- вiд зарплати в прямих витратах), якi являються даними пiдрядника, дозволяють розраховувати загальновиробничi витрати не за методикою Настанови з визначення вартості будівництва, а у рiвнi, що вiдповiдає фактичним звiтним даним виконавцiв будiвельно-монт
Булава Алла,Уведення конкретних значень параметрiв Н19 (вiдсоток на зарплату у складi загальновиробничих витрат - вiд зарплати в прямих витратах) i Н20 (загальний вiдсоток на загальновиробничi
Доброго дня!Я зробив невеличкий кошторис :ремонт асфальтного покриття та озеленення території суду (буквально 10 позицій по кошторису).Всього зведений кошторисний розрахунок получився на 10000 грн., загальновиробничі витрати получилися приблизно 1500 грн..Замовник сказав, що потрібно закрити не більше 8000 грн. і що дуже великі ЗВВ (загальновиробничі витрати),щоб я їх зовсім викинув, мол там взагалі не було загальновиробничих.Допоможіть мені будь ласка, хто знає,чи можна взагалі викинути повністю ЗВВ з кошторису чи ні???Я поставив Н17=0, Н18=0,Н21=0 і в мене ЗВВ стали нуль.Підкажіть чи це правильно!?Якщо ні то що робити???
Если хотите работать в ноль или убыток себе - можно убрать ОПР (ЗВВ). Но, если вы - предприятие, у вас есть инженерно-технические работники, которые будут руководить работами, если есть рабочие, за которых вы будете платить все отчисления в соцстрах, ПФ - то ОПР вам необходимы. Нужно только применить коэффициенты Н38 - 0,4123, Н39 - 0,7821. Оплату 5-ти дней нетрудоспособности - 0.
Если это просто шабашка, то смету составляйте на ту сумму, которая устраивает вас.
здание суда относится к бюджету(я так думаю), ОПР убирать нет смысла, вы посчитайте ОПР фактически, за прошедший год. В ОПР сидит и ваша зарплата и зарплата административного аппарата и другое.