Конференция для фахівців будівельно галузі 2011
Прислано ksilit 27.04.2011 15:28
Портал сметчиков
17-19 травня 2011 года відбудеться чергова загальноукраїнська конференція для керівників та спеціалістів організацій будівельної та житлово-комунальної галузі, замовників, інвесторів та проектантів на тему:
"Визначення вартості будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт при використанні сучасних матеріалів і технологій. Управління та документообіг у будівництвi -2011."
Расширенные новости
Це традиційний, щорічний, загальноукраїнський захід для кошторисників - місце для обговорення професійних проблем, на якому значна увага буде приділена змінам в порядку визначення вартості будівельних робіт, зміні дозвільних процедур та антикризовому законодавству в будівельній галузі.

У конференції незмінно беруть участь розробники атестованих кошторисних програмних комплексів, з доповідями виступають виробники і постачальники будівельної техніки.
У цьому році розробники програмного забезпечення будуть представляти свої нові розробки, надавати індивідуальні консультації, проводити майстер-класи з експлуатації своїх програмних комплексів.
Учасники конференції отримають можливість почути нову інформацію по цілому ряду питань, наведених нижче, ознайомитися і придбати спеціалізовану літературу, поспілкуватися з колегами і корисно провести час.

Перелік питань, які розглядатимуться на конференції:

Визначення вартості будівельних робіт та розрахунків за їх виконання в умовах діючих нормативних актів України. Істотні зміни в порядку визначення вартості будівельних робіт. Зміни дозвільних процедур і робота будівельної галузі в умовах кризи.

Кошторисна і договірна ціна в умовах бюджетного фінансування. Новий порядок розрахунку вартості матеріалів, зарплати, механізмів, загальновиробничих і адміністративних витрат.

Укрупнені кошторисні нори. Розробка, порядок застосування з точки зору проектанта, підрядника, замовника, експерта, співробітника КРУ.

Розробка і розповсюдження елементних норм і технологічних карт виробниками та постачальниками сучасних будівельних матеріалів.

Елементні кошторисні норми для будівельно-монтажних і ремонтно-будівельних робіт із застосування сучасних матеріалів і технологій. Доповіді та повідомлення провідних фахівців у галузі будівельних матеріалів та технологій.

Нові можливості для ефективної роботи спеціалістів-кошторисників в будівельній галузі: автоматизоване визначення складу та обсягів будівельних робіт; планування, контроль і аналіз прибутковості виконання будівельних робіт; ведення власної бази вартості матеріалів, визначення вартості проектних робіт на всіх стадіях проектування.

Нові можливості кошторисних програмних коплексів. Майстер-класи.Крім участі у пленарних засіданнях учасники конференції зможуть:

отримати консультації щодо технологій використання та визначення вартості робіт у присутніх на конференції виробників сучасних будівельних матеріалів і технологій

отримати індивідуальні консультації у розробників програм

надати свої пропозиції та зауваження щодо поліпшення програмного забезпечення,
вирішити власні практичні питання

взяти участь у дискусії з питань розробки, використання та обміну індивідуальними кошторисними нормами


Организатори конференції:

«АВК-Созидатель», м. Дніпропетровск
«Інкомсервіс», м. Київ
«ССБ Електронікс» , м. Івано-Франківськ
МЦ «Будівництво-сучасні технології» , м. Івано-Франківск
Координатор: ПП "ССБ Електронікс",

Місце проведення: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 46.

Для участі в конференції необхідно:
до 14 травня 2011 зареєструвати заявку по тел./ф. (0342) 72-48-03 або conf2011@ssb.if.ua
оплатити до 16-го травня 2011 вартість участі на підставі рахунку ПП "ССБ Електронікс»

Зкачати запрошення та анкету для реєстрації ...>