28-03-2024 16:09
Техподдержка в Viber


Техподдержка АВК⁩


Группа поддерживается напрямую разработчикам
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 28.03.2024
Подскажите пожалуйста расценку на снять, а потом обратно поставить стеклопакеты в м/пластиковых окнах

[off] 26.03.2024
sasa, Тільки залізобетонні вироби.

[off] 25.03.2024
170,25

[off] 25.03.2024
Яка середньомісячна тривалість робочого часу?

[off] 22.03.2024
Улаштування колодязів круглих каналізаційних діаметром 1,5 м із збірного залізобетону, який об'єм враховується? Лише залізобетону чи всього циліндра?


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Тетяна - чому при підвищенні середньомісячної зарплати зменшується загальна кошторисна заробітна плата????
Марія - Чи правомірно замовник вимагає змінити середньомісячну тривалість робочого часу з 167,33 (стандартна АВК) на 170,25 (лютий 2024)? Де можна прочитат...
Олег - При просмотре любых общих выходяших документов выдает ошибку \"Высота групп входящих в \"объединение\" (строки между \"Ь\" и \"Ъ\") превышает высот...
Просмотр темы
» Вопросы и ответы » Консультации
Тут был(и) 1 Гостей
IKIF
Всім Вітання колеги.
Прийшов 2019 рік, з кожним днем набуває актуальності питання розміру інвесторської ЗП в 2019.
В минулі роки Замовник керувався рішенням центрального органу виконавчої влади.
На сьогодні, на скільки я розумію, ситуація змінилась.
Згідно Наказу Мінрегіону від 27.07.2018 № 196, зареєстрованим в Мін’юсті 16.08.2018 за № 931/32383.
Новий порядок набрав чинності після офіційного опублікування – 04.09.2018 р.
Наказ та порядок продублювані в ЦО №09 2018
До посту прикріплюю пдф з Наказом та порядком.

Питання!?
яким чином Замовнику розрахувати розмір ЗП на 2019 рік?
згідно п.4 "Порядку розрахунку розміру кошторисної ЗП, який враховується при визначенні вартості будівництва":
"Розмір кошторисної заробітної плати, який враховується при складанні інвесторської документації (на стадії розроблення проектної документації), визначається замовником (інвестором) у складі вихідних даних на проектування для звичайних умов будівництва за розрядом складності робіт 3,8, але не нижче ніж середньомісячна заробітна плата у будівництві (у розрахунку на одного штатного працівника) за попередній звітний рік, що оприлюднюється центральним органом виконавчої влади в галузі статистики, збільшена на прогнозний індекс споживчих цін на поточний рік ( у середньому до попереднього року), який є складовою основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України, що схвалюється Кабінетом Міністрів України."

Центральним органом виконавчої влади в галузі статистики є Державна служба статистики України - http://www.ukrsta...
звідси питання яким чином "вони" оприлюднюють інфомацію, просто через інтернет портал, чи є якісь друковані видання? чи необхідно звернутись до них листом, для отримання необхідної інформації.

Роздуми.
Включати в інверсторську документацію 2019 ЗП на рівні 2018 мабуть буде помилкою, так як в "Порядку" вказано що рівень ЗП повинен бути не нижче ніж минулорічний на індекс (який буде більше 1-ці мабуть).
IKIF присоединил файл:
nakaz-196-z-dodatkom.pdf
Изменил(а) IKIF, January 04 2019 11:59
 
 Распечатать тему
Зарплата 2019
IKIF
IKIF увы но вы не правы.

шкода. я дійсно можу помилятись. буду вдячний за аргументоване виправлення мого судження.23
Оценить сообщение
  x 1
 
Y
2. Кошторисна заробітна плата обчислюється згідно із
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» та
відображається у прямих витратах відповідно до ДСТУ-Н Б Д.1.1-2:2013
«Настанова щодо визначення прямих витрат у вартості будівництва».
Оценить сообщение
 
AlexNewman
IKIF написал(а):
IKIF увы но вы не правы.

шкода. я дійсно можу помилятись. буду вдячний за аргументоване виправлення мого судження.23


Просто многие говорят что не надо никаких расчетов, в приказе написано "плануе" и типа ничего больше не надо подтверждать. А как вы планируете, какую получать: во сне увидели цифру, рабочие сказали, гадалки нагадали??? и как заказчику принимать эти цифры, особенно когда смотришь среднюю зарплату по строительству в регионах а там более 9 тыс. нет???
Прочитав внимательнее предисторию, наверное я должен извиниться перед IKIFом, он кажется поддерживает мою точку зрения, что какой-то расчет необходим, просто нет его утвержденной формы
Изменил(а) AlexNewman, February 22 2019 13:14
Оценить сообщение
  x 1
 
blackWidow
Уровень з/п в г. Днепр на 2019 г.
blackWidow присоединил файл:
131-151623.pdf
Оценить сообщение
  x 1  x 1
 
Y
AlexNewman написал(а):
IKIF написал(а):
IKIF увы но вы не правы.

шкода. я дійсно можу помилятись. буду вдячний за аргументоване виправлення мого судження.23


Просто многие говорят что не надо никаких расчетов, в приказе написано "плануе" и типа ничего больше не надо подтверждать. А как вы планируете, какую получать: во сне увидели цифру, рабочие сказали, гадалки нагадали??? и как заказчику принимать эти цифры, особенно когда смотришь среднюю зарплату по строительству в регионах а там более 9 тыс. нет???
Прочитав внимательнее предисторию, наверное я должен извиниться перед IKIFом, он кажется поддерживает мою точку зрения, что какой-то расчет необходим, просто нет его утвержденной формы


Почему нет, есть в АВК5.
Оценить сообщение
 
Tarik1975
Почему нет, есть в АВК5.[/quote]
И что , пришел к главбуху с эти расчетом , получи отказ по причине того что, она не плати по розрядам работ , есть оклад и всё, а подписывать такое она не будет.
Я лично думаю что давно надо перейти на рыночные расценки, а незаниматься рукоблудством.Smile
Оценить сообщение
 
Roman1987
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста рощот заработной платы для генподрядчика для Укравтодора согласно СОУ 42.1-37641918-085:2018
ЗП_тар=1921*2.31*1.308*1.28=7429,46
ЗП_відпуст = (ЗП_тар + ЗП_розшир) * К_відпуст
ЗП кошт=7429,46+ЗП_відп=?
или
ЗП_тар=1921*1,6*1.308=4020,27
ЗП_відпуст = (ЗП_тар + ЗП_розшир) * К_відпуст
ЗП кошт=4020,27+ЗП_відп=?
Оценить сообщение
 
Yulyauabs
Roman1987 написал(а):
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста рощот заработной платы для генподрядчика для Укравтодора согласно СОУ 42.1-37641918-085:2018
ЗП_тар=1921*2.31*1.308*1.28=7429,46
ЗП_відпуст = (ЗП_тар + ЗП_розшир) * К_відпуст
ЗП кошт=7429,46+ЗП_відп=?
или
ЗП_тар=1921*1,6*1.308=4020,27
ЗП_відпуст = (ЗП_тар + ЗП_розшир) * К_відпуст
ЗП кошт=4020,27+ЗП_відп=?

Изменил(а) Yulyauabs, February 26 2019 12:13
Оценить сообщение
 
Yulyauabs
Доброго дня.
допоможіть: К_відпуск = 24/(365-10)=0,068?
чи я не правильно рахую?
Оценить сообщение
 
AlexNewman
Yulyauabs написал(а):
Доброго дня.
допоможіть: К_відпуск = 24/(365-10)=0,068?
чи я не правильно рахую?


0.12 принимают, хотя я бы 1/12 брал
Оценить сообщение
 
Yulyauabs
AlexNewman написал(а):
Yulyauabs написал(а):
Доброго дня.
допоможіть: К_відпуск = 24/(365-10)=0,068?
чи я не правильно рахую?


0.12 принимают, хотя я бы 1/12 брал


а де про 0,12 уточнити? і чому так?
Оценить сообщение
 
AlexNewman
Yulyauabs написал(а):
AlexNewman написал(а):
Yulyauabs написал(а):
Доброго дня.
допоможіть: К_відпуск = 24/(365-10)=0,068?
чи я не правильно рахую?


0.12 принимают, хотя я бы 1/12 брал


а де про 0,12 уточнити? і чому так?


Так было указано в примере расчета, ЦО12-2006, но сейчас проверил там указано - по данным подрядчика. И кажется в расчете АВК стоит стандартно это значение
Оценить сообщение
 
Yulyauabs
AlexNewman написал(а):
Yulyauabs написал(а):
AlexNewman написал(а):
Yulyauabs написал(а):
Доброго дня.
допоможіть: К_відпуск = 24/(365-10)=0,068?
чи я не правильно рахую?


0.12 принимают, хотя я бы 1/12 брал


а де про 0,12 уточнити? і чому так?


Так было указано в примере расчета, ЦО12-2006, но сейчас проверил там указано - по данным подрядчика. И кажется в расчете АВК стоит стандартно это значение


ну я так розумію, що 0,068 це вірно буде. Дякую.
Взагалі, щодо зп, яку планує отримувати підприємство...
як думаєте, вірним буде розрахунок: взяти середню зп (фактично виплачену на підприємстві за минулий рік на одного робітника) і помножити на відсоток збільшення мін зп за 2019 проти 2018 року - 12,087%? Оце і буде прогнозована зп для підприємства яку планує воно отримати. Так?
Оценить сообщение
 
Y
Нет. Если бюджет то согласно примеру который уже неоднократно был на форуме.
Оценить сообщение
 
Yulyauabs
Y написал(а):
Нет. Если бюджет то согласно примеру который уже неоднократно был на форуме.


ЗП тариф+ЗП відпуск - це для бюджетних організацій.
А як щодо приватних організацій? який розрахунок???? :(((((( коли приватна організація працює з приватною. Бюджет зрозуміло - пропускають їх ЗП. не розумію вкрай....
І якщо керуватися розрахунком для буджетних організацій, то в якій своїй частині розрахунок відрізняється? якщо вихідні дані для розрахунку відштовхуються від 1921грн?...........
Оценить сообщение
 
Y
Yulyauabs написал(а):
Y написал(а):
Нет. Если бюджет то согласно примеру который уже неоднократно был на форуме.


ЗП тариф+ЗП відпуск - це для бюджетних організацій.
А як щодо приватних організацій? який розрахунок???? :(((((( коли приватна організація працює з приватною. Бюджет зрозуміло - пропускають їх ЗП. не розумію вкрай....
І якщо керуватися розрахунком для буджетних організацій, то в якій своїй частині розрахунок відрізняється? якщо вихідні дані для розрахунку відштовхуються від 1921грн?...........


Для приватних мій директор каже став таку або таку (яку він захоче).
Оценить сообщение
  x 1
 
Yulyauabs
Y написал(а):
Yulyauabs написал(а):
Y написал(а):
Нет. Если бюджет то согласно примеру который уже неоднократно был на форуме.


ЗП тариф+ЗП відпуск - це для бюджетних організацій.
А як щодо приватних організацій? який розрахунок???? :(((((( коли приватна організація працює з приватною. Бюджет зрозуміло - пропускають їх ЗП. не розумію вкрай....
І якщо керуватися розрахунком для буджетних організацій, то в якій своїй частині розрахунок відрізняється? якщо вихідні дані для розрахунку відштовхуються від 1921грн?...........


Для приватних мій директор каже став таку або таку (яку він захоче).


Грубо кажучи, розрахунок підрядної організації нема кому і показати.) якщо замовник бюдж.організація, то вони надають для роботи свій затвердженний. хм
Оценить сообщение
 
Yulyauabs
Yulyauabs написал(а):
Y написал(а):
Yulyauabs написал(а):
Y написал(а):
Нет. Если бюджет то согласно примеру который уже неоднократно был на форуме.


ЗП тариф+ЗП відпуск - це для бюджетних організацій.
А як щодо приватних організацій? який розрахунок???? :(((((( коли приватна організація працює з приватною. Бюджет зрозуміло - пропускають їх ЗП. не розумію вкрай....
І якщо керуватися розрахунком для буджетних організацій, то в якій своїй частині розрахунок відрізняється? якщо вихідні дані для розрахунку відштовхуються від 1921грн?...........


Для приватних мій директор каже став таку або таку (яку він захоче).


Грубо кажучи, розрахунок підрядної організації нема кому і показати.) якщо замовник бюдж.організація, то вони надають для роботи свій затвердженний. хм



Розрахунка з АВК достатньо ( форми тієї) чи ні?
Оценить сообщение
 
Y
Для бюджету тільки розрахунок з АВК5 ! Приватній особі ваш розрахунок не потрібен, яку хочете таку і ставите зарплату.
Оценить сообщение
 
AlexNewman
Yulyauabs написал(а):
Y написал(а):
Yulyauabs написал(а):
Y написал(а):
Нет. Если бюджет то согласно примеру который уже неоднократно был на форуме.


ЗП тариф+ЗП відпуск - це для бюджетних організацій.
А як щодо приватних організацій? який розрахунок???? :(((((( коли приватна організація працює з приватною. Бюджет зрозуміло - пропускають їх ЗП. не розумію вкрай....
І якщо керуватися розрахунком для буджетних організацій, то в якій своїй частині розрахунок відрізняється? якщо вихідні дані для розрахунку відштовхуються від 1921грн?...........


Для приватних мій директор каже став таку або таку (яку він захоче).


Грубо кажучи, розрахунок підрядної організації нема кому і показати.) якщо замовник бюдж.організація, то вони надають для роботи свій затвердженний. хм


Не правильно, заказчик не может указывать уровень з/п подрядчику...
Оценить сообщение
 
Перейти на форум:

Подобные темы
Темы Форум Ответов Последние сообщения
Зарплата Первые шаги 4 May 11 2007 09:48
Зарплата 1800грн. (Держбудівська) Первые шаги 10 September 07 2007 12:26
Помогите Зарплата на 2008 год Первые шаги 11 March 18 2008 12:28
Зарплата 2300 Проблемы и решения 6 April 26 2008 18:34
Зарплата сварщика Первые шаги 2 May 18 2008 09:16
Зарплата Прочие вопросы 15 June 10 2008 14:06
Зарплата Первые шаги 3 August 02 2008 18:59
Зарплата Административные расходы 10 October 22 2008 16:22
средняя зарплата Первые шаги 3 November 13 2008 15:14
Зарплата в разные периоды Проблемы и решения 3 November 20 2008 11:24
Авторизация
Логин

Пароль



Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Сейчас на сайте
Гостей: 11

Пользователей: 0

Всего пользователей: 25,394
Новый пользователь: patchbilding

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры