17-06-2024 06:27
Техпідтримка в Viber


Техпідтримка АВК⁩


Група підтримується безпосередньо розробниками
Міні-чат
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися

[off] 12.06.2024
яку норму можна взяти на фарбування скляних вітражів фасаду теплофарбою (сонцезахист)

[off] 12.06.2024
єто просто замена и надо коєф. высчитывать. как тут https://stroysmet.
..ad_id=5832

[off] 11.06.2024
Добрий день. В АВК реалізован механізм заміни однієї машини на іншу із співставленням вартості. А як бути, коли треба замінити, наприклад, три різних крана на один?

[off] 07.06.2024
Я перепрошую! Загалом у документах пишу в основному українською. Важче дається розмовна мова. Зауважу, що тут в Одесі вже дуже часто звучить українська

[off] 07.06.2024
Куди подівалась українська мова? Чому все сюсюкання на російській? Стидуха тай годі!


ИCC
Інформаційно-довідкова система Зодчий
Нормативна база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е
[On-Line консультация]
Антон - Встановив останню версію програми, але весь шріфт йде ієрогліфами
Аліна - Доброго дня, скажіть можливо хтось знає чи можна переносити матеріали створені в НДІ користувача з однієї АВК в іншу?
Максим - При перенесенні кошторису з системи Кошторисних документів в систему Договірна ціна змінюється вартість будівництва. Скажіть будь ласка в чому може...
Перегляд теми
» Розрахункові комплекси » Прочие вопросы
Тут был(и) 1 Гостей
 Роздрукувати тему
ДЦ за УПВ
Irina 5007
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, де можна почитати про те, через який період після підписання договору Підрядник може використовувати кошти на покриття витрат пов'язаних із інфляційними процесами. Таке ж питання стосовно ризиків. Кошти на ці витрати закладені згідно ДЦ. ДЦ за укрупненими показниками вартості. Чи є десь документ, в якому прописані ці строки? Чи цей момент має бути прописаний в договорі підряду? Можливо, є орієнтовні строки, чкі мають бути уточнені Договором із Замовником.
Оценить сообщение
 
DenNNI
Вітаю! Питання, яке ви порушили, стосується фінансових аспектів договорів підряду, і відповіді на нього можуть залежати від конкретних умов і регламентацій країни, в якій укладається договір.

Зазвичай, у договорі підряду встановлюються умови щодо термінів використання коштів, пов'язаних із витратами на інфляційні процеси. Такі умови можуть бути визначені в пункті "Фінансові умови" або в окремому розділі, присвяченому фінансовим питанням.

Однак, якщо у договорі не визначені чіткі строки, то варто звернутися до діючого законодавства та регуляторних органів у вашій країні. Вони можуть містити вимоги щодо термінів використання коштів підрядником на покриття витрат, пов'язаних із інфляцією.

Також, важливо звернути увагу на те, що договір підряду може передбачати можливість узгодження додаткових умов або змін до фінансових умов в процесі виконання робіт. Тому рекомендую уважно ознайомитися з умовами вашого конкретного договору і, при необхідності, звернутися до юридичного консультанта або фахівця з фінансів для отримання додаткової інформації і консультацій.
Оценить сообщение
  x 1
 
Перейти на Форум:

Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Навігація
Статті
Правила сайту
Зворотній зв'язок
Кошторисні програми
Замовити кошторис
C=>C=>C=>С
Різне
Увага!!! Курси!
Новини
Архів новин
Зараз на сайті
Гостей: 45

Користувачів: 0

Всього користувачів: 25,403
Новий користувач: irisgreen86

Подивитись >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры