20-04-2024 16:29
Техподдержка в Viber


Техподдержка АВК⁩


Группа поддерживается напрямую разработчикам
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 20.04.2024
Добрий день. Будь ласка, в кого є зразок кошторису на ремонт внутрішніх сан.-тех. систем у будинках? Скиньте, будь ласка на ivane.mkl@gmail.co
m

[off] 19.04.2024
п. 5.31 Настанови "за динамічної договірної ціни —не враховується."

[off] 19.04.2024
Динамічна договірна ціна може включати ризики?

[off] 18.04.2024
підкажіть, будь ласка, де можна подивитись форму акту передачі обладнання на відповідальне зберігання?

[off] 16.04.2024
Добрий день! Якщо можно технологічні карти. v.p.sidorenko@gmai
l.com


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Любовь - \"Какую расценку применить при демонтаже утепления фасада пенопластом t= 50 мм\"
Олег - Потрібна допомога з вирішення питання по демонтажу утеплення фасаду, якщо взяти пряму розцінку на монтаж КБ15-78-1 з к.0,8 відповідно до норми, то ...
Анатолій - Вихідні дані: Влаштування віконних блоків (27,78т)/100м.кв./14,54(одиниць по 100м.кв.) Як перевести в м. кв. в кошторисі, КБ9-44-(1,2,3)?
Просмотр темы
» Вопросы и ответы » Консультации
Тут был(и) 1 Гостей
 Распечатать тему
основные фонды
accountant
Акт готовности объекта к эксплуатации. В п.11 такой показатель:

"11. Вартість основних фондів, які приймаються в експлуатацію, ________ тис. гривень, у тому числі витрати на будівельні роботи ________ тис. гривень, витрати на машини, обладнання та інвентар ________ тис. гривень".

В бухучете такой показатель не формируется.
Есть предположение, что сметчики знают что это за зверь такой, и откуда следует взять соответствующие данные.
Верно ли это предположение?
Оценить сообщение
 
pancher
Бухгалтерия решила на дурака съехать.
Из КБ-3.










www.tehnadzor.kiev.ua
Оценить сообщение
 
Valentin
pancher написал(а):
Бухгалтерия решила на дурака съехать.
Из КБ-3.

А шо, бухгалтерія знає, що таке КБ3? 3
Оценить сообщение
 
pancher
accountant написал(а):
Акт готовности объекта к эксплуатации. В п.11 такой показатель:

"11. Вартість основних фондів, які приймаються в експлуатацію, ________ тис. гривень, у тому числі витрати на будівельні роботи ________ тис. гривень, витрати на машини, обладнання та інвентар ________ тис. гривень".

В бухучете такой показатель не формируется.
Есть предположение, что сметчики знают что это за зверь такой, и откуда следует взять соответствующие данные.
Верно ли это предположение?

accountant с англ.языка означает "бухгалтер",насколько я помню, так что должны знать именно Вы. Лично я, когда сдавал Д2, эти данные брал из бухгалтерии. Каждый должен делать свою работу и знать зону своей ответственности.
Valentin
бухгалтерия от вида таблицы для заполнения ОПР вообще в обморок падает.










www.tehnadzor.kiev.ua
Оценить сообщение
 
Valentin
бухгалтерия от вида таблицы для заполнения ОПР вообще в обморок падает.

Да, есть такое, сам видел, хотя БУХ ведет и должна вести учет по счетам и административных и ОПР. 7
Оценить сообщение
 
pancher
Наша, имею ввиду большую часть бухгалтерии нашей державы, умеет вести только черную бухгалтерию и досконально знать как отмыть бабло. Этим и ценятся. До ОПР редко разговор доходит, ведь бухгалтерия еще до того умеет показать свой "уровень".
Хотя что бухгалтерия, у себя в глазу бревно не видим: сколько неграмотных (в силу своего образования и самообразования) сметчиков, прорабов, технадзоров. В тоже время строят такие махины - за державу обидно 49.










www.tehnadzor.kiev.ua
Оценить сообщение
 
Valentin
Все нормально, зато наше пока стоит, а у китайцев дома и дороги рушатся..
Могли бы, конечно лучше, но позабыли, что наша нация без кнута жить не сможет.
Гонять под сраку некому в школу, на работу, на работе.. 061-q 062-q по кефиру
Оценить сообщение
 
accountant
я так понимаю, что все, кто хотел поупражняться в своем остроумии, уже угомонились. Поэтому жду конструктивного ответа от настоящих специалистов.
Прямой ответ "показатель основных фондов в системе сметного ценообразования" меня вполне устроит. Только я хочу получить его от серьезных спецов, а не балаболов.

ссылка на КБ-3 не вызывает доверия к ссылающемуся. т.к. в этой форме (если мы говорим о приложении У к ДСТУ Б Д.1.1-1: 2013) показатель "основных фондов" не приведен.

кроме того, панчер, должен вам сказать, что если бухгалтерия давала вам такие данные, то это не свидетельствет в пользу ее профессионализма. причина проста - в системе стандартизированного бухучета такого показателя нет.

по существу кто-то что-то скажет, или снова свистеть о тупости бухгалтеров станете?
Оценить сообщение
 
Вит
Справка о стоимости строительных работ и затратах ф.№КБ3
столбец - "с начала строительства по отчетный месяц включительно"










"... Недоброе таится в мужчинах избегающих вина, игр, общества прелестных женщин, застольной беседы. Такие люди или тяжело больны, или втайне ненавидят окружающих."
Мессир Воланд
Оценить сообщение
 
pancher
accountant написал(а):
я так понимаю, что все, кто хотел поупражняться в своем остроумии, уже угомонились. Поэтому жду конструктивного ответа от настоящих специалистов.
Прямой ответ "показатель основных фондов в системе сметного ценообразования" меня вполне устроит. Только я хочу получить его от серьезных спецов, а не балаболов.

ссылка на КБ-3 не вызывает доверия к ссылающемуся. т.к. в этой форме (если мы говорим о приложении У к ДСТУ Б Д.1.1-1: 2013) показатель "основных фондов" не приведен.

кроме того, панчер, должен вам сказать, что если бухгалтерия давала вам такие данные, то это не свидетельствет в пользу ее профессионализма. причина проста - в системе стандартизированного бухучета такого показателя нет.

по существу кто-то что-то скажет, или снова свистеть о тупости бухгалтеров станете?

попробуйте разобраться для начала у себя на кухне ;) Это не профессионализм нашей бухгалтерии, это Ваша неопытность.










www.tehnadzor.kiev.ua
Оценить сообщение
 
Викторинка
accountant http://zakon3.rad...008-%D0%BF За посиланням документ , витяг з якого стосується основних фондів. 5
. Вартість основних фондів визначається без урахування
податку на додану вартість та зворотних сум
(вартості матеріалів і виробів, одержаних у
результаті розбирання конструкцій, знесення і
перенесення будівель та споруд, у тому числі
тимчасових, матеріалів, одержаних у порядку
попутного видобування, тощо).
В Програмному комплексі АВК-5 формується титул будови і автоматично з вартості прописується ватість основних фондів
Оценить сообщение
 
accountant
Викторинка, большое спасибо.
В титуле вижу тот же показатель "Основные фонды". есть примечание, что он считается без учета НДС и возвратных сумм.
однако проблема по прежнему остается: не ясно что именно включается в этот показатель.
Не знаете - где можно найти его дефиницию или внятное описание его состава или алгоритма его расчета?
Оценить сообщение
 
Викторинка
accountant -http://pidruchnik...yemstv#103 за посиланням можете почитати,що є таке основні фонди." Основні фонди – це термін, який використовують у податковому обліку та визначений у Законі про прибуток.

Згідно з пп. 8.2.1 Закону про прибуток під терміном «основні фонди» слід розуміти матеріальні цінності, що призначаються платником податку для використання у господарській діяльності платника податку протягом періоду, який перевищує 365 календарних днів з дати введення в експлуатацію таких матеріальних цінностей, та вартість яких перевищує 1000 гривень і поступово зменшується у зв'язку з фізичним або моральним зносом. " Тепер, як-то кажуть на "хлопський розум"- Замовник будівництва вводить в експлуатацію об"єкт і хоче заповнити графу основні фонди .1 Беруть вартість будівництва з форми КБ3 з початку будови(без ПДВ20)+витрати, які поніс замовник і відобразив у бухобліку на рахунку, який стосується будови. 2Вартість основних фондів, або балансова вартість буде відрізнятись від кошторисної вартості. Чому? Та тому,що в структурі зведеного кошторисного розрахунку є складові вартості будівництва, які могли бути і не використані (ризики, інфляція, і т.п.) .Прошу взяти до уваги,що ОФ це не складова вартості, як наприклад прямі витрати,загальновиробничі, а економічний термін і все,що з тими фондами пов"язано відображено в стандартах бухобліку, Податковому кодексі, в законі про прибуток.
Оценить сообщение
 
accountant
Душа моя, Викторинка, спасибо, конечно, за Ваше стремление помочь. Но упомянутый Закон уже сто лет, как не действует.
И в стандартах бухучета уже давно нет никакого определения ОФ.
Такой категории в бухгалтерии в принципе нет.
Нет ни такого счета в Плане счетов, ни такой статьи в финотчетности. Взять какие-то цифры из Кб-2в или КБ-3, чего-то добавить или отнять - дурное дело не хитрое. Но на каком основании делаются все эти манипуляции? Какой норматив указывает на то, что именно подразумевается под стоимостью ОФ? Внятного ответа не дал никто. Причем должен заметить: что в разных строительных компаниях в эту строку засовывают разные ингридиенты. кто во что гаразд. клоунада полная.
Оценить сообщение
 
Викторинка
Шановний колего,accountant. Попри ваш спротив,хочу бути почута. Я не претендую на фахвця бухобліку і податкового обліку.Але стараюсь основні поняття не втрачати з поля зору.А що не знаю не соромлюсь спитати в тих,хто краще володіє знаннями. На сьогоднішній день діє 1. ПКУ Податковий кодекс України
http://www.interbuh.com.ua/normative/pku.html#h003
зверніть увагу на п14.1.138 і п.198.3 2. Діючим є Класифікатор ДК 013-97-Державний класифікатор України "класифікація основних фондів (ДК 013-97) затверджений наказом Держкомітету України по стандартизаціїї і ,метрології та сертифікації від 19.08.97р.№507 3. П(с)БО7-Положення стандарт бухобліку основні засоби,затверджене наказом Мінфіну України від 27.04.2000р.№92 Перісну вартість об"єкта ,що придбавається ,формують суми,що сплачуються постачальникам активів і підрядникам за виконання будівельних робіт(без непрямих податків)(див.пп8-13П(С)БО7). В журналі Податки та бухоблік №75 від 17/09/2015,який видано не 100 а менше року тому можна почерпнути корисну інформацію. Останнє вирішення питання,що включати за вами. Яка вже бухгалтерія фахова у вас,це тема, яку не доречно тут обговорювати.Удачі.
Оценить сообщение
 
accountant
Дякую, Вікторинка, за намагання допомгти.
все, що ви написали, мені відомо.
Але ж проблема саме в тому, що в ПКУ і бухстандартах немає дефініції терміну ОФ, який вже давно не використовується. замість нього існує інший термін - Основні ЗАСОБИ (ОЗ).
саме тому я вказав на відсутність в бухгалтерії даних про ОФ,
А вказаний Вами Класифікатор використовується суто для статистичних цілей.

І найголовніше!!!!
В багатьох випадках збудований об'єкт для підприємства,яке складає акт готовності до експлуатації, не відповідає ані статистичному визначенню ОФ, ані навіть новому визначенню ОЗ 9якщо вважати ОЗ "правонаступником" ОФ).
Збудований об'єкт є для підприємства ОЗ лише в разі, коли саме це підприємство буде експлуатувати цей об'єкт у власній господарській діяльності.
ті збудовані об'єкти, які планується продавати, не є для забудовника ані ОФ, ані ОС. такі об'єкти класифікуються в обліку як запаси.
таким чином в подібних випадках в бухгалтерії просто немає жодних даних для заповнення п.11 акта.
Оценить сообщение
 
Викторинка
accountant,щиро і на здоров"я. Дозвольте зробити підсумок нашого віртуального діалогу.1.Розміщена мною інформація, ніяк не применшила вашу фаховість щодо знань основних фондів і засобів 2. Відмінність податкового і бузобліку внесла проблему при заповненні декларації 3. Як вийти з ситуації вирішувати Вам. До слова сказати,маразмів в ціноутворенні вистачає. Удачі Вам і всього доброго !
Оценить сообщение
 
accountant
Діалог, безперечно, виявився корисним. Адже врешті з'ясувалося, що в кошторисній системі немає якогось свого спеціального визначення ОФ, яке можна було б застосувати при заповненні відповідного показника в актах та титулах.
Отже проблема дійсно серйозна.
Виходить, що цей показник потенційно є джерелом додаткового регуляторного ризику для забудовників. Так буває завжди, коли існує дефіцит нормативної визначеності.

Хай Вам щастить.
Оценить сообщение
 
Викторинка
А пост№ 9 не в счет?
Якщо підсумок діалогу,то всі дописи беруться до уваги.Ваші поради ніхто не ігнорує. Щоб свої "п"ять копійок вставити " я шукала інформацію серед бухгалтерських нормативів. Немає моїх колег, які могли б мені прояснити ситуацію з їхньої практичної діяльності.
prepod, ви фахівець і цього від вас не відібрати26
Оценить сообщение
 
accountant
Преподу респект и большое спасибо.
Оценить сообщение
 
Перейти на форум:

Подобные темы
Темы Форум Ответов Последние сообщения
Основные понятия Электрика 27 February 14 2011 15:43
Выполняем все основные виды строительно-монтажных работ Предлагаем свои услуги 1 November 28 2012 12:20
Авторизация
Логин

Пароль



Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Сейчас на сайте
Гостей: 28

Пользователей: 0

Всего пользователей: 25,397
Новый пользователь: antari005

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры