20-04-2024 12:05
Техподдержка в Viber


Техподдержка АВК⁩


Группа поддерживается напрямую разработчикам
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 19.04.2024
п. 5.31 Настанови "за динамічної договірної ціни —не враховується."

[off] 19.04.2024
Динамічна договірна ціна може включати ризики?

[off] 18.04.2024
підкажіть, будь ласка, де можна подивитись форму акту передачі обладнання на відповідальне зберігання?

[off] 16.04.2024
Добрий день! Якщо можно технологічні карти. v.p.sidorenko@gmai
l.com

[off] 11.04.2024
і не відповідают риночним, як на це дивляться провіряючі органи коли накладні отписані але не відповідают ринку?


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Любовь - \"Какую расценку применить при демонтаже утепления фасада пенопластом t= 50 мм\"
Олег - Потрібна допомога з вирішення питання по демонтажу утеплення фасаду, якщо взяти пряму розцінку на монтаж КБ15-78-1 з к.0,8 відповідно до норми, то ...
Анатолій - Вихідні дані: Влаштування віконних блоків (27,78т)/100м.кв./14,54(одиниць по 100м.кв.) Як перевести в м. кв. в кошторисі, КБ9-44-(1,2,3)?
Просмотр темы
» Для начинающих » Первые шаги
Тут был(и) 1 Гостей
taras1005
Всім, доброго вечора. Від обіду читаю ваш форум на роботі. Дуже цікаво і пізнавально. Але весь форум осилити відразу не реально, і напевно нема поки що сенсу, і так все не запам ятається, якби не хотілось. Я, такий то такий то, працюючи, там то і там то, на посаді кошторисника, стаж декілька місяців, знання...судячи з того що я прочитав, на форумі, і шо з того я знав, то - мізерні. Для складання кошторисів користуюся програмою АВК 5(в майбутньому хочеться вивчтити АС4ПИР, , базові дії для складання кошторисів(набрати позицію, поміняти розцінку, хнайти позицію, створити нову норму, поміняти коефіцієнти, дц, і т.д. я вмію,( дуже цікавить, як в розцінці поміняти окремі механіхми, чи окремі роботи, і як де брати на них ціни, глави Н38...і інші, опр як вони формуються....і т.д.). В загальному мене цікавить література, чи уроки якісь. ну все що потрібно знати хорошому кошториснику. Буду дуже вдячний за відгуки і допомогу. Можна писати сюда і В ЛС.
Просьба адміна не банити цю тему. можливо я один не такий, і відповіді пошукай на форумі. теми создавались. на форумі 100500 тем, не реально відразу шось знайти. а я хочу всьо і сразу.
 
 Распечатать тему
Перша допомога початківцю
taras1005
Доброго дня, потрібно порахувати скільки матеріалів залишиться від демонтажу перегородки. товщина 10 грубо говря 50 м2. і потрібно скільки потрібно блоків ...газоблоків щоб змурувати перегородку також 50 м2.
і норма затрат на мурування перегородки з газо блоків хтось може підсказати.
Оценить сообщение
 
ksilit
1. перегородки могут быть из разных материалов. нормы на разборку поищите в НСИ
2. на устройство поищите перегородку из легкобетонных камней, например. это е8
3. расход проще всего или по норме смотреть или найдя тех.карту, там расход может быть указан
Оценить сообщение
 
taras1005
понял вот если пишет . витрати за нормою. 122 люд-год. то це получаэться шо ту роботу грубо говоря 100м2 буде робити 1 людина 122 год? чи якась бригада 122 год? ы шоб взнати скільки днів мені треба просто поділити на 8 год, чи ще на кількість робітників( якшо 1 людина робить) якшо бригада то як взнати ск там робітників?????дякуююю
Оценить сообщение
 
ksilit
Каменные работы выполняют бригады каменщиков, состоящие из звеньев, которые в зависимости от числа работающих называют «двойкой», «тройкой», «четверкой», «пятеркой».
Исходя из объема и условий, Прораб решает сколько ему надо рабочих на ту или иную работу.
Если звено "четверка", т.е. состоящая из 4-х человек, то за смену они отработают 32 чел/часа. а весь объем сделают за 4 дня
Оценить сообщение
 
Игорь StiMuL
Здравствуйте!Помогите пожалуйста. Мне нужно переделать Будку выхода на крышу.
1.Демонтаж кирпичей 500 шт.
2.Демонтаж покрытия руб. 4 м2
3.Кладка кирпича 500 шт.
4.Цементно-песочк=ная стяжка 50мм перекрытия 4 м2
5.Укладка еврорубероида 4м2 2 слоя
6.обработка праймером 4 м2
7.заделка премикания смолой.
Пожалуйста подскажите,буду очень благодарен.Напишите шифри на роботы.
Оценить сообщение
 
Игорь StiMuL
ICQ???
Оценить сообщение
 
pumon8066
Доброго ранку.Мені потрібно Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки 50мм,а стоїть 30,як мені додати ще 20 і які коефіціенти приміняти?
Оценить сообщение
 
ksilit
посмотрите соседние нормы, там где 30 мм. там скорее всего есть нормы на добавление.
надо брать эту норму, ставить объем, а в числовых, в Н1, ставить коэф.
например взяли добавление на каждые 5 мм, значить Н1=4
Оценить сообщение
 
pumon8066
я правильно зробив, а об"єм такий самий як і на 30мм?
Оценить сообщение
 
ksilit
да.
к примеру по первой норме у Вас объем 125 м2
по второй норме объем 125 м2 и в Н1 коэф.
Оценить сообщение
 
pumon8066
ДЯкую!
Оценить сообщение
 
taras1005
Доброго дня, пыдскажіть будьласка позицію...для переносу пройомів для дверей? наприклад був пройом для дверей його треба було замурувати а інший вимуруваи в другій стороні....
інтересує норма витритит люд.-год.
Оценить сообщение
 
Володимир717
Підскажіть розцінку на влаштування дизель генераторної станції, вага більше 2 тонн, довж. 4м;ширина 1,2м;висота 2м
Оценить сообщение
 
АндрейОполо
Легко. М6-407-3 по весу.
Оценить сообщение
 
Leonidovna
ksilit написал(а):
посмотрите соседние нормы, там где 30 мм. там скорее всего есть нормы на добавление.
надо брать эту норму, ставить объем, а в числовых, в Н1, ставить коэф.
например взяли добавление на каждые 5 мм, значить Н1=4


добрий день! а підкажіть мені будь ласка, якщо я взяла розцінку Е27-21-1 на улаштування покриття товщиною 12 см, а мені потрібно 50см, то в наступній розцінці на додавання мені потрібно приймати коефіцієнт 38см?
Оценить сообщение
 
Boro
Привіт усім. Майже чотири роки не займалася кошторисною справою, відстала у часі зовсім ))
підкажіть що змінилось у системі ціноутворення? яка зарплата, понижаючі, коефіціенти на прибуток, адмін и т.д.
Оценить сообщение
 
Boro
десь бачила в електронному вигляді питання-відповіді, які публікуються у збірниках "Ціноутворення в будівництві". або хоча б зміст збірників і цих відповідей. Може хтось знає де скачати, підкадіть.
Оценить сообщение
 
pancher
скажите пожалуйста, могу ли я пользоваться СОУ (например новыми СОУ от Хенкель Баутехник) при производстве ремонтных работ?И куда показать пальцем заказчику (не бюджет) что их можно использовать при ремонте взамен РН и Р, если используются материалы 1 в 1 из этих норм (Сeresit & Thomsit)?
Оценить сообщение
 
ksilit
новый ДСТУ, пункт 4.3 посмотрите
Оценить сообщение
 
Rusinov
Помогите!!! Перестала читатся стройка Выскакивает "Ошибка" с указанием пути на файл *.sdu Дальше в скобках набор цифр. Помогите кто знает как вылечить !!!!!
Оценить сообщение
 
Перейти на форум:

Подобные темы
Темы Форум Ответов Последние сообщения
Терміново потрібна допомога з КРУ /по адмін витратах/ Проблемы и решения 2 June 16 2009 13:25
Потрібна допомога..... Проблемы и решения 2 February 04 2010 19:04
терміново потрібна допомога по кошторису Проблемы и решения 4 July 09 2011 21:17
Допомога фахівців Консультации 3 December 12 2012 12:40
потрібна допомога Дорожное строительство 12 August 22 2013 10:48
потрібна допомога Проблемы и решения 9 October 24 2014 09:06
ПОКРІВЛЯ (терміново потрібна допомога) Машины и механизмы 14 April 29 2016 11:42
Порібна допомога! Проблемы и решения 11 July 28 2016 11:15
Дуже треба допомога новачку! Первые шаги 6 August 15 2019 10:06
Авторизация
Логин

Пароль



Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Сейчас на сайте
Гостей: 19

Пользователей: 0

Всего пользователей: 25,395
Новый пользователь: An

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры