Тема: стоимость сметы

Прислано Valentin September 19 2012 15:21
#23

Портал сметчиков

Вит, Вы делаете вид, что Вас здесь не понимают.
Постоянно доказываете, что на текущий ремонт достаточно дефектного акта.
Так это и коню понятно:

ГОЛОВНЕ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНЕ УПРАВЛІННЯ УКРАЇНИ

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ ГоловКРУ
27.02.2009 N 39

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
з проведення державною контрольно-ревізійною
службою ревізій використання коштів
на будівництво


[spoiler]6. Перевірка наявності оформлених у встановленому порядку
проектно-кошторисної та іншої технічної документації

6.1. У замовника перевірити наявність оформлених у встановленому порядку:
- проектно-кошторисної документації. Всі види ремонтно-будівельних робіт, крім поточного ремонту, потребують наявності проектно-кошторисної документації. Обсяг і вартість поточного ремонту, що виконується господарським способом, може бути визначено на основі дефектних актів і розцінених описів робіт.
Проектно-кошторисна документація для будівництва приймається замовником на підставі Акта про приймання проектно-вишукувальної, науково-технічної продукції, який є підставою для оплати виконаної роботи.
Склад, порядок розроблення, оформлення, погодження та затвердження проектної документації на нове будівництво та реконструкцію будівель і споруд цивільного призначення та нове будівництво, реконструкцію та технічне переоснащення об'єктів виробничого призначення мають відповідати вимогам ДБН А.2.2-3-2004 [43], а погодження та затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний та поточний ремонт житла, об'єктів соціальної сфери, комунального призначення та благоустрою має здійснюватись відповідно до Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пункті, зареєстрованого в Мін'юсті 12.02.2004 за N 189/8788 (лист Державного комітету України з будівництва та архітектури та Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 24.02.2005 N 7/8-134, N 4/3-260);
- позитивного експертного висновку (Порядки N 483 [16], N 1269 [19] та ДБН А.2.2-3-2004 [43]). Тобто на проектно-кошторисну документацію має бути наданий органами державної експертизи позитивний експертний висновок (який чинний протягом строку дії технічних умов та архітектурно-планувального завдання). Висновок комплексної державної експертизи може бути позитивним, тобто рекомендованим до затвердження, або негативним - з зауваженнями щодо доопрацювання або обґрунтування щодо неможливості реалізації цього проекту.
Окремі роботи не потребують висновку комплексної державної експертизи. Конкретний їх перелік наведено в наказі Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики від 12.09.2001 N 179, затвердженому в Міністерстві юстиції України від 26.09.2001 N 844/6035;
[/spoiler]

Вопрос более, чем серъезный:
J_Franz написал(а):
....мне в Киеве разработчица сметных норм сказала, что, например, дефектный акт даже на реконструкцию можно составлять и проходит, а теперь этот дефектный акт может аттестационный сметчик подписать. Так что я думаю, что сейчас даже на строительство можно по дефектной бумаге работать, конечно, строительство небольших объемов.

Т.е. "сертификанты" смогут реконструкцию и новое строительство осуществлять без проекта???
Вот куда, Вит, смотрите!!!
8