28-03-2024 23:52
Техподдержка в Viber


Техподдержка АВК⁩


Группа поддерживается напрямую разработчикам
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 28.03.2024
Подскажите пожалуйста расценку на снять, а потом обратно поставить стеклопакеты в м/пластиковых окнах

[off] 26.03.2024
sasa, Тільки залізобетонні вироби.

[off] 25.03.2024
170,25

[off] 25.03.2024
Яка середньомісячна тривалість робочого часу?

[off] 22.03.2024
Улаштування колодязів круглих каналізаційних діаметром 1,5 м із збірного залізобетону, який об'єм враховується? Лише залізобетону чи всього циліндра?


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Тетяна - чому при підвищенні середньомісячної зарплати зменшується загальна кошторисна заробітна плата????
Марія - Чи правомірно замовник вимагає змінити середньомісячну тривалість робочого часу з 167,33 (стандартна АВК) на 170,25 (лютий 2024)? Де можна прочитат...
Олег - При просмотре любых общих выходяших документов выдает ошибку \"Высота групп входящих в \"объединение\" (строки между \"Ь\" и \"Ъ\") превышает высот...
Просмотр темы
» Для начинающих » Первые шаги
Тут был(и) 1 Гостей
 Распечатать тему
Показники реконструкції
kolisnyk
Доброго всім дня... Wink
Поставили задачку - порахувати реконструкцію дошкільного навчального закладу, але зіштовхнувся із цим перший раз 2
prepod підсказав, що вартість реконструкції складає 50-75% від вартості будівництва....
На сайті МінРегіонБуда знайшов опосередковану вартість будівництва дитячих установ:

1). 190 місць * 67 382,00 грн. = 12 802 580,00 грн. *0,625 (середнє в %) = 8 001 612,50 грн. (~8 млн. грн.) - це я так розумію вартість тільки загальнобудівельних робіт...???3 А як же сантехніка, опаленя, електрика, інветнар, сигналізація, технологічні рішення - от як бути із цим...??? Дуже буду вдячний за будь-яку інформацію...062-q
Оценить сообщение
 
kolisnyk
Ой щось це маловато ... 40 Тобто до цієї вартості, що вийшла (8млн.) додається лише благоустрій та зовнішні мережі ???
Оценить сообщение
 
kolisnyk
Величезне дякую за допомогу 062-q...
"Навалить" приблизно так на 20 млн. 55 потрібно....
Оценить сообщение
 
kolisnyk
Діло просто в тому, що кошторисну документацію, яка пройшла експертизу, дають Підряднику лише після закінчення тендерних торгів...А зараз Замовнику потрібна вартість робіт у вигляді 2- сторінок ДЦ... Я з таким тендером ще просто не зіштовхувався - от і постало питання про опосердковану вартість робіт по реконструкції. Ми завжди приймали у часть у тендерах із кошторисною документацією ( корегування цін на метеріали, корегуванням наявності машин та механізмів, звірка об"ємів по проектним даним/факт)....

Тобто, нам (учасникам тендерних торгів) давали кошторис, який пройшов експертизу, та проект (на всякий випадок для звірки об"ємів робіт). Норми розцінювання робіт залишаються ідетничними, повністю замінюються матеріали по сучасним технологія та вартістю від постачальників, корегування машин та механізмів по наявності у Підрядника....
Изменил(а) kolisnyk, March 13 2015 20:30
Оценить сообщение
 
kolisnyk
Рознести 20 млн. по ДЦ не проблема - головна проблеми, щоб "не влитіти" потім Angry

Особливо при нинішньому курсі валют, що дуже впливає на вартість матеріалів раза так 2-3....
Оценить сообщение
 
kolisnyk
prepod я Вам дуже вдячний за допомогу...Я із повагою відношусь до кошторисників із досвідом роботи, особливо "практиків" та завжди беру до уваги їх рекомендації та ін. На таких тендерах вже завідомо до результату даного вже є, як то кажуть, "Підрядник-переможець" от і директор думає чи варто взагалі "дьоргатись" Wink
Оценить сообщение
 
kolisnyk
Та я от думаю, що також варто спробувати, як то кажуть - "хто не ризикує, той не п"є шампанського". На рахунок сільхоз об"єктів - то звертайтесь, займаємся будівництов холодильників із РГС для зберігання яблук, фруктів, тощо по загально-будівельним роботам.. правда здебільшого працюємо в "EXEL" із Замовниками (легше їм так розмусолювати вартості будівництва), правда в цьому році покищо робимо тільки нульові цикли (часи зараз у Нашій Україні нелегкі - бояться зараз люди вложувати кошти незнаючи, що на них чекає завтра)...
Изменил(а) kolisnyk, March 13 2015 21:10
Оценить сообщение
 
kolisnyk
Ок... з понеділка скину пару аналогів на email
Оценить сообщение
 
kolisnyk
Прикріпив
kolisnyk присоединил файл:
_.zip
Оценить сообщение
 
Перейти на форум:

Подобные темы
Темы Форум Ответов Последние сообщения
показники витрат Первые шаги 2 May 16 2017 12:31
Реконструкція будівлі. Показники прибутку та адмін. Прибыль 3 June 20 2017 18:16
Авторизация
Логин

Пароль



Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Сейчас на сайте
Гостей: 14

Пользователей: 0

Всего пользователей: 25,394
Новый пользователь: patchbilding

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры