16-07-2024 13:04
Техпідтримка в Viber


Техпідтримка АВК⁩


Група підтримується безпосередньо розробниками
Міні-чат
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися

[off] 11.07.2024
подскажите расценку на монтаж ПВХ мембраны

[off] 09.07.2024
витрат проходять. Ключове слова "інвесторський" - мова про ланцюжок "Замовник-Підрядник
" чи "Замовник-Підрядник
-Субпідрядник" не йде.

[off] 09.07.2024
І, якщо на стадії затвердження проектної документації, відомо, що проектант є платником єдиного податку завищувати власні витрати немає жодного сенсу. Експертизу кошториси з таким відображенням

[off] 09.07.2024
У повідомленні Анны Дмитриевны мова йде про інвесторський кошторис, а інвесторський кошторис - це, перш за все, зведення витрат Замовника на створення чи ремонт об'єкту.

[off] 09.07.2024
Бухгалтерію запитувала, чітко не сказали.Але потім проект буде передаватися по акту експлуатаційній організації, яка також платник ПДВ.А схема:проектант-ін
вестор-виконавець.
Дякую всім за діалог.


ИCC
Інформаційно-довідкова система Зодчий
Нормативна база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е
[On-Line консультация]
Антон - Встановив останню версію програми, але весь шріфт йде ієрогліфами
Аліна - Доброго дня, скажіть можливо хтось знає чи можна переносити матеріали створені в НДІ користувача з однієї АВК в іншу?
Максим - При перенесенні кошторису з системи Кошторисних документів в систему Договірна ціна змінюється вартість будівництва. Скажіть будь ласка в чому може...
Перегляд теми
» Для початківців » Перші кроки
Тут был(и) 1 Гостей
 Роздрукувати тему
Середньомісячна тривалість робочого часу
cam
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, де можно глянути середньомісячну тривалість робочого часу люд/год на 2013 рік.
Оценить сообщение
 
АБорис
http://soc-in.com...chasu.html
ЛИСТ

від 21.08.2012 р. N 9050/0/14-12/13
Про розрахунок норми тривалості робочого часу на 2013 рік

[spoiler]Під час розрахунку норми тривалості робочого часу безпосередньо на підприємстві слід керуватися нижчезазначеним.

Як передбачено частиною першою статті 50 Кодексу законів про працю України (далі - КЗпП) нормальна тривалість робочого часу працівників не може перевищувати 40 годин на тиждень. Підприємства і організації при укладенні колективного договору можуть встановлювати меншу норму тривалості робочого часу, ніж передбачено в частині першій цієї статті. При встановленні меншої норми тривалості робочого часу слід мати на увазі, що оплата праці у цьому випадку має провадитись за повною тарифною ставкою, повним окладом.

Відповідно до частини першої статті 51 КЗпП скорочена тривалість робочого часу встановлюється:

1) для працівників віком від 16 до 18 років - 36 годин на тиждень, для осіб віком від 15 до 16 років (учнів віком від 14 до 15 років, які працюють в період канікул) - 24 години на тиждень.

Тривалість робочого часу учнів, які працюють протягом навчального року у вільний від навчання час, не може перевищувати половини максимальної тривалості робочого часу, передбаченої в абзаці першому цього пункту для осіб відповідного віку;

2) для працівників, зайнятих на роботах з шкідливими умовами праці, - не більш як 36 годин на тиждень.

Перелік виробництв, цехів, професій і посад зі шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого часу, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2001 N 163.

Крім того, законодавством встановлюється скорочена тривалість робочого часу для окремих категорій працівників (учителів, лікарів та інших).

Скорочена тривалість робочого часу може встановлюватись за рахунок власних коштів на підприємствах і в організаціях для жінок, які мають дітей віком до 14 років або дитину-інваліда.

Згідно зі статтею 69 Господарського кодексу України підприємство самостійно встановлює для своїх працівників скорочений робочий день та інші пільги.

При розрахунку балансу робочого часу слід мати на увазі, що згідно зі статтею 53 КЗпП напередодні святкових і неробочих днів (ст. 73 КЗпП) тривалість роботи працівників, крім працівників, зазначених у статті 51 КЗпП, скорочується на одну годину як при п'ятиденному, так і при шестиденному робочому тижні, а напередодні вихідних днів тривалість роботи при шестиденному робочому тижні не може перевищувати 5 годин.

Відповідно до статті 73 КЗпП у 2013 році на підприємствах, в установах, організаціях робота не проводиться у такі святкові і неробочі дні:

• 1 січня - Новий рік;

• 7 січня - Різдво Христове;

• 8 березня - Міжнародний жіночий день;

• 1 і 2 травня - День міжнародної солідарності трудящих;

• 5 травня - Пасха (Великдень);

• 9 травня - День Перемоги;

• 23 червня - Трійця;

• 28 червня - День Конституції України;

• 24 серпня - День незалежності України;

Згідно з частиною третьою статті 67 КЗпП у випадку, коли святковий або неробочий день (ст. 73 КЗпП) збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого. Тому за графіком п'ятиденного робочого тижня з вихідними днями у суботу та неділю у 2013 році вихідний день у неділю 5 травня має бути перенесений на понеділок 6 травня, вихідний день у неділю 23 червня має бути перенесений на понеділок 24 червня, вихідний день у суботу 24 серпня - на понеділок 26 серпня.

Як правило, з метою створення сприятливих умов для святкування, а також раціонального використання робочого часу, розпорядженнями Кабінету Міністрів України рекомендується переносити робочі дні для працівників, яким встановлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями у суботу та неділю.

У зв'язку з тим, що зазначене розпорядження має рекомендаційний характер, рішення про перенесення робочих днів приймається роботодавцем самостійно шляхом видання наказу чи іншого розпорядчого документа.

Прийняте роботодавцем рішення про перенесення робочих днів змінює графік роботи підприємства, установи, організації та норму тривалості робочого часу у місяцях, в яких запроваджено перенесення робочих днів. Тому всі дії щодо надання відпусток, виходу на роботу мають здійснюватися по зміненому у зв'язку перенесенням робочих днів графіка роботи підприємства.

При цьому слід мати на увазі, що у разі перенесення робочого дня, який передує святковому чи неробочому дню, на інший вихідний день, для збереження балансу робочого часу за рік тривалість роботи у цей перенесений робочий день має відповідати тривалості передсвяткового робочого дня, як це передбачено статтею 53 КЗпП.

Законодавством не встановлено єдиної норми тривалості робочого часу на рік. Ця норма може бути різною залежно від того, який робочий тиждень установлений на підприємстві (п'ятиденний чи шестиденний), яка тривалість щоденної роботи, коли встановлені вихідні дні, а тому на підприємствах, в установах і організаціях норма тривалості робочого часу на рік визначається самостійно з дотриманням вимог статей 50 - 53, 67 і 73 КЗпП.

Наводимо приклад розрахунку норми тривалості робочого часу на 2013 рік (додається), розрахованої за календарем п'ятиденного робочого тижня з двома вихідними днями в суботу та неділю при однаковій тривалості часу роботи за день впродовж робочого тижня та відповідним зменшенням тривалості роботи напередодні святкових та неробочих днів.

За зазначених умов, залежно від тривалості робочого тижня, норма робочого часу на 2013 рік становитиме:

• при 40-годинному робочому тижні - 2002,0 год.;

• при 39-годинному робочому тижні - 1957,8 год.;

• при 38,5-годинному робочому тижні - 1932,7 год.;

• при 36-годинному робочому тижні - 1807,2 год.;

• при 33-годинному робочому тижні - 1656,6 год.;

• при 30-годинному робочому тижні - 1506,0 год.;

• при 25-годинному робочому тижні - 1255,0 год.;

• при 24-годинному робочому тижні - 1204,8 год.;

• при 20-годинному робочому тижні - 1004,0 год.;

• при 18-годинному робочому тижні - 903,6 год.


Заступник Міністра -
керівник апарату
В. Коломієць[/spoiler]


Я пишу с ошибками — это привилегия высшего образования.
Оценить сообщение
 
cam
Тобто в АВК я тепер ставлю замість 166,75 - 2002 ?
Оценить сообщение
 
qwerty
я ближе нашел Wink
http://www.stroys...admore=783


Alex
Оценить сообщение
 
cam
Дякую
Оценить сообщение
 
АБорис
cam написал(а):
Тобто в АВК я тепер ставлю замість 166,75 - 2002 ?

это цитата месяця, однозначно!

Покращення життя вже сьогодня - работать круглосуточно за троих


Я пишу с ошибками — это привилегия высшего образования.
Оценить сообщение
 
MarikBig
АБорис написал(а):
cam написал(а):
Тобто в АВК я тепер ставлю замість 166,75 - 2002 ?

это цитата месяця, однозначно!


я думаю він розібрався і поставив правильно.
хоча також усміхнувся коли побачив.


Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
Rusol87
cam написал(а):
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, де можно глянути середньомісячну тривалість робочого часу люд/год на 2013 рік.


166,83
Оценить сообщение
 
Русскополянец
Ни с кем по сути не согласен трижды. Почему:
Ставить зарплату 3400 и среднюю продолжительность рабочего месяца 166,83 в 2013 году не верно!!!!!!!! Об этом надо забыть.
Идя по этому самообманутому разработчиками АВК!!!!!!!! пути, мы искажаем среднюю стоимость человека-часа (я об этом, как-то говорил, но что-то не всем доходит; а главное разработчикам АВК).
Повторюсь примером. Для показательности возьмите смету с 166,75 чел-час и эту же смету только поменяйте в АВК вместо 166,75 например 120чел-час и получите громадную разницу. Поэтому этот путь по меньшей мере не верен, хотя навязывается - «глуп». Этот пример только для необходимости сомнения в правильности алгоритма программы и сути стоимости чел-часа.
Единственно верное решение в нашем случае это в окне «продолжительность рабочего месяца» ставить - «1», а в окне среднемесячная зарплата - «20,39». Этот алгоритм надо ввести и разработчикам АВК…Удивительный показатель упертости. При всем респекте Разработчикам! АВК.
Все что я написал, было бы бредом, если бы не п. ДБН 3.1.10.2(для ИСД) и п.3.2.6.3 (для ДЦ).
Т.Е. ДБН ГОВОРИТ, ЧТО В РАСЧЕТАХ НЕОБХОДИМО ПОЛЬЗОВАТЬСЯ СТОИМОСТЬЮ ЧЕЛ-ЧАСА, А НЕ СТОИМОСТЬЮ ЧЕЛ-МЕСЯЦА.
Оценить сообщение
 
ksilit
откройте тарифную сетку и посмотрите что стоит для расчетного разряда 3,8. там таки и стоит 20,39
Оценить сообщение
 
АВК
Русскополянец написал(а):
Ни с кем по сути не согласен трижды. Почему:
Ставить зарплату 3400 и среднюю продолжительность рабочего месяца 166,83 в 2013 году не верно!!!!!!!! Об этом надо забыть.
Идя по этому самообманутому разработчиками АВК!!!!!!!! пути, мы искажаем среднюю стоимость человека-часа (я об этом, как-то говорил, но что-то не всем доходит; а главное разработчикам АВК).
Повторюсь примером. Для показательности возьмите смету с 166,75 чел-час и эту же смету только поменяйте в АВК вместо 166,75 например 120чел-час и получите громадную разницу. Поэтому этот путь по меньшей мере не верен, хотя навязывается - «глуп». Этот пример только для необходимости сомнения в правильности алгоритма программы и сути стоимости чел-часа.
Единственно верное решение в нашем случае это в окне «продолжительность рабочего месяца» ставить - «1», а в окне среднемесячная зарплата - «20,39». Этот алгоритм надо ввести и разработчикам АВК…Удивительный показатель упертости. При всем респекте Разработчикам! АВК.
Все что я написал, было бы бредом, если бы не п. ДБН 3.1.10.2(для ИСД) и п.3.2.6.3 (для ДЦ).
Т.Е. ДБН ГОВОРИТ, ЧТО В РАСЧЕТАХ НЕОБХОДИМО ПОЛЬЗОВАТЬСЯ СТОИМОСТЬЮ ЧЕЛ-ЧАСА, А НЕ СТОИМОСТЬЮ ЧЕЛ-МЕСЯЦА.

Круто. Но и с Вами нельзя согласиться.
3400 - это установленная зарплата рабочего 3,8-го разряда в месяц. Баста!
А как определить его з/п в час? Надо з/п в месяц поделить на кол-во часов в месяц. А енто кол-во и рассчитывается на год. Поэтому каждый год мы получаем разную стоимость чел*часа.
Ну, в такой стране живем, шо делать?
По умному то, конечно, надо вывести з/п в час, закрепить на законодательном уровне и применять. Тогда расценки при неизменной з/п будут железобетонными, а з/п в месяц (и год) будет зависеть от того, сколько кто пахал, не смотря на праздники.
При нынешней системе наше министерство нам ГАРАНТИРУЕТ обещанную з/п, сколько бы праздников не выпало в этом году. Вы же предлагаете закрепить гарантию на стоимости 1 часа работы. Не знаю, кто правее.


Сколько дурака не учи, а он всё равно всё знает)))
Оценить сообщение
 
ksilit
вырастут цены, а на законодательном уровне будет закреплена одна ЗП и что тогда?
Оценить сообщение
 
Вит
тогда нужно будет поднимать минимальную стоимость 1 часа работы


"... Недоброе таится в мужчинах избегающих вина, игр, общества прелестных женщин, застольной беседы. Такие люди или тяжело больны, или втайне ненавидят окружающих."
Мессир Воланд
Оценить сообщение
 
ksilit
наверное правильнее было бы, как в России,
у них на 2000 год есть основа, а к ней потом индексы применяют и все.
Оценить сообщение
 
Вит
и будут сметы как в конце 90х с кучей коэффициентов и пересчетов. Проще закрепить законодательно минимальную стоимость 1 часа работы с ежегодной индексацией как сейчас минимальная з/п. З/п в строительстве тоже привязать к почасовой с коэф.2,0 или 2,5 к первому разряду.


"... Недоброе таится в мужчинах избегающих вина, игр, общества прелестных женщин, застольной беседы. Такие люди или тяжело больны, или втайне ненавидят окружающих."
Мессир Воланд
Оценить сообщение
 
АБорис
http://zakon2.rad...ow/5515-17
Стаття 8. Установити у 2013 році мінімальну заробітну плату:
у місячному розмірі: з 1 січня - 1147 гривень, з 1 грудня - 1218 гривень;
у погодинному розмірі: з 1 січня - 6,88 гривні, з 1 грудня - 7,3 гривні.

Это минимальная начисленная з/п для первого розряда!
К ней надо добавить отпускные и премиальные, согласно законодательства.
Этот фонд з/п будет отвечать действующему законодательству.
А вот всякие 3400(2300)/3,8/16.,.. бред от лукавого.
Соответственно надо расчитывать среднемесячную продолжительность строительства согласно календарного плана, что б небыло менее прожиточного минимума.

Мінімальна заробітна плата – це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може здійснюватися оплата за виконану працівником місячну, погодинну норму праці (обсяг робіт) (Кодекс законів про працю України, Закон України «Про оплату праці» від 24.03.1995 р. № 108/95-ВР).Я пишу с ошибками — это привилегия высшего образования.
Оценить сообщение
 
Вит
АБорис написал(а):
http://zakon2.rad...ow/5515-17
Стаття 8. Установити у 2013 році мінімальну заробітну плату:
у місячному розмірі: з 1 січня - 1147 гривень, з 1 грудня - 1218 гривень;
у погодинному розмірі: з 1 січня - 6,88 гривні, з 1 грудня - 7,3 гривні.

Это минимальная начисленная з/п для первого розряда!

Для какой отрасли, уточните?


"... Недоброе таится в мужчинах избегающих вина, игр, общества прелестных женщин, застольной беседы. Такие люди или тяжело больны, или втайне ненавидят окружающих."
Мессир Воланд
Оценить сообщение
 
АБорис
Для какой отрасли, уточните?

Закон один для всех, кто не соблюдает, должен ознакамливатся с ККУ на собственной жо.


Я пишу с ошибками — это привилегия высшего образования.
Оценить сообщение
 
Вит
АБорис написал(а):
Для какой отрасли, уточните?

Закон один для всех, кто не соблюдает, должен ознакамливатся с ККУ на собственной жо.

Вы написали - "для первого рОзряда". Но ведь не в каждой отрасли есть рАзряды.


"... Недоброе таится в мужчинах избегающих вина, игр, общества прелестных женщин, застольной беседы. Такие люди или тяжело больны, или втайне ненавидят окружающих."
Мессир Воланд
Оценить сообщение
 
АБорис
Для дОх. умных поясняю, в Законе Украины "смета на год" утверждается минимальный прожиточный минимум, и минимальная з/п в определённом году.
Этот минимум закреплён законодательно для всех. Для тех кто с плугом дополнительно расшифровывают и часовую тарифную ставку. Но основа месячная з/п, поскольку средняя продолжительность рабочего месяца в каждой организации индивидуально, у кого то рамадан, у кого то драбадан и.т.д.


Я пишу с ошибками — это привилегия высшего образования.
Оценить сообщение
 
Перейти на Форум:

Подобные темы
Теми Форум Відповідей Останні повідомлення
Норма витрат часу для машин та механізмів Машини та механізми 11 January 24 2018 13:57
Середньомісячна зп і тарифні сітки Перші кроки 6 February 19 2024 13:48
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Навігація
Статті
Правила сайту
Зворотній зв'язок
Кошторисні програми
Замовити кошторис
C=>C=>C=>С
Різне
Увага!!! Курси!
Новини
Архів новин
Зараз на сайті
Гостей: 15

Користувачів: 0

Всього користувачів: 25,405
Новий користувач: boychenkoolga

Подивитись >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры