20-04-2024 11:22
Техподдержка в Viber


Техподдержка АВК⁩


Группа поддерживается напрямую разработчикам
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 19.04.2024
п. 5.31 Настанови "за динамічної договірної ціни —не враховується."

[off] 19.04.2024
Динамічна договірна ціна може включати ризики?

[off] 18.04.2024
підкажіть, будь ласка, де можна подивитись форму акту передачі обладнання на відповідальне зберігання?

[off] 16.04.2024
Добрий день! Якщо можно технологічні карти. v.p.sidorenko@gmai
l.com

[off] 11.04.2024
і не відповідают риночним, як на це дивляться провіряючі органи коли накладні отписані але не відповідают ринку?


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Любовь - \"Какую расценку применить при демонтаже утепления фасада пенопластом t= 50 мм\"
Олег - Потрібна допомога з вирішення питання по демонтажу утеплення фасаду, якщо взяти пряму розцінку на монтаж КБ15-78-1 з к.0,8 відповідно до норми, то ...
Анатолій - Вихідні дані: Влаштування віконних блоків (27,78т)/100м.кв./14,54(одиниць по 100м.кв.) Як перевести в м. кв. в кошторисі, КБ9-44-(1,2,3)?
Просмотр темы
» Вопросы и ответы » Общепроизводственные расходы
Тут был(и) 1 Гостей
arsenal
Подскажите какие сейчас показатели ОПР по 2-у блоку для инвесторской сметы:
1. Показатель ЕСВ на соц. страхование по труд договорам - 38,52%
2. Оплата первых 5-ти дней времен. нетрудоспособности - 0,78%
3.% единого взноса на первые 5ть дней - 0,78%х0,332=0,259
и далее не понятно
4. % единого взноса на помощь по временной нетрудоспособности то ли 0,734 то ли 0,465
Изменил(а) arsenal, April 09 2014 17:07
 
 Распечатать тему
ОПР 2й блок какие сейчас показатели
ksilit
распечатайте бланки из АВК, там все по пунктам.
когда их в бухгалтерии заполнят, введете точно так в программу и она(программа) сама посчитает и выдаст Н35 и Н36 и Админ.
Изменил(а) ksilit, May 05 2015 09:38
Оценить сообщение
 
Olga2014
prepod написал(а):
АндрейОполо, Вы великий теоретик. Это похвально, ведь теоретически можно всяких умных штук придумать. Я с фактическими ОПР с 2008 года сталкиваюсь. Последний год практически ежедневно. И на проверку фактических ОПР уходит час-полтора не более. Главное знать, что проверять и какие документы от подрядчика просить.



О!
Будьласочка!!! Можете перевірити з усією строгістю правильність коефіцієнтів?
Якщо можна, гляньте чи вірно розставлені параметри?
Фірма - ТОВ, на загальній системі оподаткування, пдвешник, постійно оформлеий директор, інші - за трудовими договорами, відповідно до "Повідомлення про взяття на облік платника єдиного внеску", виданого ПФУ такі параметри:
- розмір ЄСВ відповідно до проф. класу ризику - 38,52% (я так розумію це Н18?)
- нарахування на найманих працівників на загальних підставах - 38,52%
- нарахування на допомогу при тимчасовій непрацездатності - 33,2%
- нарахування ФОП інвалідів 8,41% - ?????
- нарахування договори ЦПХ - 34,7%
- утримання із заробітку найманих працівників - 3,6% (це те що вже з нараховнаої з/п платить власне працівник і відношення до кошторису не має?)
- утримання із заробіку найманих працівників при тимчасовій непрацездатності -2% (типу коли працівник на лікарняному - вні платить 2% від лікарняного і до кошторису це теж відношення не має?)
- утримання із заробітку найманих працівників, що працюють за договорами ЦПХ - 2,6%(теж що і 3,6% але по трудовій угоді?)
- утримання із заробітку держслужбовців, науковців - 6,1%

Це те що мені дала бухгалтерія...

Я, відповідно, після прочитання ДСТУ і довідки АВК планую поставити наступне:

Н17=1 -ми підрядник, у разі госпспособу поставлю 0,6 (п.4.2.4 ДСТУ ЗВВ)
Н18 = 38,52% - це той показник який йде оснвоним в вищенаведеному повідомленні про ЄСВ
Н19, Н20 замінюють собою Н18? Тобто одночасно всі вони задіяні бути не можуть - або Н18 - і тоді ми рахуємо за ДСТУ, або Н19, Н20 - і тоді ми рахуємо за фактичним минулим періодом? Я та крозумію що простіше задати Н18=38,52%, Н19=0, Н20=0 і рахувати за ДСТУ? А чим регламентується - рахувати ха ДСТУ чи за минулий період?

Н21 - отут я не розумію звідки береться...

Н30=1 - означає, що з/п на працівників ІТР (знову ж - відокремлених підрозділів чи самого апарату?) ми приймаємо таку як порахує за ДСТУ відповідно до коеф. Н34, Н35?

Н34, Н35, Н36 нам регламентує Дод. Б ДСТУ ЗВВ

Н38, Н39 - ??? я так і не зрозуміла звідки береться, але чомусь його кажуть що треба ставити (що не є аргументом) відповідно 0,4123 і 0,7821

Н101 =0 - пільгових пенсій не має і не заморочуємося

Н116 - теж не розумію звідки взяти...

Н117 - якщо я вже поставила Н18=38,52%, то Н117=0?

Н118 - як і Н116 і Н21 - розумію що є ще якась бамажка що регламентує ці три коефіцієнта, але не можу збагнути яка...

Н119, Н120, Н121 - так само як і Н19, Н20 - якщо хочемо розрахувати фактично? Тобто не заморочуємося і ставимо 0?
Н121 - ясно

Н123 - оскільки у нас на постійній основ іпрацює лише директор, а всі хто в прямих витратах - за трудовими договорами, то ставимо Н123=1, тобто 100% за трудовими договорами

Н124 - це якщо ми рахували не за ДСТУ і у нас вийшло менше ніж 38,52% то ми все одно цим коефіцієнтом виходимо на 38,52%. Короче його теж нуль як і Н19, Н20, Н119, Н120, Н121

Н133 - якщо мені здається що я плачу мало - я можу повисити? ;-)


Тобто вес що стосується "за попередній звітний рік" - обнуляємо якщо рахуємо за ДСТУ?

Будь ласка, скажіть де непраивльно розставлені коефіцієнти і розтолкуйте чому...3
Оценить сообщение
 
Olga2014
не можу скрін прікріпити...
Olga2014 присоединил изображение:

1.jpg
[183.26kB]
Изменил(а) Olga2014, May 05 2015 11:08
Оценить сообщение
 
ksilit
определенное разрешение, определенный размер и желательно на английском название файла
Оценить сообщение
 
Olga2014
ksilit написал(а):
распечатайте бланки из АВК, там все по пунктам.
когда их в бухгалтерии заполнят, введете точно так в программу и она(программа) сама посчитает и выдаст Н35 и Н36 и Админ.


в сенсі той що: Правой по будові: Параметри - Вибір розрахункових параметрів ЗВВ і Адміністративних витрат?
Так там лише графа для Н35, Н36 і А1471 3
Оценить сообщение
 
Olga2014
ksilit написал(а):
определенное разрешение, определенный размер и желательно на английском название файла

Olga2014 присоединил изображение:

2.jpg
[102.76kB]
Оценить сообщение
 
ksilit
Olga2014 написал(а):
в сенсі той що: Правой по будові: Параметри - Вибір розрахункових параметрів ЗВВ і Адміністративних витрат?
Так там лише графа для Н35, Н36 і А1471 3


да, только еще проделайте следующее
станьте на колонку 4 и правой клавишей мышки кликните.
в контекстном меню надо выбрать печать бланков
Оценить сообщение
 
Olga2014
ksilit написал(а):
Olga2014 написал(а):
в сенсі той що: Правой по будові: Параметри - Вибір розрахункових параметрів ЗВВ і Адміністративних витрат?
Так там лише графа для Н35, Н36 і А1471 3


да, только еще проделайте следующее
станьте на колонку 4 и правой клавишей мышки кликните.
в контекстном меню надо выбрать печать бланков


і це я отримаю дані для розрахунку ЗВВ за даними підрядника?

А як праивльно обрати варіант - коли за даними підрядника, а коли через Числові параметри?
Оценить сообщение
 
ksilit
если Ваша организация на общей системе, то как правило это инсталяционный блок настроек. и там все так, как нужно. некоторые вещи могут быть убраны. например не платите больничных.
после заполнения расчетных показателей и выбора их, программа сама потом подставит значения ОПР и Адми
Оценить сообщение
 
Olga2014
ksilit написал(а):
если Ваша организация на общей системе, то как правило это инсталяционный блок настроек. и там все так, как нужно. некоторые вещи могут быть убраны. например не платите больничных.
после заполнения расчетных показателей и выбора их, программа сама потом подставит значения ОПР и Адми


Да, я взяла інсталяційний блок, але минулого разу мені кошторисниця замовника (бюджет) різала ЗВВ типу є у Вас ітровці, постійно чи по труд угодах і т.д. Я зробила вигляд що з нею погодилася, потім задала питання знайомому кошториснику, вні просто дав мені свої налаштування... А я так і не зрозуміла звідки це...

Фірма - ТОВ, на загальній системі оподаткування, пдвешник, постійно оформлеий директор, інші - за трудовими договорами.
Тоді я так розумію - Н18=38,52 відповідає за ЄСВ для праціників на постійній основі (директора)
Н118=34,7 - за ЄСВ для тих хто по трудовій угоді?
Тоді Н123 відповідає за відношення праціників які по труд угоді до тих хто постійноі? Т.я. мається на увазі ті чия з/п у прямих витратах, то директора не рахуємо, значить всі по труд угоді. тобто Н123=1?

В"Повідомленні про взяття на облік платника єдиного внеску", виданого ПФУ такі параметри для нашої фірми:
- розмір ЄСВ відповідно до проф. класу ризику - 38,52%
- нарахування на найманих працівників на загальних підставах - 38,52%
- нарахування на допомогу при тимчасовій непрацездатності - 33,2%
- нарахування договори ЦПХ - 34,7%


Так а Н117, за умовченням для інсталяційного блоку рівний 33,2 (відсоток страхового внеску в ПФУ) - ми його обнуляємо, т.я. ЄВС включає і пенсійний, чи залишаємо і він дублює? ... Тут я казково туплю...
Оценить сообщение
 
ksilit
посмотрите ЦО №12 за 2012, стр 23,24
может поможет
Оценить сообщение
 
Olga2014
ksilit написал(а):
посмотрите ЦО №12 за 2012, стр 23,24
может поможет



Дякую! Буду розбиратися...
Воно є десь у відкритому доступі? В Загрузках знайшла за 2011 про ОПР - годиться?

ЗІ - так Н117 - відсоток страхового внеску до Пенсійного фонду обнуляється через те що Н18 ЄСВ вже поставлений? Чи включається і той і інший?


ЗІ - за трудовими договорами (Н18) - це по трудовій книжці, постійно - на відміну від "від винагород за цивільно-правовими договорами"?2
Оценить сообщение
 
ksilit
смотрите архив
ksilit присоединил файл:
raschet.rar
Оценить сообщение
 
new_d
ksilit написал(а):
смотрите архив


Подскажите, Работники аппарата управления обособленных производственных структурных подразделений, не имеющих статус юридического лица - в эту категорию попадает только общепроизводственный персонал (инженеры-метрологи и проч.) или и администрация - бухгалтеры, плановики?
Оценить сообщение
 
new_d
prepod написал(а):
Все зависит от Устава предприятия и его штатного расписания.


