Тема: Коефіцієнт прибутку в калькуляціях?

Надіслано kott72 January 23 2015 19:56
#1
Портал сметчиков

При роботі по програмних комплексах з визначенням коефіцієнтів прибутку та адмін витрат - все більш,менш зрозуміло. Є трудовитрати, є кофіцієнт, упєрьод :). Звичайно не все так просто, але хоч напрямок знаю.
Цікавить граничний розмір прибутка в калькуляціях, де береться відсоток від повної собівартості. Бажано з вказівкою нормативного документу.
Ще по калькуляціях, завдяки форуми зрозумів, що підприємство виробник не зобов'язано надавати калькуляції на окремі види деталей (лист Мінрегіонбуду) Я вірно розумію, що в такому випадку перевірити основну і додаткову зарплату в принципі не можливо? Маємо довіряти написаному? Мені надали інформацію про відсотки загальновиробничих, адмін, на збут та інше, але всі ці витрати в відсотках від основної ЗП, яку я перевірити не можу?
Дякую наперед.

Надіслано Valentin January 24 2015 15:04
#2
Портал сметчиков

kott72 написал(а):
..всі ці витрати в відсотках від основної ЗП, яку я перевірити не можу?

Щоб перевірити сьгодні кошториси потрібно хоч поверхнево знати саме заплутане в світі українське ціноутворення..

Надіслано kott72 January 24 2015 15:26
#3
Портал сметчиков

Можливо я не зовсім коректно поставив запитання. Для виконання будівельно-монтажних робіт моя організація "хоче" (простіше кажучи повинна) придбати металеві конструкції. Ця фірма надала нашій калькуляцію, її необхіно перевірити. Практично всі показники йдуть у відсотках до основної ЗП. Підтверджуючи документи надані також. А прибуток нараховано від повної собівартості. От і цікавить (і сильно) граничний рівень відсотків прибутку. Наприклад 10, 15, 20% . І як він визначається, на підставі чого. Чи все вирішує кінцева ціна і порівняння її з конкурентами?

Надіслано Valentin January 24 2015 17:10
#4
Портал сметчиков

Якщо фірма-вировбник надає калькуляції, значить розуму не має.
Вона повинна вам продати м-к по ціні, яка не перевищує регіональну.
Відсотки прибутку - це їхня внутрішня справа, і їхня калькуляція є не що інше, як внутрішній документ визначення собівартості продукції, затверджений керівником підприємства (не Мінрегіонбудом).

ПС: оце вчора купив цементний розчин у Ковальської. Може перевірити, яка там зарплатня?? та настукати в податкову??


Надіслано kott72 January 24 2015 17:27
#5
Портал сметчиков

[quote]Valentin написал(а):

Валентине, Дякую Вам, я в курсі справи. Не все так просто на цім білі світі. Не все можна викласти на папірі, а тим більше на відкритий загал, але якщо б не було калькуляції не було б і договору. Ви підтвердили мої здогадки - головне ціна, та її альтернатива на ринку.
До цього мав справу лише з будівельними роботами, як казав раніше, там проостіше - є трудовитрати, є клас робіт, є відсоток прибутку та адмін. Зрозуміло і там є своє але...
Дякую ще раз, єдине що хотілось би запитати, так би мовити, вдогонку. Сбірник ЦО №11 від 2006 року також не розкриває рівня відсотка прибутку? Нажаль зараз не маю доступу до цієї інформації, а дрібно просіювати мережу Інтернет по цьому питанню, не з моїм трафіком в селі.

Надіслано Valentin January 24 2015 17:32
#6
Портал сметчиков

Сбірник ЦО №11 від 2006
- це збірник дитячих вульгарних віршів.
Він не є офіційним документом в Украіні.
Почитайте тут на форумі журнал "Строительний альманах" (1-2 випуск), там в розділі "Бухгалтерія" є підбірка про калькуляції.
Прибуток підприємства від виробницва планує і визначає підприємство-виробник самостійно..


Надіслано kott72 January 24 2015 17:50
#7
Портал сметчиков

[quote]Valentin написал(а):

Ще раз Дякую. будемо закінчувати, як кажуть росіяни Дабы не плодить сущности, чи як кажуть молоді не перетворювати питання у флуд.
Цінова альтернатива і все! Ось що головне - дойти до чого Ви мені допомогли.

Надіслано Русскополянец February 01 2015 12:36
#8
Портал сметчиков

kott72 написал(а):
[quote]Valentin написал(а):

Ще раз Дякую. будемо закінчувати, як кажуть росіяни Дабы не плодить сущности.


Ще можливо погодитись з "як кажуть руські". Якщо можливо - без росіян.