20-04-2024 17:34
Техподдержка в Viber


Техподдержка АВК⁩


Группа поддерживается напрямую разработчикам
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 20.04.2024
Добрий день. Будь ласка, в кого є зразок кошторису на ремонт внутрішніх сан.-тех. систем у будинках? Скиньте, будь ласка на ivane.mkl@gmail.co
m

[off] 19.04.2024
п. 5.31 Настанови "за динамічної договірної ціни —не враховується."

[off] 19.04.2024
Динамічна договірна ціна може включати ризики?

[off] 18.04.2024
підкажіть, будь ласка, де можна подивитись форму акту передачі обладнання на відповідальне зберігання?

[off] 16.04.2024
Добрий день! Якщо можно технологічні карти. v.p.sidorenko@gmai
l.com


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Любовь - \"Какую расценку применить при демонтаже утепления фасада пенопластом t= 50 мм\"
Олег - Потрібна допомога з вирішення питання по демонтажу утеплення фасаду, якщо взяти пряму розцінку на монтаж КБ15-78-1 з к.0,8 відповідно до норми, то ...
Анатолій - Вихідні дані: Влаштування віконних блоків (27,78т)/100м.кв./14,54(одиниць по 100м.кв.) Як перевести в м. кв. в кошторисі, КБ9-44-(1,2,3)?
Просмотр темы
» Для начинающих » Первые шаги
Тут был(и) 1 Гостей
 Распечатать тему
Норма витрати матеріалу...
Александр1981
Доброго дня! Був складений кошторис на утеплення будинку (t=100мм). В процесі проектування товщина утеплювача була змінена на 80мм. Норму витрат пінополістиролу (м3) я не поміняв з 100мм на 80мм. Которис пройшов експертизу. Підрядник після виконання робіт закрив форму з нормою розходу на 100мм, технагляд не додивився і підписав. Технагляд каже, що підрядник закрив норму витрати матеріалу ту, яка була в інвест. кошторисі.... Ми справді не правильно зробили, але ж на те є Акт виконаних робіт (по факту). Я пропоную зробити коригування кошторису за мінусом тієї витрати (сума по зведеному не виліза за затверджену), а підрядник за мінусом Акт. Будівництво ще не закінчене. Ще технагляд каже, що не можна збільшувати ціну на матеріали, за ту, яка була в інвест. кошторисі. Це правильно чи ні? Дякую!
Оценить сообщение
 
ksilit
не понятно что то...
было 100, стало 80, но расход остался как для 100(судя по Вашим словам)
у Вас меняется только стоимость утеплителя, работы по пирогу меняться не должны.
подрядчик работал по вашей смете? тогда вопрос к Вам, почему не поменяли, если изменилось проектное решение?
Оценить сообщение
 
Александр1981
В цьому якраз моя помилка- не додивився. Товщина помінялася в процесі розробки кошторису. Я відредактував в розцінці 100 на 80 а норму не змінив...
Оценить сообщение
 
Александр1981
Розцінка ЕН15-78-1: норма на пінопласт 0,107м3- 1м2 притовщині 100мм, в назві я поміняв на 80мм, а витрату не поміняв. Підрядник також в акті не поміняв і закрив норму при товщині 100мм...
Оценить сообщение
 
ksilit
другими словами, Вы себе купили утеплитель, если подрядчик закупил материал по норме расхода на весь объем.
если работы не завершены, возможно можно все изменить.
но боюсь, ваше руководство, останется не довольным и может наказать рублем
Оценить сообщение
 
ksilit
с другой стороны, изменение норм расхода - это индивидуальная норма, которую надо утверждать
Оценить сообщение
 
Викторинка
Норма ЕН15-78-1 передбачає використання мінеральної вати при утепленні. Вам слід 1.Розділити поняття інвесторського кошторису і договірної ціни 2. Використати відповідний пункт ДСТУ Б Д.1.1-1-2013 про корегування д.ц. 6.4.7 3. Оформити додаткову угоду до договору підряду і передбачити всі зміни взаємовідносин. основа ваша -договір підряду. Інвесторський кошторис -ліміт фінансування.
Оценить сообщение
 
Александр1981
Можливо я не правильно сформулював питання і Ви мене не зрозуміли. Я кошторисник проектної організації, який склав інвест. кошторис і помилився в нормі витраті пінопласту. Я складу кошторис на КОРИГУВАННЯ і там внести норму витрати пінополістиролу таку як потрібно для товщини 80мм. А угоди до договору підряду із змінами мене як проектанта не мають цікавити, так само і їхні форми. Підрядники коли закривали форму мали витрату матеріалу рахувати по факту. Просто вони говорять, що використали ту витрату яка була в інвест. кошторисі! Це ж не правильно!?
Оценить сообщение
 
ksilit
изменение норм расхода, замена ресурсов(кроме машин) это индивидуальная норма.
они смотрят Ваш расход, как проектировщика, т.е. проектное решение. они могут проверить по факту квадратуру, объем работ. но норму расхода, как они должны проверить?
Оценить сообщение
 
Александр1981
ksilit, Дякую! Тобто я зрозумів що якщо я взяв більшу витрату ніж дає розцінка (в моєму випадку 0,107м3- 1м2)- то це проектне рішення і мені не потрібно робити коригувальний кошторив. А підрядники закривають по факту.
Оценить сообщение
 
Викторинка
Александр1981, якщо проектом передбачено т.100мм то і кошторисна норма на100мм.Як уклав замовник проекту договір і виконав проектні рішення це питання авторського і технічного нагляду . Якщо зменшено конструктивний шар утеплювача тоді:1.Чи забезпечить теплоізоляцію поверхні фактична товщина? 2. Розглядається питання корегування проектно-кошторисної документації і повторна експертиза .
Оценить сообщение
 
vesse
Подскажите пожалуйста а лучше тыкните меня в ссылочку на норматив, в котором можно прочитать, как правильно учитывать утепление стен фасада с оконными откосами(отдельно) или же площадь окна входит в квадратуру стены без вычета? В штукатурке мне понятно а вот с утеплением нет.
Изменил(а) vesse, October 12 2015 12:01
Оценить сообщение
 
pancher
Если утепление по наружке, то ЕН-15-78-3- откосы отдельно.
Оценить сообщение
 
vesse
pancher написал(а):
Если утепление по наружке, то ЕН-15-78-3- откосы отдельно.

А если ""ЕН15-78-1"" и где написано про откосы, хотя бы в том же 78-3 входят Укоси, ширина до 300 мм...? Smile
Изменил(а) vesse, October 12 2015 12:59
Оценить сообщение
 
pancher
Ну так что непонятно, если 78-1, то это плоскости без учета откосов, откосы до 300мм отдельно по 78-3 (чтои написано в название нормы ). Здесь все четко и ясно, опредиление объемов непонятно?
Попробуйте все же вопрос задать более развернутый.
Оценить сообщение
 
vesse
pancher написал(а):
Ну так что непонятно, если 78-1, то это плоскости без учета откосов, откосы до 300мм отдельно по 78-3 (чтои написано в название нормы ). Здесь все четко и ясно, опредиление объемов непонятно?
Попробуйте все же вопрос задать более развернутый.

Я понял теперь, нужно брать 2 позиции 78-1(по прямой) и 78-3(откосы). Спасибо, запутался я, искал одно а под носом лежало то что нужно, ну как обычно...)))
Оценить сообщение
 
_l_you
+
Изменил(а) _l_you, November 18 2015 09:03
Оценить сообщение
 
Перейти на форум:

Подобные темы
Темы Форум Ответов Последние сообщения
Нормативні витрати пального на робот спецобладнаня Проблемы и решения 5 September 29 2008 14:43
Транспортні витрати Первые шаги 2 April 01 2009 11:49
норма на бар Проблемы и решения 4 April 07 2009 16:55
Пропавшая норма Консультации 3 May 18 2009 16:36
Загальновиробничі витрати Общепроизводственные расходы 4 May 22 2009 13:15
проблема АВК5 2.9.0.: неможу поставити транспортні і загально-складські витрати Проблемы и решения 4 August 19 2009 11:19
Норма продолжительности рабочего времени на 2010 г. Консультации 14 November 03 2009 09:33
Адмін. витрати Задай вопрос КРУ 4 November 23 2009 21:52
Норма выработки Материалы 5 January 26 2010 10:12
Додаткові витрати в КБ2В Первые шаги 2 March 31 2010 17:20
Авторизация
Логин

Пароль



Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Сейчас на сайте
Гостей: 23

Пользователей: 0

Всего пользователей: 25,397
Новый пользователь: antari005

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры