Тема: ДБН или коммерческая смета?

Прислано Русскополянец March 26 2010 18:46
#71

Портал сметчиков

Anna777 написал(а):
Русскополянец, ну и где в вышеперечисленном написано, что не входят отпускные....а, дополнительная зарплата - это не отпускные, это премии, выслуга, ночные-вечерние, всяческие надбавки, но никак не отпускные...вы опять свалили все в одну кучу...

Anna777, в том то и дело что зарплата, а не нормы времени; т.е. это надбавки, которые платятся рабочему не за отработаное время к которым относятся отпуска. Логика- так же к этому относится и работа в ночное время. То что рабочий работает 1 час днем или 1 час ночью времени отработаного будет только 1 час. Но разница в том, что за работу в ночное время увеличивается тарифная ставка на величину доплаты за работу в ночное время. Та же система и при выполнении работ с особо опасными условиями труда и т.д. Это учитывается только в показателе 2300.
Т.е. если будет менятся законодательство на предмет увеличения продолжительности отпусков, размер доплат в ночное время, тяжелые условия труда, то нормативная трудоемкость в РЭСН на ед. выполнения работ не поменяется, а вот показатели рекомендуемые Держбудом зарплаты должны менятся, так же как они должны менятся теоретически каждый год. Другой вопрос, что КАБМИН, Держбуд и еще кое-кто из пролетариев считают всех за дураков.
И в связи с тем, что предыдущим постом у меня не получилось истину преподнести, как истину, то:
2.2. Технічне нормування праці передбачає дослідження виробничих процесів шляхом вивчення величини та характеру затрат робочого часу робітників (часу використання машин), необхідного для виконання окремих видів будівельно-монтажних робіт.
У технічному нормуванні праці застосовується специфічна класифікація робочого часу, виробничих процесів і будівельної продукції.
2.2.1. Класифікація робочого часу робітників у технічному нормуванні має такі особливості.
Робочий час – це тривалість робочої зміни без обідньої перерви. Затрати робочого часу поділяються на ті, що нормуються (тобто, враховуються під час розроблення норм на даний процес), і на затрати робочого часу, що не нормуються (табл. 1).
Табл. 1 Класифікація затрат робочого часу
Затрати робочого часу, що нормуються (Н) Інші затрати робочого часу, що не нормуються (НН)
у тому числі у тому числі
1. Час потрібної роботи за виробничим завданням. 1.1. Час оперативної роботи.
1.2. Час підготовчо-заключної роботи. 1. Час непередбаченої роботи або роботи за іншим виробничим завданням.
2. Час відпочинку. 2. Втрати робочого часу. 2.1. Час непотрібної роботи.
2.2. Час організаційних простоїв.
2.3. Час простоїв внаслідок порушень трудової дисципліни.
3. Час на особисті потреби робітників.
4. Час технологічних перерв, що обумовлені особливостями виробничого процесу.

Нет отпусков здесь.