Тема: Металл после разборки

Надіслано RiabininOS July 11 2014 09:09
#1
Портал сметчиков

Доброго времени суток.
Ситуация следующая: по заданию заказчика выполняем разборку ОС (газорезка цистерн), находящихся в его собственности. Металл (лом) после разборки должен поступить нам.
И собственно вопрос: где описан порядок оформления приема-передачи этого лома?
Насколько я понимаю, должны быть:
1. Акт выполненных работ по разборке
2. Акт получения металлолома
(комиссия в составе ... в ходе разборки ... было получено лома металла в количестве ...)
3. Акт приема передачи полученного лома от заказчика нам

Где можно посмотреть образцы подобных документов.
Если что - я не бухгалтер, а сметчик.


Надіслано АБорис July 11 2014 10:27
#2
Портал сметчиков

доступно и подробно http://dtkt.com.u...01pr4.html
З балансів установ можуть бути списані будівлі, споруди, устаткування, прилади, обладнання, транспортні засоби, інвентар та інші необоротні активи, які стали непридатними для подальшого використання: морально застарілі, зношені, пошкоджені внаслідок аварії чи стихійного лиха.

Для участі в роботі комісії з встановлення непридатності автомобілів, нагрівальних котлів, підйомників та інших необоротних активів, які перебувають під наглядом державних інспекцій, запрошується представник відповідної інспекції, який підписує акт про списання або передає комісії свій письмовий висновок, що додається до акта.

В актах на списання зазначаються дані, які характеризують об'єкт: рік виготовлення або будівництва, дата його отримання установою, первісна вартість, сума нарахованого зносу за даними бухгалтерського обліку, кількість проведених капітальних ремонтів тощо, а також детально вказуються причини вибуття об'єкта, стан основних частин, деталей і вузлів, конструктивних елементів та обгрунтовується недоцільність і неможливість їх відновлення.

Списання основних засобів з балансів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій проводиться з дозволу їх керівника, незалежно від їх вартості.

Забороняється знищувати, викидати, здавати в брухт із кольорових і чорних металів техніку, апаратуру, прилади та інші вироби, що містять дорогоцінні метали і дорогоцінне каміння, без попереднього їх вилучення й одночасного оприбуткування цінних деталей.

При передачі установи з підпорядкування одного державного органу в підпорядкування другого всі необоротні активи передаються безоплатно, якщо інше не передбачено чинним законодавством України.


Ну и если не лень читать http://zakon4.rad...s80msh8Ie6