17-06-2024 07:09
Техпідтримка в Viber


Техпідтримка АВК⁩


Група підтримується безпосередньо розробниками
Міні-чат
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися

[off] 12.06.2024
яку норму можна взяти на фарбування скляних вітражів фасаду теплофарбою (сонцезахист)

[off] 12.06.2024
єто просто замена и надо коєф. высчитывать. как тут https://stroysmet.
..ad_id=5832

[off] 11.06.2024
Добрий день. В АВК реалізован механізм заміни однієї машини на іншу із співставленням вартості. А як бути, коли треба замінити, наприклад, три різних крана на один?

[off] 07.06.2024
Я перепрошую! Загалом у документах пишу в основному українською. Важче дається розмовна мова. Зауважу, що тут в Одесі вже дуже часто звучить українська

[off] 07.06.2024
Куди подівалась українська мова? Чому все сюсюкання на російській? Стидуха тай годі!


ИCC
Інформаційно-довідкова система Зодчий
Нормативна база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е
[On-Line консультация]
Антон - Встановив останню версію програми, але весь шріфт йде ієрогліфами
Аліна - Доброго дня, скажіть можливо хтось знає чи можна переносити матеріали створені в НДІ користувача з однієї АВК в іншу?
Максим - При перенесенні кошторису з системи Кошторисних документів в систему Договірна ціна змінюється вартість будівництва. Скажіть будь ласка в чому може...
Перегляд теми
» Для початківців » Перші кроки
Тут был(и) 1 Гостей
Olga2014
Чи існує зараз таке поняття як "поточний ремонт"?
Багато хто говорить що ні. Проте не має конкретного документу який би про це свідчив.
В той же час багато бюджетних замовників продовжують користуватися поняттям "поточний ремонт", укладають на нього договори, казначейство їх приймає.
З іншого боку - якщо це, допустимо, пофарбувати підлогу і поклеяти шпалери (наймають підрядника)- це однозначно не капітальний ремонт. Але який тоді?
І, здоровий глузд підказує, що на, знову ж таки, для прикладу - поклеяти шпалери, якось не розумно подавати деклларацію, наймати технагляд і авторський. Тоді як в такому випадку?
imperialbud написал(а):
Не нормы РЭСН определяют технологию, а нормы осмечивают технологические процессы, не противоречащие СНиП на выполнение тех или иных видов работ.
 
 Роздрукувати тему
Ремонт: капітальний і ...
Reds
Мы тоже недавно ремонт в спальне закончили. Сделали ее в светлых нежных тонах. Поставили матовый натяжной потолок. Так здорово получилось. Муж ремонт делал сам, все кроме натяжных потолков. Монтаж потолков доверил специалистам. Выбрал их на сайте bayo.org.ua. На нем собраны лучшие компании по натяжным потолкам. Ребята приехали, все красиво сделали
s019.radikal.ru/i620/1610/50/76e0847d1e4f.jpg
Змінено: Reds, October 17 2016 09:13
Оценить сообщение
 
Dobs
Питання від початківця.
1. Наскільки я розумію, при складанні кошторисів на реконструкцію, треба застосовувати норми із збірників КБ, а на поточний та капітальний ремонт – КР ?
В завершених тендерах на прозорро в підписаних договорах на кап.ремонт я бачу, що застосовують як КБ, так і КР, або навіть вперемішку. Як правильно?
2. Ще капітальний ремонт передбачає призупинення на час виконання робіт експлуатації будинку в цілому або його частини.
Проте в тендері під назвою «Капітальний ремонт медичних кабінетів…..» не вказано чи є проєкт, який клас наслідків, чи це по дефектному акту. Є лише відомість об’ємів робіт та відомість матеріалів, і нічого не сказано про призупинення експлуатації будівлі. Тобто в такому випадку в тендерній пропозиції і відповідно в подальшому в ДЦ не можна застосовувати к=1,2 як для будівель, що експлуатуються, звільнених від меблів, устаткування та ін. ?
3. Які ставити коефіцієнти прибутку і адміністративні? По класу наслідків, якщо виявиться що проект є, чи все одно брати як для ремонту житла?
Оценить сообщение
 
lorik
1. При ремонті використовуємо збірник КР, якщо там немає потрібної норми, то беремо з КБ із коеф. 1,15 (дивись вказівки до застосування)
2. К 1,2 можете взяти , коли отримаєте суму, подивитесь чи не перевищили Ви очікувану суму, тоді зрозумієте, чи потрібен той коефіцієнт.
3. Коефіцієнти прибутку та адміністративних берете як для ремонту житла
Оценить сообщение
 
gvb
Вам буде цікаво:
,,,,, питання: при проведені поточного ремонту будівлі громадського призначення підрядник використовує коефіцієнт 1,2 ,який враховує обмежені умови виконання робіт. При цьому будівля продовжує експлуатуватися,але ремонту підлягає тільки окрема частина будівлі,яка повністю звільнена і має окремий вихід для використання при ремонті. Замовник наполягає на неправомірності включення коефіцієнту 1,2 у кошторисі. Чи правомірні дії замовника?
ВІДПОВІДЬ: «Вказівками щодо застосування ресурсних елементних кошторисних норм на ремонтно-будівельні роботи» (КНУ,що затверджені наказом Мінрегіонбуду від 15.06.2021 р. №156) передбачено використання коефіцієнта 1,2 до норм витрат труда робочих та часу експлуатації машин та механізмів при умові виконання ремонтно-будівельних робіт в приміщеннях будинків, будівель, що експлуатуються, звільнених від меблів, устаткування та інших предметів. Але слід прийняти до уваги,що зазначене положення в значній мірі стосується робіт у складі капітального ремонту,який передбачає втручання в несучі та огороджувальні конструкції будівлі,а також в інженерні системи. На виконання перелічених робіт безумовно впливають умови експлуатації будівлі.
Як зазначено у питанні,передбачається виконання робіт з поточного ремонту,які,як правило,пов'язані з відновленням (заміною) оздоблювальних покриттів,інженерного облаштування будівлі тощо,при цьому частина будівлі,яка підлягає ремонту,має відокремлений вихід і на виконання зазначених робіт експлуатація решти будівлі не має ніякого впливу.
Слід зазначити,що згідно з приміткою Додатка Б КНУ «Вказівки щодо застосування ресурсних елементних кошторисних норм на ремонтно-будівельні роботи» застосування коефіцієнтів при складанні кошторисної документації повинно бути обґрунтовано, тобто повинні бути перелічені усі наявні фактори,які впливатимуть на ускладнення умов виконання робіт. У випадку,коли подобні фактори будуть мати місце і ступень іх впливу буде підтверджено,використання коефіцієнта 1,2 буде правомірним.
З огляду на наведене,дії замовника правомірні.
Оценить сообщение
 
Светлая
Шановні колеги, підскажіть будь ласка) Термомодернізація будинку- ми беремо прибуток. як для капремонту. або за класом наслідків?
Оценить сообщение
 
Y
А яка назва Об'єкту ? Нового будівництва, реконструкції, капітальний ремонт ?
Оценить сообщение
 
DenNNI
Термомодернізація будинку - це процес покращення енергоефективності будівлі за допомогою впровадження нових технологій, матеріалів і систем, спрямованих на зменшення споживання енергії для опалення і кондиціонування приміщень. Це може включати ізоляцію стін і даху, заміну вікон і дверей на більш енергоефективні, встановлення системи опалення та кондиціонування з використанням відновлюваних джерел енергії, а також інші заходи.

З погляду фінансових наслідків, термомодернізація може призвести до зменшення витрат на опалення і кондиціонування, що в свою чергу може призвести до збільшення прибутку. Однак, вартість самого процесу термомодернізації може бути значною, і вона може вимагати значних інвестицій в початковому етапі. Тому важливо обчислити витрати та очікувані вигоди перед початком такого проекту.

З погляду класу наслідків, термомодернізація може мати значний вплив на зменшення викидів вуглекислого газу та інших шкідливих викидів в атмосферу, що допоможе зменшити негативний вплив на навколишнє середовище та здоров'я мешканців. Тому термомодернізація може бути розглянута як позитивний захід з екологічного погляду.

У будь-якому випадку, перед початком будь-яких робіт з термомодернізації важливо провести детальний аналіз і розрахунки, щоб зрозуміти всі фінансові і екологічні наслідки такого проекту.
Оценить сообщение
 
Перейти на Форум:

Подобные темы
Теми Форум Відповідей Останні повідомлення
ремонт помещений Перші кроки 2 August 15 2007 09:14
Ремонт Проблемы и решения 1 December 03 2007 12:03
ЯМОЧНЫЙ РЕМОНТ ДОРОГИ Перші кроки 7 June 03 2008 13:07
Капитальный ремонт и КВР Перші кроки 8 June 03 2008 13:13
ремонт теплотрассы Перші кроки 4 June 12 2008 16:51
ремонт поверхности СМ 117 Консультации 6 June 12 2008 19:55
Смета на ремонт квартиры Перші кроки 2 July 22 2008 11:22
Смета на ремонт затопленной квартиры Консультации 12 July 22 2008 12:33
Кап.ремонт Проблемы и решения 3 August 18 2008 13:13
ВБН ремонт дороги і АВК Перші кроки 1 September 22 2008 08:24
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Навігація
Статті
Правила сайту
Зворотній зв'язок
Кошторисні програми
Замовити кошторис
C=>C=>C=>С
Різне
Увага!!! Курси!
Новини
Архів новин
Зараз на сайті
Гостей: 76

Користувачів: 0

Всього користувачів: 25,403
Новий користувач: irisgreen86

Подивитись >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры