Проект змін до ДСТУ Д.1.1-1:2013
Прислано ksilit 03.10.2017 17:01
Портал сметчиков
У зв’язку з прийняттям ряду Законів України виникла необхідність внести зміни до ДСТУ Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» та супутніх настанов і ДСТУ Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво». Технічний комітет зі стандартизації, ТК-311 «Ціноутворення у будівництві» в серпні цього року опублікував першу редакцію змін.
Расширенные новости
Шановні колеги.

У зв’язку з прийняттям ряду Законів України виникла необхідність внести зміни до ДСТУ Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» та супутніх настанов і ДСТУ Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво».
Технічний комітет зі стандартизації, ТК-311 «Ціноутворення у будівництві» в серпні цього року опублікував першу редакцію змін.

Асоціація розробників кошторисних програм підготувала для включення в остаточну редакцію свій проект змін до національних стандартів з визначення вартості будівництва.
Запропоновані зміни ґрунтуються на пропозиціях користувачів кошторисних програмних комплексів, фахівців з економіки будівництва та ціноутворення у будівництві, які неодноразово обговорювались на семінарах та конференціях з визначення вартості будівельних робіт.
Просимо Вас ознайомитись з проектами змін до ДСТУ, які підготувала Асоціація розробників кошторисних програм і надати Ваші зауваження та пропозиції до цих документів.
Ваша думка важлива і буде врахована членами асоціації під час розгляду ДСТУ в технічному комітеті зі стандартизації ТК-311 «Ціноутворення у будівництві».
Ваші пропозиції просимо надсилати електронною поштою на адресу розробників кошторисних програм чи в дирекцію Асоціації.

З повагою.
Асоціація розробників та розповсюджувачів кошторисних програм.

адреса для листування:
post@mcbct.com.ua

Проект изменений можно скачать по ссылке
Link