03-12-2024 19:34
Техпідтримка в Viber


Техпідтримка АВК⁩


Група підтримується безпосередньо розробниками
btm-left.pngbtm-right.png
Міні-чат
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися

[off] 27.11.2024
Нет, дякую за роз'яснення.

[off] 27.11.2024
матеріалами та обладнанням одного суб'єкта господарювання (тобто Замовник і Підрядник - одна юридична особа) і підстав виокремлювати матеріали немає.

[off] 27.11.2024
форми КБ-2в та довідки про вартість не включається, а передається підряднику за окремим актом. Раніше була форма М-15а. У випадку виконання робіт господарським способом роботи виконуються силами та

[off] 27.11.2024
Відображати в актах давальницьку сировину та матеріали можливо лише при виконанні підрядних робіт шляхом проставляння позначки "поставка Замовника" у вартості матеріалу. Обладнання Замовника до

[off] 27.11.2024
Ксима, при будь-якому виді виконання робіт КБ-2в не є підставою для списання матеріалів та обладнання. Підставою для бухгалтерського обліку є звіт відповідальної особи (виконроба, майстра).

btm-left.pngbtm-right.png
ИCC
Інформаційно-довідкова система Зодчий
btm-left.pngbtm-right.png
Нормативна база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е
btm-left.pngbtm-right.png




[On-Line консультация]
Сергій - Як вивисти в АВК розгорнутий розрахунок №1 Заробітня плата та інші супутні витрати? для податкової
Мария - Доброго дня. Хтось може підказати середньомісячну тривалість робочого часу з 10.11.24 року?
Артем - Доборого дня. підскажіть. державна установа, ремонт на 4му поверсі, як врахувати підіймання матеріалів на 4й поверх робочими?
Перегляд теми
» Питання та відповіді » Проектные работы
Тут был(и) 1 Гостей
 Роздрукувати тему
проектные работы
vto
Добрый день сметчики!!! помогите пожайлуста. Необходимо составить смету на проектные работы по строительству котельной общей производительностью 0,382 гкал/час., из них устройство: 3 котлов на газ(мазут) (общей производительностью 0,253 Гкал/час) и котел на угле 0,129 Гкал/час.
Оценить сообщение
 
vto
Согласна, но по какому сборнику считать, если по сб.1 табл. 1-7, то подходит для 3 котлов (производительностью 0,253 Гкал/час , а как расчитать котел который работает на угле?
Оценить сообщение
 
Вероника
Читайте примечания к таблице 1-7
Примечания: 1. Стоимость проектирования котельных, работающих на твердом топливе (угле), опре-деляется по ценам таблицы с применением коэффициента 1,48.
Оценить сообщение
 
vto
Да, на производительность котла который работает на угле меньше чем в 2 раза (0,129 Гкал/ч). И вообще как производить расчет стоимости проектных работ? от общей производительности котлов или по производительности каждого вида топлива (газ и уголь)
Оценить сообщение
 
Olga2014
А таке питання - я, звісно, розумію, що в СРСР релігія - це опіум для народу ;-)
АЛЕ - мені треба порахувати вартість проектних робіт:
- під"їзд до території церкви;
- планування зем. діл. під будівництво;
-прив"язати об"єкт до ділянки;
- інженерне-забезпечення;
-благоустрій;
- проект фундаментів;
- скважина і колодязь антисептик.

Варто рахувати по збірнику громадських споруд?
Оценить сообщение
 
Olga2014
???
Що таке "Постоянные ве¬личины стоимос¬ти разработки рабочей доку¬ментации в руб." якщо є "а" і "б" і вони відрізняються між собою в 10-12 разів?
Оценить сообщение
 
Olga2014
... А такий розрахунок буде правильним (не бюджет)?
Кош вартість аналога - 3 212 000грн
Приймаємо як невироблничу будівлю Дод. А, табл.1 ДСТУ Б.Д.1.1-7:2013:
строчка 4; категорія скланості: III.
2000-5000 від 5,03 до 5,72 - інтерполюємо, отримуємо 5,309%:
3 212 000Х5,309%=170 525грн
з отих старих Збірників беремо розподіл частин проекту:
ГП: 3-4%
ВК (скавжина+колодязь): 3-4:
Отже: 3,5+3,5=7%
фундаменти хай 30% від АБ, тобто 30% від 45%(АБ частина) = 13,5%
7%+13,5%=20,5%
170 525грнХ20,5%=34 957, 63грн
???
Змінено: Olga2014, May 20 2015 14:42
Оценить сообщение
 
Olga2014
prepod написал(а):
более чем


Дякую!
6
Оценить сообщение
 
R5870
Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 17.06.2016 № 161 прийнято Зміну № 2 ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво» з набранням чинності з 01 вересня 2016 року.
http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/building/pricing/tsinoutvorennya/pro-priynyattya-zmini-do-natsionalnogo-standartu/

Кто-нибудь уже видел окончательный вариант Зміни №2 ?
Может кто-то случайно скан-копию краем глаза ... )))))
Оценить сообщение
 
R5870
prepod написал(а):
Я краем глаза видел
16.03.2016 к=10,22 ЗП 467 грн/ч-день
14.04.2016 к=11,23 ЗП 513 грн/ч-день

Ага.
То есть я так понял, что финальная версия Змины2 очень похожа на эту предварительную:
http://tk-311.1gb.ua/dokumenti-dlya-obgovorennya/2-utochnena-redakciya-zmini-no2-dstu-b-d-1-1-7/

Правильно?
Оценить сообщение
 
Майа
Добрый день! У кого есть пример расчета административных и ОПР для проектной организации. Бюджет.
Оценить сообщение
 
Lilitlil
Подскажите, в смету на проектные работы нужно включить услуги сторонних организаций (получение архивной справки, и топографическую съемку) как их занести? через 3П или просто отдельной строкой дописать?
Оценить сообщение
 
Виктория Казан
"топографическую съемку" - это могут быть как изыскательские работы, а "архивная справка" может быть учтена сметой на ПИР (смотря как считалась эта смета).










Виктория Казан
Оценить сообщение
 
uksrda
Подскажите пожалуйста, нужно составить смету на ПИР для "ДОШКОЛЬНЫХ И УЧЕБНЫХ ЗАВЕДЕНИЙ" единицы измерения (Основной показатель проектируемого объекта) - 1м2 общей площади основных помещений и зданий. Так вот ЧТО подразумевается под "общей площади основных помещений и зданий " входит ли сюда площадь подвала, чердака? Помогите разобраться. За ранее спасибо!
Оценить сообщение
 
Викторинка
uksrdaДБН В.2.2-9-2009. ГРОМАДСЬКІ БУДИНКИ ТА СПОРУДИ Основні положення ДОДАТОК Б
(обов'язковий)
ПРАВИЛА ПІДРАХУНКУ ЗАГАЛЬНОЇ, КОРИСНОЇ ТА РОЗРАХУНКОВОЇ ПЛОЩІ, БУДІВЕЛЬНОГО ОБ'ЄМУ, ПЛОЩІ ЗАБУДОВИ ТА ПОВЕРХОВОСТІ БУДИНКІВ

Б.1 Загальна площа громадського будинку визначається як сума площ усіх поверхів (включаючи технічні, мансардний, цокольний та підвальні).

Площу поверхів будинків слід вимірювати в межах внутрішніх поверхонь зовнішніх стін. Площу антресолей, переходів до інших будинків, засклених веранд, галерей та балконів залів для глядачів та інших залів слід включати до загальної площі будинку. Площу багатосвітлових приміщень слід включати до загальної площі будинку в межах тільки одного поверху.

Якщо зовнішні стіни мають нахил, площа поверху вимірюється на рівні підлоги.

Загальна площа приміщень у громадських будинках і спорудах, а також у приміщеннях громадського призначення, вбудованих чи вбудовано-прибудованих до будинків іншого призначення (у тому числі, житлових) повинна включати площі лоджій, балконів, веранд, терас із знижувальними коефіцієнтами: для лоджій – 0,5; для балконів і терас – 0,3; для веранд – 1,0.

Б.2 Корисна площа громадського будинку визначається як сума площ усіх розташованих в ньому приміщень, а також балконів і антресолей у залах, фойє тощо за винятком сходових кліток, ліфтових шахт, внутрішніх відкритих сходів і пандусів.

Б.3 Розрахункова площа громадського будинку визначається як сума площ усіх розташованих у ньому приміщень, за винятком коридорів, тамбурів, переходів, сходових кліток, ліфтових шахт, внутрішніх відкритих сходів, а також приміщень, призначених для розміщення інженерного обладнання та інженерних мереж.

Площа коридорів, що використовуються як рекреаційні приміщення в будинках навчальних закладів, а в будинках лікарень, санаторіїв, будинків відпочинку, кінотеатрів, клубів, центрів культури і дозвілля та інших закладів, призначених для відпочинку або очікування відвідувачів, включається до розрахункової площі.

Площі радіовузлів, комутаційних, підсобних приміщень при естрадах і сценах, кіноапаратних, ніш завширшки не менше 1 м та заввишки 1,8 м і більше (за винятком ніш інженерного призначення), а також вбудованих шаф (за винятком вбудованих шаф інженерного призначення) включаються до розрахункової площі будинку.

Б.4 Площа горища (технічного горища), технічного підпілля, якщо висота від підлоги до низу конструкцій, що виступають, менше 1,9 м, а також лоджій, тамбурів, зовнішніх балконів, портиків, ґанків, зовнішніх відкритих сходів до загальної, корисної та розрахункової площі будинку не включається.

Б.5 Площу приміщень будинків слід визначати за їх розмірами, виміряними між опорядженими поверхнями стін і перегородок на рівні підлоги (без врахування плінтусів). При визначенні площі мансардного приміщення враховується площа цього приміщення з висотою похилої стелі не менше 1,9 м.

Б.6 Будівельний об'єм будинку визначається як сума будівельного об'єму вище позначки ±ё0.00 (надземна частина) і нижче цієї позначки (підземна частина).

Будівельний об'єм надземної та підземної частин будинку визначається в межах обмежувальних поверхонь із включенням огороджувальних конструкцій, світлових ліхтарів, куполів тощо, починаючи з позначки чистої підлоги кожної із частин будинку, без урахування архітектурних деталей та конструктивних елементів, що виступають, підпільних каналів, портиків, терас, балконів, об'єму проїздів і простору під будинком на опорах (у чистоті).

Б.7 Площа забудови будинку визначається як площа горизонтального перерізу по зовнішньому обводу будинку на рівні цоколя, включаючи частини, що виступають. Площа під будинком, розташованим на опорах, а також проїзди під будинком включаються до площі забудови.

Б.8 При визначенні поверховості будинку до числа поверхів включаються всі надземні поверхи, у тому числі технічний поверх, мансардний, а також цокольний поверх, якщо верхній рівень його перекриття знаходиться вище середньої планувальної позначки землі не менше ніж на 2 м. Технічний поверх, розташований над верхнім поверхом, при визначенні поверховості будинків не враховується.

При різній кількості поверхів у різних частинах будинку, а також при розташуванні будинку на ділянці з уклоном, коли за рахунок уклону збільшується кількість поверхів, поверховість визначається окремо для кожної частини будинку, виходячи з рівня виходу з будинку.
Оценить сообщение
 
Влад Сейминский
У кого есть смета на строительство учебного корпуса в ПИр?
Оценить сообщение
 
Steba
Добрый день. Подскажите пожалуйста какой сейчас коэффициент изменения стоимости проектных работ в связи с изменением уровня ЗП?
Оценить сообщение
 
Steba
Спасибо
Оценить сообщение
 
Илончик
Подскажите, где можно почитать, что сумма проектных работ не должна превышать 4 % от суммы глав 1-9?
Оценить сообщение
 
Илончик
не нашла(((( сейчас посмотрю ,а Вы помните пункт? если не сложно
Оценить сообщение
 
Перейти на Форум:

btm-left.pngbtm-right.png
Подобные темы
Теми Форум Відповідей Останні повідомлення
Расценки на геодезические работы Прочие вопросы 2 January 09 2007 14:17
проектные работи Перші кроки 4 February 12 2007 10:20
проектные работы Проектные работы 4 February 23 2007 09:22
Сантех. работы Перші кроки 8 March 16 2007 09:11
монтажные работы Перші кроки 1 March 20 2007 10:07
Топографо-геодезические работы Проектные работы 5 March 23 2007 11:47
проектные работы Проектные работы 2 March 26 2007 10:02
проектные работы Проектные работы 12 April 27 2007 04:40
проектные работы Проектные работы 4 May 11 2007 16:58
Проектные работы Проектные работы 6 May 15 2007 13:06
btm-left.pngbtm-right.png
Авторизація
Логін

Пароль



Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
btm-left.pngbtm-right.png
Навігація
bullet.gif Статті
bullet.gif Правила сайту
bullet.gif Зворотній зв'язок
Кошторисні програми
bullet.gif Замовити кошторис
bullet.gif C=>C=>C=>С
Різне
bullet.gif Увага!!! Курси!
bullet.gif Новини
bullet.gif Архів новин
btm-left.pngbtm-right.png
Зараз на сайті
bullet.gif Гостей: 40

bullet.gif Користувачів: 0

bullet.gif Всього користувачів: 25,412
bullet.gif Новий користувач: kabash7

Подивитись >>>
btm-left.pngbtm-right.png
224,536,286 унікальних відвідувачів Завантажено за 0.44 сек. - 59 Theme Fusionist by Harly
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем)