Тема: Капитальный ремонт, проект не нужен

Прислано IKIF March 25 2020 22:01
#58

Портал сметчиков

Руссо написал(а):
Клас наслідків (відповідальності) може бути визначений для частини (відокремленої частини) об’єкта. (сумнівний шлях, так як примітка в дужках може трактуватися двояко)

Стосовно частини об’єкту, то знайшов такий ланцюжок.
Згідно нового ДСТУ 8855:2019 Визначення класу наслідків (що вступив в дію з 1 грудня 2019) в розділі 3 ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПОНЯТЬ є посилання на ДБН А.2.2-3-2014 Склад та зміст проектної документації на будівництво, стосовно визначення терміну частини, відокремленої частини, в котрому наведено наступні визачення:
3.4 відокремлена частина будинку, будівлі, споруди - Автономна конструктивна система, відокремлена деформаційно-температурним, антисейсмічним (за потреби) швом, протипожежною стіною, має автономне інженерне забезпечення та закінчений цикл виробничого процесу, (наприклад, блок-секція, дільниця тощо).
3.25 частина - Визначена проектною документацією на реконструкцію, капітальний ремонт або технічне переоснащення частина будинку, будівлі, споруди.

Таким чином визначення частини об’єкта капітального ремонту є досить чітким, і треба пробувати відстоювати в експертизі розрахунок класу наслідків для частини об’єкта.


Прошу поради в питанні визначення класу наслідків для капітального ремонту класних кімнат школи. Може хтось щось підкаже чого сам не знаю.
Модель наступна: бюджет. сума більше 300 тис. грн, тобто йдемо на експертизу, видатки капітальні (поточний ремонт не розглядаємо)
нехай приймемо, що це частина об’єкту, на яку розробляється проектна документація.
по кількості людей що постійно перебувають 0 - сс1
по кількості людей що періодично більше 100 - сс2
в зоні впливу - рівна кількості що періодично перебувають, сс1
по економіці сс1
не памятка, не в охоронній зоні памяток. сс1
по складу робіт - поліпшене фарбування стелі, стін, заміна покриття підлоги на ламінат.

от як це протягнути по сс1 по дефектному акту?
чи хоч з проектом (але з проектом можна й сс2 ставити й посилатись на 406 постанову, що дасть змогу виконувати роботи без дозвільних процедур),
по складу ж то дуже прості роботи, ну куди вже простіше, розумію що по характеру робіт можна через поточний ремонт, але в замовника капвидатки і крапка.