Тема: ТЕПЛООБМЕННИКИ

Надіслано PumBa February 18 2010 09:55
#1
Портал сметчиков

Всем привет! Прошу совета по поводу расценки на монтаж пластинчатого теплообменника ДАН весом 195кг, поверхность нагрева 9м2, устанавливается в бойлерной ГВС.
Е18-3-3 -установка водопогревателей скоростных - кое- кому не нравится. Особо им не нравится слово СКОРОСТНЫЕ. Прямой расц. на ПЛАСТИНЧАТЫЕ нет. Возможен вариант М6-366-13 - монтаж подогревателей,...масса 0,7т. Но трудозатраты в 2 раза выше.
Я, как сметчик, настаиваю на варианте Е 18-3-3, тем более, что конструкция скоростных может быть пластинчатой.
Что посоветуете? Спасибо!

Надіслано Nina Ricci February 18 2010 11:16
#2
Портал сметчиков

Для определения стоимости работ по установке пластинчатого теплообменника также использую расценку Е18-3-1.

Надіслано Petter November 10 2023 16:51
#3
Портал сметчиков

Коли розглядаєш монтаж пластинчастого теплообмінника, важливо врахувати не лише вартість, а й ефективність, довговічність та загальну відповідність потребам бойлерної системи. Якщо Е18-3-3 влаштовує з технічної точки зору, а ви вважаєте, що це економічніший варіант, який також відповідає вимогам, то, можливо, це гарний вибір. Тим більше, що конструкція швидкісних може бути пластинчастою, що є додатковим плюсом. При виборі врахуйте також репутацію виробника теплообмінного обладнання https://teplo-pol... Зі спеціалістами «Тепло-Поліс» рекомендую проконсультуватися, це може допомогти вам прийняти більш обґрунтоване рішення. Зрештою, важливо знайти баланс між бюджетом та якістю, щоб отримати оптимальне рішення для вашої бойлерної системи. Успіхів!