Задалась целью рассчитать фактические показатели - получается, если по бухучету зарплата персонала относится на производственную с/с, то такой персонал мы включаем в ОПР, а если на админ расходы - в админ???
Легко вам - профессионалам. И ткните моим носом, куда зайти, чтобы распечатать заветную табличку для бухгалтерии на расчет фактических админов и ОПР, пожалуйста.
Оценить сообщение
 
ksilit
Стоя на стройке--Shift+F9--Выбор расчетных параметров ОПР--Стать на первую строку и правой клавишей мышки кликните.
в контекстном меню надо выбрать печать бланков
Если глобально, то через Прочие функции главного окна заходите в Расчетные показатели ОПР
Оценить сообщение
 
new_d
ksilit, prepod, спасибо. Как много все-таки надо знать сметчику, а если это неосновная работа, то вдвойне тяжелей.
Оценить сообщение
 
Olga2014
new_d написал(а):
ksilit, prepod, спасибо. Как много все-таки надо знать сметчику, а если это неосновная работа, то вдвойне тяжелей.


а если начинающий, то тоже весело... ;-)
Оценить сообщение
 
Olga2014
ksilit написал(а):
смотрите архив


18 Дякую превелике!!!
В мене почало проясняццо в умє ;-)
(а Под кодекс і оцей ЗУ про загальнодерж страхування мені таки доведеться прочитати :-( )

Залишилося три коротюсеньких питання:
1) Н116 - в наведеному розрахунку це 5,7410% від загальної суми ЄСВ і становить 0,734
в інсталяційному лоці Н116=0,67 треба розуміти що з моменту виходу того ЦО щось змінилося і тепер 0,67?

2) Ткніть будь ласка мене носом ЧИМ РЕГЛАМЕНТУЄЬСЯ Н38=0,4123 і Н39=0,7821? Чи тепер вони рівні 1 і не знижуються? Тоді знов у- ж чим регламентується? Ну щоб мені старші кошторисники не казали "так всєгда було і всьо - звідки не знаємо)

3) По трудових угодах (Н123) - це постійно (по труд книжці), по цивільно-правовій - це тимчасово?
Оценить сообщение
 
Olga2014
prepod написал(а):
Все зависит от Устава предприятия и его штатного расписания.


і це впливає на Н123?

Якщо по штатному розпису на постійній основі один директор, всі інші тимчасово, то всі чия з/п в прямих витратах - тимчасово і Н123=0?
Знову ж - тоді з/п ІТР, яка в I блоці береться чи обнуляється (а то мені один бюджетний замовник з цього приводу їздив по вухах)...
Оценить сообщение
 
Перейти на форум:

Подобные темы
Темы Форум Ответов Последние сообщения
Информационный блок данных Проблемы и решения 5 January 24 2008 16:08
Показатели сметной прибыли для складских помещений Прочие вопросы 10 February 08 2008 14:04
Усредненные показатели Проблемы и решения 4 September 25 2008 11:12
Блок Хаус Материалы 2 November 24 2008 23:13
третий блок Понижающие 3 December 22 2008 10:05
Старые показатели прибыли Прибыль 3 January 20 2009 09:12
Показатели опосредованной стоимости сооурежия жилья Консультации 3 January 27 2009 22:12
ОПР 2 блок Общепроизводственные расходы 3 February 02 2009 12:59
блок настройки для единого 10% налога Консультации 3 March 06 2009 16:47
Какие программы можно использовать для расчета стоимости проекта геологических и геодезических работ Проблемы и решения 2 March 13 2009 15:40
Авторизация
Логин

Пароль



Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Сейчас на сайте
Гостей: 28

Пользователей: 0

Всего пользователей: 25,395
Новый пользователь: An

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры