Поделитесь опытом кто закончил курсы профессиональной аттестации ответственных исполнителей и сдал экзамен (Програма підготовки до професійної атестації
інженерів –проектувальників.Спеціальний модуль. Інженерно-будівельне проектування у частині кошторисної документації.)
Вопрос к тем кто уже прошел обучение и получил сертификат в Киеве. Спец. модуль по сметному делу и экзамен как то связаны? То есть проходят в отведенные три дня. Или это дополнительная процедура, проходящая отдельно?
АВК написал(а):
А здесь вкратце скажу: я больше радовался уходу тех, чем приходу этих.
Очень уважаю МУДРЫЕ мысли и глаголы..
Дополню, и тех, и этих, и следующих, то бишь помесь тех и этих - на "ТИТАНИК", а лучше на "КОМСОМОЛЕЦ", надежнее все-таки.
Хотя позорить моряков таким соседством и как-то совестно...
На новое строительство,расширение, реконструкцию, реставрацию, техпереоснащение и капитальный ремонт требовалось разрешение на начало производства работ или регистрация декларации. Из писем Минрегионстроя о сертификации специалистов № 7/17-10476(последний абзац) и 7/17-10478 от 26.06.2012(второй абзац, последний подабзац) вытекает, что разрешение нужно брать и на начало производства работ по текщему ремонту(бюджет), или я что-то неправильно понимаю? Каким документом это регламентируется? И что, экспертизу сметной документации в таком случае тоже надо будет проводить? Поделитесь информацией и соображениями, пожалуйста.Возможно, я что-то упустила?
Builder написал(а):
Вопрос к тем кто уже прошел обучение и получил сертификат в Киеве. Спец. модуль по сметному делу и экзамен как то связаны? То есть проходят в отведенные три дня. Или это дополнительная процедура, проходящая отдельно?
ПОРЯДОК
проведення іспиту відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури,
які проходять професійну атестацію
[spoiler]1. Цей Порядок розроблений з метою реалізації вимог статті 17 Закону України «Про архітектурну діяльність», пункту 9 Порядку професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2011 № 554 (далі – Порядок професійної атестації), та підпункту 2.3 Положення про Атестаційну архітектурно-будівельну комісію, затвердженого наказом Мінрегіону від 25.06.2011 № 93, зареєстрованим у Міністерстві юстиції 15.07.2011 за № 878/19616, з метою встановлення єдиних умов та правил проведення іспиту.
2. Іспити складаються за напрямами професійної атестації відповідно до видів робіт, пов’язаних зі створенням об’єктів архітектури, та спеціалізації відповідальних виконавців.
3. Іспит проводиться екзаменаційною комісією, до складу якої входять представники Атестаційної архітектурно-будівельної комісії (далі - Комісія), а також можуть включатися представники відповідного робочих органів Комісії.
Склад екзаменаційної комісії затверджується заступником голови Комісії – керівником відповідної секції.
4. До складання іспиту допускаються відповідальні виконавці окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури (далі – виконавці), які:
здобули вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра за напрямом професійної атестації, мають стаж роботи за фахом не менш як три роки, або не здобули такої освіти, але мають стаж роботи у сфері містобудування не менш як десять років;
подали до Комісії документи, визначені пунктом 6 Порядку професійної атестації;
прослухали курс підготовки до професійної атестації за програмами, погодженими Комісією;
внесли в установленому порядку плату за проведення іспиту.
5. Іспит проводиться у формі тестування (комп’ютерного або письмового).
Питання та варіанти відповідей на них затверджуються президією Комісії.
До завдання включаються блок питань загального характеру та один або кілька блоків питань спеціального характеру за відповідним напрямом професійної атестації. До завдання включаються питання різного рівня складності, відібрані перед проведенням іспиту за випадковим принципом.
За заявою виконавців, які є лауреатами державних та міжнародних премій у галузі будівництва, містобудування та архітектури, мають почесні звання чи науковий ступінь за напрямом професійної атестації, іспит за рішенням екзаменаційної комісії може проводитися у формі співбесіди.
За результатами співбесіди екзаменаційною комісією приймається рішення про успішне проходження іспиту («зараховано») або про необхідність здачі іспиту у формі комп’ютерного тестування чи надання письмових відповідей.
6. Іспити проводяться по мірі необхідності, але (у разі наявності поданих для проведення іспиту документів) не рідше одного разу на місяць. Графік проведення іспитів за кожним напрямом професійної атестації затверджується заступником голови Комісії – керівником відповідної секції.
Виконавця про дату, час та місце проведення іспиту інформують під час подання документів для проведення професійної атестації. Про зміну дати, часу чи місця проведення іспиту виконавець має бути поінформований додатково.
7. Виконавець перед проведенням іспиту повинен пред’явити документ, що посвідчує його особу, відключити засоби мобільного зв’язку, під розпис ознайомитись з цим Порядком та отримати (в разі проведення іспиту у формі письмового тестування) завдання з підписом члена екзаменаційної комісії на кожному з аркушів. Такі аркуші забороняється копіювати або виносити за межі приміщення для проведення іспиту.
8. Приміщення для проведення іспиту має відповідати умовам зручного розміщення та забезпечувати можливість для індивідуальної підготовки відповідей.
9. Тривалість іспиту встановлюється з урахуванням часу, необхідного для надання відповідей на питання загального блоку (40 хвилин) і кожного наступного спеціального блоку (по 20 хвилин), та може уточнюватися головою екзаменаційної комісії.
За 5 хвилин до закінчення відведеного часу один із членів екзаменаційної комісії попереджає про завершення іспиту.
Аркуші із завданням та відповідями, посвідчені підписом особи, яка складала іспит, подаються на перевірку. У разі неподання аркушів на перевірку особа вважається такою, що не склала іспит.
10. Під час проведення іспиту забороняється використовувати нормативно-правові та нормативні акти (документи), підручники, навчальні посібники, інші джерела інформації та/або засоби зв’язку. У разі використання сторонніх джерел інформації особа відсторонюється від участі в іспиті і вважається такою, що не склала його.
У разі порушення вимог цього Порядку екзаменаційна комісія має право зупинити проведення іспиту до усунення порушення.
11. Після закінчення часу, відведеного для іспиту, проводиться перевірка відповідей та їх оцінювання.
Особа вважається такою, що склала іспит, якщо вона дала правильні відповіді не менше ніж на 2/3 питань кожного блоку завдання. У разі позитивного результату за базовим блоком питань оцінюються результати відповідей на спеціальні блоки питань. По кожному блоку питань результат вираховується окремо. Особа може скласти іспит за декількома (але не менш ніж одним, не рахуючи базового) блоком питань.
12. Результати іспиту оформлюються у вигляді протоколу, в якому зазначаються:
місце та форма проведення іспиту;
час початку і закінчення проведення іспиту;
прізвище, ім'я та по батькові членів екзаменаційної комісії;
прізвище, ім'я, по батькові та номер особової картки осіб, що складають іспит;
результати оцінювання;
зауваження про хід іспиту, інформація про заяви та скарги, отримані від осіб, що складали іспит (за наявності).
Протокол підписується членами екзаменаційної комісії та разом із особовою карткою, заповненою за формою, наведеною у додатку до цього Порядку, та відповідями на питання направляється до відповідної секції Комісії.
13. Ознайомлення особи, яка складала іспит, з його результатами здійснюється під розпис.
Інформування інших осіб (крім членів Комісії та у інших передбачених законодавством випадках) про результати іспиту не допускається.
На прохання особи, яка не склала іспит, екзаменаційна комісія може надати їй для ознайомлення завдання з відповідями без здійснення виписок з нього.
У разі помилкового зарахування відповіді як невірної, до протоколу вносяться відповідні виправлення, а особова картка підлягає заміні.
Результати іспиту може бути оскаржено до відповідної секції Комісії в місячний строк з дня їх отримання.
14. Особи, які не склали іспит, можуть звернутися до екзаменаційної комісії щодо повторного його складання не пізніше дня, наступного за днем складання іспиту.
Повторне складання іспиту допускається лише один раз не раніше, ніж через місяць з дати попереднього іспиту.
Екзаменаційна комісія може відмовити у проведенні повторного іспиту в разі порушення особою Порядку проведення іспиту.
15. У разі якщо особа з поважних причин не з’явилась для проведення іспиту у визначений термін, за її заявою може бути визначено іншу дату і час проведення іспиту.
16. У випадках, визначених пунктами 14 і 15 цього Порядку, прийняття рішення про видачу кваліфікаційного сертифіката або про відмову в його видачі може бути прийнято Комісією без дотримання строків, визначених пунктом 9 Порядку професійної атестації
Додаток
до Порядку проведення іспиту
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА
ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
АТЕСТАЦІЙНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА КОМІСІЯ
ОСОБОВА КАРТКА № _____
Прізвище, ім’я, по батькові ______________________________________________________
Результати іспиту та рішення екзаменаційної комісії:
а) для співбесіди:
іспит ____________________
(складено/не складено)
б) для тестування:
блок питань всього
запитань
(шт.) кількість правильних відповідей (прописом)
(шт.) кількість неправильних та не наданих відповідей (прописом)
(шт.) рішення екзаменаційної комісії
(складено/
не складено)
Особа, що складала іспит: ____________________ ______________________
підпис Прізвище, ініціали
Члени екзаменаційної комісії:
____________________ ______________________
підпис Прізвище, ініціали
____________________ ______________________
підпис Прізвище, ініціали
Зауваження* ___________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
____________________ ______________________
підпис Прізвище, ініціали
*заповнюється (за наявності) особою, що складала іспит або членами екзаменаційної комісії
[/spoiler]
"... Недоброе таится в мужчинах избегающих вина, игр, общества прелестных женщин, застольной беседы. Такие люди или тяжело больны, или втайне ненавидят окружающих."
Мессир Воланд
DIMA-050 написал(а):
... и тех, и этих, и следующих, то бишь помесь тех и этих - на "ТИТАНИК", а лучше на "КОМСОМОЛЕЦ", надежнее все-таки.
Хотя позорить моряков таким соседством и как-то совестно...
Нетушки, DIMA-050, это всех нас нужно на ТИТАНИК, чтобы не позорили не только моряков, но и будущее поколение.
Да уж, имеем то, что заслужили.
Моя хата с краю - вот одна из главных причин.
И еще - где два хохла - там три гетьмана.
Вот и имеют нас всех в полный рост - а мы крепчаем.
Дайте пожалуйста ссылку на документ, который регламентирует уголовную ответственность в части сертификации.
Мне известна уголовная ответственность только за не целевое использование бюджетных средств. Вот что пишет закон "Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності"
4. Суб'єкти містобудування, які здійснюють господарську
діяльність, пов'язану із створенням об'єктів архітектури, що
підлягає ліцензуванню, чи доручають виконання окремих видів робіт
відповідальним виконавцям, які згідно із законодавством повинні
мати кваліфікаційний сертифікат, несуть відповідальність у вигляді
штрафу за такі правопорушення:
...
2) залучення до виконання окремих видів робіт відповідальних
виконавців, які не мають відповідного кваліфікаційного
сертифіката, у випадках, коли такий сертифікат є обов'язковим
згідно із законодавством, - у розмірі десяти мінімальних
заробітних плат.
Только штраф на фирму. И еще, в декларации указываются данные прораба (пока что), а не сметчика.
Змінено: Apple, July 09 2012 09:28
Да и для бюджета особо не надо, если не заморачиваться с экспертизой на капитальный и текущий ремонты, благо большинство бюджетных заказчиков даже не знают, где она находится... Казначейство пока без проблем регистрирует договоры и платит по ним..
ReViT написал(а):
Да и для бюджета особо не надо, если не заморачиваться с экспертизой на капитальный и текущий ремонты, благо большинство бюджетных заказчиков даже не знают, где она находится... Казначейство пока без проблем регистрирует договоры и платит по ним..
Как вариант, потом приходят "любі друзі" из КРУ и в связи с самосторем снимают всю сумму, плюс все чарующие штрафы от гаска, плюс криминал на представителя заказчика и Вас-пособника.
Но можно и не заморачиватся.
Я пишу с ошибками — это привилегия высшего образования.
Судя по ФИО эта особа побрезговала большей частью сметчиков Украины -пользователями ПК АВК5: Ирина Петровна пишет:
цитата: Не хочу писать на том форуме, где этот бред написан, но промолчать не могу.
Некто написал:
цитата:
Сидят девочки которые только на кнопки умеют нажимать, доверительно шепчут, что для бюджета планируется ввести обязательную программу ИВК (3600 грн) и на курсах нужно ее приобрести для беспроблемной сдачи экзаменов.
--
Абсолютная ложь! Почему он(она) не написали город и организацию, где его(ее) так встретили? Если бы эта чушь имела хоть малейший намек на правду, то этому человеку было бы известно, что Инпроект не принимает никакие экзамены и тем более никому ничего не навязывает. И, к слову, за все время проведения нами занятий по подготовке наши преподаватели ничего, кроме слов благодарности в адрес Инпроекта, не слышали.
Просто на том форуме всякий «ГЕРОЙ», кто оболжет или оговорит ИНПРОЕКТ, вроде неадекватного В.Н.
===========
Я не сумел ответить на форуме ИНПРОЕКТА нашей стеснительной даме, т.к. эта "научная бригада" (ИНПРОЕКТ) любыми методами борется за "чистоту" своих рядов, и вырезает все и вся, что против ее шерсти.
Мое сообщение публикую для тех, кто здесь еще не "ГЕРОЙ":
[spoiler] Пробегал мимо и какой-то странный чужой запах остановил меня.
Пригляделся: точно не наша.
Приходит новобранец в коллектив и вместо "здрастьте", обгаживает и "тот" и этот форум своим присутствием (хам по природе).
Ирина Петровна, к ИНПРОЕКТУ я давно уже отношусь более, чем отрицательно.
Это отношение имеет под собой почву. Я о нем высказываюсь публично и открыто, без всякого "геройства".
Это есть мое личное мнение и отношение. Нравится оно кому-то или нет.
Я об этом говорю не одному-второму, а тысячам специалистов, предостерегая их об отношениях с этой "научной бригадой", чтобы донести правду до уважающих чужое мнение людей.
А теперь о вас.
Какое дело вам до этого??
ВЫ захотели перед сбором податей бесплатно пропиариться??
ИНПРОЕКТ нуждается в моей "неадекватности" намного больше, чем в вашей "невостребованной" защите, адекватная "героиня" вы наша.
Новенькие певцы в хоре обычно долгое время прислушиваются к пению, настраиваются на волну хора, а уж потом открывают свой рот.
Непонимающих неких правил и канонов, которые случайно где-то и куда-то "сходили" неправильно, обычно крутит по жизни, не понятно потом - почему?
Успокойтесь, ИНПРОЕКТ даже здесь не уважает своих пользователей.
Дату обновлений ИВК на подаренном "аукционом" форуме и то не может три с половиной года привести в чувство.
Да и здешних 90% заседателей к ИНПРОЕКТУ относятся не лучше, чем я (просто привыкли к площадке).
ПС: чем больше ИНПРОРЕКТ будет заниматься вырезанием правды, тем хуже он будет чувствовать себя
на просторах интернета - в лучшем случае,
в худшем - в головах не заангажированных специалистов... [/spoiler]
ПС: Не выдержал ИНПРОЕКТ такой СЛАВЫ...
Запретил мне вход в свою обитель после программы "Время"...
Впервые??? Надолго??? Время покажет..
Змінено: Valentin, July 10 2012 21:00
Я в Харькове уже сметный модуль прошел, у нас никто ничего не предлагает покупать
"... Недоброе таится в мужчинах избегающих вина, игр, общества прелестных женщин, застольной беседы. Такие люди или тяжело больны, или втайне ненавидят окружающих."
Мессир Воланд