24-10-2018 02:16
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 23.10.2018
Larisa78, пожалуйста, и упаси Вас Бог влазить в это дерьмо даже косвенно. Я имею ввиду преступную коррупцию с использованием должностных лиц (сметчиков и т.п.) под соусом УГП.

[off] 23.10.2018
спасибо ОГРОМНОЕ

[off] 23.10.2018
УГП см. на 34 мин. Разьяснение Минрегиона - https://www.youtu...p;amp;t=1s

[off] 23.10.2018
Генподрядные оформляются только отдельным Договором на услуги в произвольной форме. В Договор подряда и взаиморасчеты УГП входить не могут.

[off] 23.10.2018
всем приветик, кто подскажет как сейчас праильно оформить генподрядные отношения, какой %?????


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база «НОРМАТИВ™ PRO»
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Вера - Как мне правильно подсчитать тех.надзор??если подрядчик единщик, а технадзор НДСник. У подрядчика стоимость материалов стоит с НДС. Как я понимаю м...
Александр - Добрый день. Помогите найти разценку. Раньше была ШД 10-6-77-1 на промывку трубопроводов машиной. Нашел ВЕ 17-7-13-1, но это не совсем то, что нужно.
Федя - Здравствуйте, я начинающий сметчик. Нужна помощь, не могу найти расценку на копание ямы глубиной 2,5м вручную.Кто бы мог проконсультировать? Буду б...
Про застосування кошторисної частини проектної документації, складеної до введення з 1 січня 2014 року у дію національни ДСТУ
Новости Про застосування кошторисної частини проектної документації, складеної до введення з 1 січня 2014 року у дію національних стандартів України з ціноутворення у будівництві

Лист від 11.12.2013 № 7/15-19498

Центральні органи виконавчої
влади (за списком),
Рада міністрів Автономної
Республіки Крим, обласні,
Київська та Севастопольська
міські державні адміністрації,
проектні організації (за списком),
експертні організації (за списком)

На численні звернення учасників будівництва щодо застосування проектної документації, зокрема кошторисної частини, складеної до введення з 1 січня 2014 року у дію національних стандартів України з ціноутворення у будівництві (ДСТУ), Міністерство повідомляє.

Кошторисна документація, розроблена та затверджена у складі проекту у встановленому порядку, у зв’язку з введенням з 01.01.2014 національних стандартів з ціноутворення не перераховується і використовується для планування капітальних вкладень, фінансування будівництва, проведення процедури закупівлі.

Договірна ціна на виконання будівельних робіт, незалежно від її виду, складена до 01.01.2014, у зв’язку з введенням національних стандартів з ціноутворення не перераховується, за винятком випадків, коли таке перерахування передбачено умовами договору, і є лімітом коштів на виконання будівельних робіт за договором підряду. При прийнятті сторонами замовник, підрядник) рішення щодо уточнення договірної ціни відповідно до умов договору, незалежно від її виду, залишки робіт мають уточнюватися з використанням національних стандартів, що вводяться в дію з 01.01.2014 року.

Проведення взаєморозрахунків за обсяги виконаних робіт здійснюється:

- за твердої договірної ціни – на підставі виконаних обсягів робіт та їх вартості, визначеної у раніше узгодженій або уточненій відповідно до умов договору договірній ціні;

- за динамічної договірної ціни - на підставі виконаних обсягів робіт, визначених з використанням національних стандартів, що вводяться в дію з 01.01.2014, у поточному рівні цін.

При цьому відповідно до п. 6.3.2.3 ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 маса прибутку, врахована в договірній ціні, незалежно від її виду, до початку будівництва, не уточнюється, крім випадків, наведених у п. 6.3.2.2 цього ДСТУ.

Вартість додаткових обсягів робіт, що виникають під час будівництва за проектною документацією, розробленою до 1 січня 2014 року, при складанні кошторисної документації (інвесторської та договірної), обчислюється на підставі національних стандартів з ціноутворення.

Заступник Міністра Д.В.Ісаєнко

Минрегионбуд
Комментарии
#1 | kob 13.12.2013 14:55
Знову додали купу роботи .... Нехай би проектанти перерахували свої творіння (локальні кошториси), а ми кошторисники-підрядники вже по готових нових (перерахованих по ДСТУ) кошторисах працювалиб із Замовником (ДУ, акти вконаних робіт ...). А так, "Спасение утопающих, дело рук самих утопающих", або як в тому анекдоті "... як грала так і грають, тільки писанини додалося!"059-q
#2 | Викторинка 17.12.2013 15:56
Дуже розмито написано . Виникає питання повторної експертизи і не факт,що казначейство профінансує договірну ціну визначену по новому стандарту (на залишок обсягів ), якщо кошторисна документація пройшла експертизу в старому варіанті. Є кошторисна документація визначена по старому і роботи не виконувались, то очевидно підряднику треба видати кошторисну документацію в новому вигляді.
#3 | Тишина 09.01.2014 13:40
Хорошо придумал Минрегионбуд. Допустим, я должна в двадцатых числах января положить заказчику на стол процентовку (в разрезе нацстандартов) по договору от 2013 года (динамическая ДЦ составлена в разрезе ДБН). Каким образом я смогу это сделать? У меня еще и АВК нового нет и нацстандартов в переплете пока не прислали. и такая ситуация в каждой второй организации. Хоть бы первый квартал 2014 года разрешили процентоваться по ДБН!
#4 | antonina-17-07 16.01.2014 11:48
Тишина , и квартала будет мало для НОРМАЛЬНОГО перехода на новые стандарты... с учетом повторных экспертиз... и задержки с принятием бюджета в государстве... ведь, у заказчиков на бюджете тоже еще нет ни программ с новой базой, ни этих самых ДСТУ... составленных кем-то с весьма неадекватным диагнозом...
это только модератор с ИВК-форума, некая Валерия С., утверждала, что все пройдет легко и просто... а на самом деле... маемо тэ, що маемо...
особенно в части опредения прибыли и админ по новым ДСТУ... теперь заказчикам-бюджетникам нужно держать в штате не только сметчика с сертификатом для составления смет на простеньких объектах, но и сертифицированного проектировщика для определения категории сложности объектов... така фигня, малята...
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Авторизация
Логин

Пароль



Вы не зарегистрированы?
Нажмите здесь для регистрации.

Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Заказать АС-4
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать пароль к АВК-5
Выписать счет на АВК5
Тестирование обработки 1С-АВК
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Зарплата по регионам

Сейчас на сайте
Гостей: 27

Пользователей: 0

Всего пользователей: 22,992
Новый пользователь: ylia41

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры