15-06-2024 22:57
Техпідтримка в Viber


Техпідтримка АВК⁩


Група підтримується безпосередньо розробниками
Міні-чат
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися

[off] 12.06.2024
яку норму можна взяти на фарбування скляних вітражів фасаду теплофарбою (сонцезахист)

[off] 12.06.2024
єто просто замена и надо коєф. высчитывать. как тут https://stroysmet.
..ad_id=5832

[off] 11.06.2024
Добрий день. В АВК реалізован механізм заміни однієї машини на іншу із співставленням вартості. А як бути, коли треба замінити, наприклад, три різних крана на один?

[off] 07.06.2024
Я перепрошую! Загалом у документах пишу в основному українською. Важче дається розмовна мова. Зауважу, що тут в Одесі вже дуже часто звучить українська

[off] 07.06.2024
Куди подівалась українська мова? Чому все сюсюкання на російській? Стидуха тай годі!


ИCC
Інформаційно-довідкова система Зодчий
Нормативна база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Антон - Встановив останню версію програми, але весь шріфт йде ієрогліфами
Аліна - Доброго дня, скажіть можливо хтось знає чи можна переносити матеріали створені в НДІ користувача з однієї АВК в іншу?
Максим - При перенесенні кошторису з системи Кошторисних документів в систему Договірна ціна змінюється вартість будівництва. Скажіть будь ласка в чому може...
Перегляд теми
» Питання та відповіді » Консультации
Тут был(и) 1 Гостей
 Роздрукувати тему
Допоможіть будь ласка!!!
Salex81
Доброго дня!Я зробив невеличкий кошторис :ремонт асфальтного покриття та озеленення території суду (буквально 10 позицій по кошторису).Всього зведений кошторисний розрахунок получився на 10000 грн., загальновиробничі витрати получилися приблизно 1500 грн..Замовник сказав, що потрібно закрити не більше 8000 грн. і що дуже великі ЗВВ (загальновиробничі витрати),щоб я їх зовсім викинув, мол там взагалі не було загальновиробничих.Допоможіть мені будь ласка, хто знає,чи можна взагалі викинути повністю ЗВВ з кошторису чи ні???Я поставив Н17=0, Н18=0,Н21=0 і в мене ЗВВ стали нуль.Підкажіть чи це правильно!?Якщо ні то що робити???
Оценить сообщение
 
АВК
Если хотите работать в ноль или убыток себе - можно убрать ОПР (ЗВВ). Но, если вы - предприятие, у вас есть инженерно-технические работники, которые будут руководить работами, если есть рабочие, за которых вы будете платить все отчисления в соцстрах, ПФ - то ОПР вам необходимы. Нужно только применить коэффициенты Н38 - 0,4123, Н39 - 0,7821. Оплату 5-ти дней нетрудоспособности - 0.
Если это просто шабашка, то смету составляйте на ту сумму, которая устраивает вас.
Оценить сообщение
 
ksilit
здание суда относится к бюджету(я так думаю), ОПР убирать нет смысла, вы посчитайте ОПР фактически, за прошедший год. В ОПР сидит и ваша зарплата и зарплата административного аппарата и другое.
Оценить сообщение
 
kc
Н18 так точно обнулять не стоит
даже если у вас только одни рабочие в фирме.
Оценить сообщение
 
Salex81
Дякую!!!
Оценить сообщение
 
Перейти на Форум:

Подобные темы
Теми Форум Відповідей Останні повідомлення
ДОПОМОЖІТЬ! Перші кроки 2 April 14 2008 12:46
гідронамив допоможіть Ищу/предлагаю работу 1 March 31 2009 11:47
Люди добрі!!!! допоможіть, Проблемы и решения 11 December 17 2009 15:01
Допоможіть бо здудію!!!!!!!!! Проблемы и решения 5 December 25 2009 15:17
Допоможіть застосувати норму! Перші кроки 3 September 14 2011 12:05
Допоможіть з розцінкою Консультации 16 November 06 2011 22:09
Допоможіть знайти позицію НДІ Перші кроки 10 March 29 2012 20:40
Допоможіть! Перші кроки 10 August 05 2012 23:07
Підкажіть розцінку, будь-ласка Консультации 38 November 24 2015 16:48
Допоможіть оцінити Перші кроки 11 January 14 2016 12:45
Авторизація
Логін

Пароль



Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Навігація
Статті
Правила сайту
Зворотній зв'язок
Кошторисні програми
Замовити кошторис
C=>C=>C=>С
Різне
Увага!!! Курси!
Новини
Архів новин
Зараз на сайті
Гостей: 72

Користувачів: 0

Всього користувачів: 25,403
Новий користувач: irisgreen86

Подивитись >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры