29-03-2024 00:22
Техподдержка в Viber


Техподдержка АВК⁩


Группа поддерживается напрямую разработчикам
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 28.03.2024
Подскажите пожалуйста расценку на снять, а потом обратно поставить стеклопакеты в м/пластиковых окнах

[off] 26.03.2024
sasa, Тільки залізобетонні вироби.

[off] 25.03.2024
170,25

[off] 25.03.2024
Яка середньомісячна тривалість робочого часу?

[off] 22.03.2024
Улаштування колодязів круглих каналізаційних діаметром 1,5 м із збірного залізобетону, який об'єм враховується? Лише залізобетону чи всього циліндра?


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Тетяна - чому при підвищенні середньомісячної зарплати зменшується загальна кошторисна заробітна плата????
Марія - Чи правомірно замовник вимагає змінити середньомісячну тривалість робочого часу з 167,33 (стандартна АВК) на 170,25 (лютий 2024)? Де можна прочитат...
Олег - При просмотре любых общих выходяших документов выдает ошибку \"Высота групп входящих в \"объединение\" (строки между \"Ь\" и \"Ъ\") превышает высот...
Просмотр темы
» Судебная практика » Судимся с КРУ
Тут был(и) 1 Гостей
 Распечатать тему
Проблемне розірвання договору!
anton-ykb
Доброго дня. Ми державна організація яка заключила договір з Підрядником в далекому 2007 році. З того часу було виконано невелика кількість робіт і заборгованості з Нашої сторони нема. На даний час Нам потрібно розірвати договір для винисення об’єкта на тендер, але Директор який на час підписання контракту в 2007 зробив свій підпис та на даний момент він помер. Зараз питанням спадщини займається його син. Для розірвання Договору ми не можемо добитися підпису для "додаткової угоди на розірвання договору", так як у сина нема права підпису і взагалі у їхньому підприємстві ніхто нема права підпису. Тендер повинен виставлятися в найближчі часи.
Що Ви можите дорогі форумчани мені порадити?
Заздалегіть буду дуже вдячний!
Оценить сообщение
 
Юличк@
anton-ykb, сметчик конечно профессия универсальная, но все же , думаю ваш вопрос ближе юристам. Или они развели руками и отправили к сметчикам? мол эти лучше знаютSmile
Оценить сообщение
 
anton-ykb
Юличк@ написал(а):
anton-ykb, сметчик конечно профессия универсальная, но все же , думаю ваш вопрос ближе юристам. Или они развели руками и отправили к сметчикам? мол эти лучше знаютSmile

Ну впринципі ви праві юристи теж трішечни не в розумінні ситуації. Може в когось таке схоже було?
Оценить сообщение
 
Русскополянец
anton-ykb написал(а):
Ми державна організація... Директор який на час підписання контракту в 2007 зробив свій підпис та на даний момент він помер. Зараз питанням спадщини займається його син.


У мене питання іншого характеру.
А що в нашій країні на Державних підприємствах вже діють відносини спадкоємності. Чи в Вашому випадку спадщина в лапках; в розуміні - проблема.
Оценить сообщение
 
Викторинка
1.Повинна бути особа підпис якої має юридичну силу (проконсультуйтесь в Держреєстратора за місцем реєстраціїї підприємства).Виникає зустрічне питання -спадщина сину на держпідприємстві? ДП має штатний розпис , і в даному випадку є виконуючий обов"язки. 2. За попереднім договором повинен бути завершений або незавершений предмет підряду. Призначте комісію по інвентаризаціїї об"єкта незавершеного будівництва з залученням підрядника,який виконував роботи , оскільки в майбутньому вам треба привести у відповідність з новими законодавчими вимогами проектно-кошторисну документацію ( експертиза, перерахунок і т.п.)а також правильно сформувати техзавдання на предмет закупівлі.3.Розірвання договору у вас з причини форс-мажорних обставин. Якщо попередні роботи виконувались після проведеного тендеру ,тоді юристи повинні "Закон про тендерні закупівлі уважно переглянути ".
Оценить сообщение
 
Русскополянец
Викторинка написал(а):
Виникає зустрічне питання -спадщина сину на держпідприємстві?


Как оказалось не только мне "За Державу обидно".
Оценить сообщение
 
Викторинка
Как оказалось не только мне "За Державу обидно".
Прикро усвідомлювати ,що на такій квітучій землі де живуть талановиті,розумні люди , будується унікальна структура "Держава"Wink Мабуть у вищезазначеному випадку йде мова про успадкування посади,але розмах на все підприємство.Так і в житті є влада, а що з нею робити інколи просто не знають.Історія інколи повертається,якщо не зроблено відповідних уроків.
Оценить сообщение
 
Юличк@
как я поняла это anton-ykb в держустанове трудится, а подрядчик - частник. Вот и проблемы с наследством. В противном случае это был бы супервопиющий факт унаследования "трона", который даже не пытаются прикрыть. "А Сережа молодец, а Сережа мой сынок!"))))
Оценить сообщение
 
anton-ykb
Русскополянец написал(а):
anton-ykb написал(а):
Ми державна організація... Директор який на час підписання контракту в 2007 зробив свій підпис та на даний момент він помер. Зараз питанням спадщини займається його син.


У мене питання іншого характеру.
А що в нашій країні на Державних підприємствах вже діють відносини спадкоємності. Чи в Вашому випадку спадщина в лапках; в розуміні - проблема.


В розумынны - проблема! Ми неможемо розырвати договыр без участі сторони Підрядника а зараз у Підрядника нема права підпису.
Оценить сообщение
 
anton-ykb
Трішки конкретніше. Я працюю на Держ роботі а проблема у ПП син якого зараз проходить оформлення спадщини і з батьком якого (сина) ми заключали договір в 2007 році. Тобто нам потрібно розірвати договір але мені Підрядник каже що в їхньому ПП батько який помер був останнім працівником який мав право підпису і тепер право підпису немає ніхто. Чи може таке бути?
Оценить сообщение
 
Русскополянец
anton-ykb написал(а):
Трішки конкретніше. Я працюю на Держ роботі а проблема у ПП син якого зараз проходить оформлення спадщини і з батьком якого (сина) ми заключали договір в 2007 році. Тобто нам потрібно розірвати договір але мені Підрядник каже що в їхньому ПП батько який помер був останнім працівником який мав право підпису і тепер право підпису немає ніхто. Чи може таке бути?


Считаю этот вопрос для юриста "первокласника". Думаю, что он элементарный.
В данном случае, я как не юрист, могу только проводить аналогию: представте себе поменялся директор (министр, президент) на любом предприятии (стране) и что рухнули все контракты (обязательства сторон).
Договор в данном случае не с частным лицом, а с юридическим. Звучит в договоре ЧП "МММ" (заказчик или подрядчик) в лице Петрова... Т.е. Договор заключается не с лицом Петровым, а с предприятием. Юристы, просто козлят и так нагло, им где-то, что-то выгодно.
Обычно если поменялся директор, на Частном предприятии издается Приказ о праве подписи, в том числе договоров, переписки и т.д. и по необходимости уведомляется об этом другая сторона. Есть УСТАВ предприятия - Раздел "Смена руководства" должен быть описан.
Оценить сообщение
 
Юличк@
anton-ykb, опять же к юристам. Тут надо учитывать Статут предприятия, условия договора, как мне кажеться. Получается, что "батько" был и учередителем .... куча ньюансов
Оценить сообщение
 
anton-ykb
Стату вони не дають мотивуючи це тим що всі папери зараз знаходятся в адвокатів і потрібні для розгляду в суді. Впринципі деяка інформація була цікава. Так для мене випливає декілька конкретних запитань до них от як: 1) Чому вони не повідомили про зміну (втрату) керівництва підприємства 2) Наслідки пов’язані зі смерттю можливо трактувати як форс-мажорні обставини для розірвання договора.
Оценить сообщение
 
Викторинка
anton-ykb, вас як працівника держустанови повинно цікавити правильне розпорядження держкоштами. У Вашому випадку , ПП юридична фірма і при заключенні угоди ви маєте всі дані для ведення офіційної переписки . Успадкування фірми вас має цікавити якнайменше. В будь-якому приватному підприємстві при реєстаціїї вписується особа, підпис якої має юридичну силу. При отриманні ліцензіїї є вимога штатного розпису. Піднімайте Господарський, цивільний кодекси ( ті статі які стосуються договорів підряду ) і готуйте лист підряднику. Як варіант розривайте договір в односторонньому порядку, а при панібратстві будете винні ви як замовник. Ваша спадщина важча: незавершений об"єкт будівництва.Проведіть консультаціїї з фаховими юристами,щодо процедури розірвання договору.
Оценить сообщение
 
anton-ykb
Викторинка написал(а):
anton-ykb, вас як працівника держустанови повинно цікавити правильне розпорядження держкоштами. У Вашому випадку , ПП юридична фірма і при заключенні угоди ви маєте всі дані для ведення офіційної переписки . Успадкування фірми вас має цікавити якнайменше. В будь-якому приватному підприємстві при реєстаціїї вписується особа, підпис якої має юридичну силу. При отриманні ліцензіїї є вимога штатного розпису. Піднімайте Господарський, цивільний кодекси ( ті статі які стосуються договорів підряду ) і готуйте лист підряднику. Як варіант розривайте договір в односторонньому порядку, а при панібратстві будете винні ви як замовник. Ваша спадщина важча: незавершений об"єкт будівництва.Проведіть консультаціїї з фаховими юристами,щодо процедури розірвання договору.

Дуже дякую! за відповіді, будемо щось вирішувати.
Оценить сообщение
 
Перейти на форум:

Подобные темы
Темы Форум Ответов Последние сообщения
Аванс по договору Требуется помощь 7 March 22 2010 13:38
Договор и Дополнительное согдашение к договору Прочие вопросы 12 August 12 2011 18:39
Авторизация
Логин

Пароль



Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Сейчас на сайте
Гостей: 13

Пользователей: 0

Всего пользователей: 25,394
Новый пользователь: patchbilding

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры