконані чогось фудболять нас розраховувати. І ось так от футболюся, роблю акт, даю їх кошториснику. вона ріже до установок шефа, я знову збільшою до цікавої суми і відправляю, вона знову ріже. Ось такий от триндець((((
Оценить сообщение
 
sasha_blusnuk
prepod написал(а):
sasha_blusnuk, для начала распишите полностью процесс монтажа, потом узнайте точно, что делалось, до мелочей. Две недели каких? Сколько дней конкретно. Ну, и на последок... Если кому то-чего-то не хватает то нужно работать быстрее и меньше курить.


по табелю на монтажі було 4 людини на протязі 9 робочих днів. По опису робіт, трохи важкувато, не розписано, в цілому демонтаж старої котельні (котел, труба, обв'язка, автоматика під газ) перенесли на 50 м в іньше приміщення і знову змонтували + добавилась обв'язка прокладання труб підключення опалювальних приладів, підключення газу і т.д. Також на місце звідки демонтовано котел встановлено 2 іньших твердопаливних з автоматичною подачою палива + обв'язка + трубопровід + витяжна труба 14 м. В цілому по опаленню без проблем а от по трубі проблема.

Такоє хтів іще дещо запитати. На поліпропілен брав е16-14-3. В описі робіт вказано що враховано трудовитрати складання ланок вузлів. В складі матеріалів по нормі на 100 м є нормативний росхід фітингових частин (муфти, трійники, відводи і т.д.) Якщо по факту у мене розхід фітингових частин вдвічі більше чи маю я право брати додаткові трудовитрати? Є ж різниця чкщо класти трубопровід по рівній стіні чи класти в приміщенні з поворотом через кожні 3-5 м, з радіаторами в нішах. Якщо судити тверезо то й стиків удвічі більше получиться. А норма цього не враховує.
Оценить сообщение
 
sasha_blusnuk
prepod написал(а):
Смешались в кучу, люди, кони.... Начал за здравие, а закончил, за упокой. В смысле, была только дымовая труба, а теперь и обвязка котла. Я думаю Саша тебе нужно меня для начала набрать по телефону. Я тебе вопросы задам, потом может быть помогу, если ты этого захочешь. Разговор получится долгим, по этому садись возле программы и интернета и звони смелее. Только чур договор. Ты потом здесь все подробно опишешь. 063-q


буду дуже вдячний за консультацію, о котрій годині можна до вас набрати? ось це ваш номер 0951674017?
Оценить сообщение
 
sasha_blusnuk
prepod написал(а):
Смешались в кучу, люди, кони.... Начал за здравие, а закончил, за упокой. В смысле, была только дымовая труба, а теперь и обвязка котла. Я думаю Саша тебе нужно меня для начала набрать по телефону. Я тебе вопросы задам, потом может быть помогу, если ты этого захочешь. Разговор получится долгим, по этому садись возле программы и интернета и звони смелее. Только чур договор. Ты потом здесь все подробно опишешь. 063-q


Дуже дякую вам за консультацію. Незнаю чому люди не хочуть дзвонити на мобільний. Важаю що Олексій допоміг у вирішенні моїх проблем більше навіть чим це потребувало. Та й розмовою по телефону все набагато швидше. Хз скільки би часу пішло на переписку. Також дякую за програму віо, дуже інформативний ресурс. Та й взагалі дивуюсь його альтруізму, спілкувались близько години, а це ж власний час. І за ту годину отримав відповіді на усі запитання, в деталях на стільки на скільки це можливо. Ще раз дуже дякую за консультацію.
Оценить сообщение
 
Перейти на форум:

Подобные темы
Темы Форум Ответов Последние сообщения
ДОПОМОЖІТЬ! Первые шаги 2 April 14 2008 12:46
Труби каналізаційні д300 і 200 пластмасові!!!! Первые шаги 2 November 13 2008 19:47
гідронамив допоможіть Ищу/предлагаю работу 1 March 31 2009 11:47
Допоможіть будь ласка!!! Консультации 5 October 19 2009 11:08
Люди добрі!!!! допоможіть, Проблемы и решения 11 December 17 2009 15:01
Допоможіть бо здудію!!!!!!!!! Проблемы и решения 5 December 25 2009 15:17
Встановлення вітражів Проблемы и решения 3 February 11 2010 15:12
Виготовлення труби Проблемы и решения 6 July 13 2010 12:57
Розцінки та коф Консультации 8 January 26 2011 15:08
Як правильно виключити деякі види робіт з одиничної розцінки? Консультации 9 May 11 2011 16:42
Авторизация
Логин

Пароль



Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Сейчас на сайте
Гостей: 12

Пользователей: 0

Всего пользователей: 25,395
Новый пользователь: An

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры