25-06-2021 16:50
Техподдержка в Viber


Техподдержка


Группа поддерживается напрямую разработчикам
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[on] 25.06.2021
Сколько стоит смета: Как правильно оценить свой труд? Ориентировочно

[off] 25.06.2021
Arcemka, ДСТУ1 6.4.3 За твердої договірної ціни взаєморозрахунки провадяться на підставі виконаних обсягів робіт та їх вартості, визначеної в дого-вірній ціні.

[off] 25.06.2021
Доброго дня! Тверда договірна ціна, всі ціни на матеріали актуємо згідно ДЦ. Замовник вимагає накладні на деякі матеріали в актах та не підписує акти. Підкажіть збірник ціноутворення з роз'ясненням.

[off] 25.06.2021
kindzadza, 57 здоровенькі були)

[off] 25.06.2021
Всех с пятницей!!! 061-q


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Елена - Добрый день, подскажите где можно посмотреть ответ на вопрос: Подрядчик при закрытии формы КБ-2В отказывается предоставлять подтверждающие докумен-...
Елена - Добрый день, в расценке П1-70-1, единица измерения: испытание. Подскажите это испытание каждой жилы или испытание одного кабеля?
Лєна - Доброго дня. Дякую за минулу відповідь в міні-чаті, в мене знову питання. Субчик прислав будову, в якій в розцінці навпроти механізму замість його...
Просмотр темы
» Для начинающих » Первые шаги
Тут был(и) 1 Гостей
 Распечатать тему
Генпідряд
Navariec
Питання банальне але зовсім незрозуміле:

Чи має право генеральний підрядник укладати договори генерального підряду на виконання будівельних робіт не маючи ліцензії на право здійснення будівельної діяльності, за умови, що фактично всі роботи, передбачені цим договором, буде здійснювати інший суб’єкт господарювання (за договорами субпідряду), який має таку ліцензію?

Відповідно до статті 17 Закону України «Про архітектурну діяльність» з 01 січня 2008 року ліцензуванню підлягає господарська діяльність, пов’язана із створенням об’єктів архітектури. Вказані у листі роботи відносяться до зазначеної діяльності, і для їх виконання необхідно отримати ліцензію згідно з Порядком ліцензування певних видів господарської діяльності у будівництві, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2007 р. № 1396.
При цьому, у додатку до ліцензії повинен бути зазначений пункт 4.04.00 - «Генеральний підрядник у будівництві» (згідно з кодифікатором) робіт, пов’язаних із створенням об’єктів архітектури, затвердженим наказом Держархбудінспекції від 19.02.2008 р. № 24).

Тобто ми як замовник (не маємо ліцензії) маємо право укладати договори з різними субчиками? чи нам неохідний генпідрядник?
Оценить сообщение
 
urec
1) На одном объекте может быть несколько Генподрядчиков
2) Генподрядчика может вовсе не быть на объекте

Генподрядчик нужен для удобства Заказчика: он отвечает за объект перед Заказчиком, координирует действия субчиков и т.п.










ЮВ
Оценить сообщение
 
kolal
Navariec - ты кого представляешь Заказчика или Генподрядчика? Четко опиши ситуацию, тогда и ответ будет четкий
Оценить сообщение
 
ВЕЛИКОЛЕПНЫЙ ГОША
Navariec написал:
Питання банальне але зовсім незрозуміле:

Чи має право генеральний підрядник укладати договори генерального підряду на виконання будівельних робіт не маючи ліцензії на право здійснення будівельної діяльності, за умови, що фактично всі роботи, передбачені цим договором, буде здійснювати інший суб’єкт господарювання (за договорами субпідряду), який має таку ліцензію?

Відповідно до статті 17 Закону України «Про архітектурну діяльність» з 01 січня 2008 року ліцензуванню підлягає господарська діяльність, пов’язана із створенням об’єктів архітектури. Вказані у листі роботи відносяться до зазначеної діяльності, і для їх виконання необхідно отримати ліцензію згідно з Порядком ліцензування певних видів господарської діяльності у будівництві, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2007 р. № 1396.
При цьому, у додатку до ліцензії повинен бути зазначений пункт 4.04.00 - «Генеральний підрядник у будівництві» (згідно з кодифікатором) робіт, пов’язаних із створенням об’єктів архітектури, затвердженим наказом Держархбудінспекції від 19.02.2008 р. № 24).

Тобто ми як замовник (не маємо ліцензії) маємо право укладати договори з різними субчиками? чи нам неохідний генпідрядник?

Вы - Заказчик (конечный)??? и на что фирма ваша лицензии не имеет??? если есть все разрешительные документы на строительство, и Вы в силах находить исполнителей, договариваться с ними и контролировать их работу, то зачем Вам генподрядчик???:clap:
Оценить сообщение
 
Перейти на форум:

Подобные темы
Темы Форум Ответов Последние сообщения
Генпідряд Первые шаги 9 January 31 2014 20:37
Генпідряд-субпідряд Проблемы и решения 2 September 01 2016 13:26
Авторизация
Логин

Пароль



Вы не зарегистрированы?
Нажмите здесь для регистрации.

Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать пароль к АВК-5
Выписать счет на АВК5
Тестирование обработки 1С-АВК
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Зарплата по регионам

Сейчас на сайте
Гостей: 17

Пользователей: 1
IGORI

Всего пользователей: 24,736
Новый пользователь: senkovaom320

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры