форми КБ-2в та довідки про вартість не включається, а передається підряднику за окремим актом. Раніше була форма М-15а. У випадку виконання робіт господарським способом роботи виконуються силами та
Відображати в актах давальницьку сировину та матеріали можливо лише при виконанні підрядних робіт шляхом проставляння позначки "поставка Замовника" у вартості матеріалу. Обладнання Замовника до
Ксима, при будь-якому виді виконання робіт КБ-2в не є підставою для списання матеріалів та обладнання. Підставою для бухгалтерського обліку є звіт відповідальної особи (виконроба, майстра).
Стан та перспективи житлового будівництва в Україні
Починаючи з 2001 року в Україні обсяги житлового будівництва щорічно збільшуються , але занадто повільно.
За підсумками 2005 року в Україні за рахунок усіх джерел фінансування введено в експлуатацію 7,8 млн. кв. м житла, що на 3,3 % перевищує показник за 2004 рік (7,6 млн. кв. м).
Структура обсягів введення житла за джерелами фінансування така.
За рахунок коштів державного та місцевих бюджетів введено 6 % загального обсягу введення житла; населення - 55,9 %; підприємств, установ та організацій - 35 %; позабюджетних коштів на іпотечне та інші види кредитування - 3,1 %.
Отже, основним джерелом фінансування будівництва житла на сьогоднішній день є кошти населення та підприємств, установ і організацій.
По Україні в цілому у розрахунку на 1 тисячу осіб наявного населення за 2005 рік введено 166,5 кв. м житла.
Середня забезпеченість населення України житлом на 01.01.2005 р. становила 21,8 кв. м загальної площі на одну особу. На початок 2005 року в Україні на квартирному обліку перебувало 1 млн. 414 тис. сімей та одинаків, одержали житло протягом 2004 року лише 1,6 % тих, що перебували у черзі на житло.
З метою вирішення проблем забезпечення житлом соціально незахищених громадян і тих, які потребують підтримки з боку держави, Верховною Радою України прийнято у січні 2006 року Закон України "Про житловий фонд соціального призначення", який набирає чинності з 1 січня 2007 року.
Цей Закон передбачає формування фондів житла соціального призначення.
Соціальне житло буде безоплатно надаватись громадянам у порядку черговості на умовах договору найму; воно не підлягає піднайму, бронюванню, приватизації, продажу, даруванню, викупу та заставі.