29-03-2024 12:19
Техподдержка в Viber


Техподдержка АВК⁩


Группа поддерживается напрямую разработчикам
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 29.03.2024
КР18-8-2 ( ямковий ремонт асф/бет суміші) подразумевает разогрев битума в составе работ? И для чего тогда в сборнике норма КР18-57-1 отдельно разогрев битума в котлах? Разогрев и поддержание в горяче

[off] 29.03.2024
Підкажіть усереднену відстань внутрішньобудівель
ного транспортування врахованого нормами для збірок Кб27?

[off] 28.03.2024
Подскажите пожалуйста расценку на снять, а потом обратно поставить стеклопакеты в м/пластиковых окнах

[off] 26.03.2024
sasa, Тільки залізобетонні вироби.

[off] 25.03.2024
170,25


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Тетяна - чому при підвищенні середньомісячної зарплати зменшується загальна кошторисна заробітна плата????
Марія - Чи правомірно замовник вимагає змінити середньомісячну тривалість робочого часу з 167,33 (стандартна АВК) на 170,25 (лютий 2024)? Де можна прочитат...
Олег - При просмотре любых общих выходяших документов выдает ошибку \"Высота групп входящих в \"объединение\" (строки между \"Ь\" и \"Ъ\") превышает высот...
Просмотр темы
» Вопросы и ответы » Дорожное строительство
Тут был(и) 1 Гостей
 Распечатать тему
потрібна допомога
LeNNy
Кап.ремонт дорожнього покриття!! чи можна в "Е"? чи обов"язково "Р"?
інвесторська документація!! Чи пропустить експертиза калькуляцію на асфальтобетон, розрахунок ТНК (ТНК і калькуляція були пораховані для Служби автомобільних доріг)?
чи потрібно вартість АБ рахувати через приготування АБ по збірнику Е(там є наш завод)?
А перевезення рахуємо через С311 і С331?

Наскільки я зрозумів, то в Інвестор. док. закладаємо всі механізми і матеріали з цінами які в АВК, в ДЦ я вже роблю заміни і використ. свої механізми, головне підібрати норми так щоб закладені механізми по ціні приблизно відповідали моїм (мої були не дорожче)?

Замовник С/р!
Підрядник: рай ДУ(бюджет)
Виконується все по "ГОСТу України" спочатку кошторис потім проект!!)))
Оценить сообщение
 
Викторинка
При капремонті дорожнього покриття використовуєте збірник РЕКНр ,щодо калькуляціїї на асфальтобетон ,то тут все одно діє вимоги,щоб ціна була орієнтована на найнижчу в регіоні ,довідкова інформація про ціни на сайті Мінрегіонбуду. Інвестиційний кошторис -ліміт коштів для фінансування будови, а договірна ціна - вартість виконуваної роботи підрядником. Вартість роботи Ваших механізмів не повинна перевищувати вартості механізмів визначеними за усередненими показниками.На стадіїї д.ц. виконуєте заміну механізмів. Хочете під свої механізми,то розро[Вырезано цензурой!]йте ПВР,затверджуйте з замовником в складі проекту, і т.д. Просто затянеться в часі експертиза.Норми підібрати не можна,на то вони і норми , а от ціни на механізми так. Важливо при цьому щоб заміна механізмів не призвела до порушення технологіїї виконання робіт.
Оценить сообщение
 
LeNNy
на рахунок граничних цін то все норм!!!!
Заміна не призводить до порушення технології!!!
Просто с212-907 міняється на с212-906-2ВД і с212-2000 на с212-2000-3ВД, я зробив ТЕО з граничними цінами в складі КД!!!
Мене цікавить чи пропустить експертиза мою заміну і те, що я видалив частину механізмів з норм, а лишив тільки ті, які будуть по факту?
(проекту ще немає, місцеві казначейства, коли бачать різні суми в КД і ДЦ, то не приймають документацію на оплату!))
Оценить сообщение
 
MarikBig
по ідеї заміну механізмів треба погоджувати із замовником. якщо нема листа погодження КРУ може доколупатися.
подібна тема була, попробую найти http://stroysmeta...post_55289

місцеві казначейства не розуміють різниці між інвесторською і договірною ціною. і головне не хочуть ні розуміти ні вчитись.
Изменил(а) MarikBig, August 20 2013 13:16










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
Викторинка
місцеві казначейства не розуміють різниці між інвесторською і договірною ціною. і головне не хочуть ні розуміти ні вчитись
.075-q MarikBig , листа погодження для КРУ не потрібно,адже діє відповідний пункт ДБН Д1.1-1-200 . Важливо щоб заміна механізмів не привела до подорожчання,при цьому не слід забувати,що потрібно враховувати і прямі і ЗВВ.На форумі вже розглядалось питання.
Оценить сообщение
 
LeNNy
прямі і ЗВВ враховані( у моїх механізмах ТЗ не вище ніж у тих які в нормі; відповідно змінена у меншу сторону норма часу на вимірник!!!) Тобто з усіма підтверджуючими я спокійно можу йти на експертизу?
Изменил(а) LeNNy, August 20 2013 15:38
Оценить сообщение
 
Викторинка
Якщо все обгрунтовано ,зібрані всі документи згідно вимоги експертизі,є проект , визначена категорія складності об"єкта згідно настанови, є відповідне рішення про фінансові призначення, є сертифікат ГіПа , відомість погодження цін ресурсів із замовником (кожна сторінка печатка замовника ) і кошторисна документація розроблена згідно ДБН, тоді удачіWink
Оценить сообщение
 
LeNNy
а є в когось форма розрахунку категорії складності в еxcel?
Оценить сообщение
 
Викторинка
http://eom.com.ua...pic=9095.0за цим посиланням настанова в ворді і зразок. Для доріг існуєГБН В.2.3-37641918-552:2013, але в мене на жаль нема цього документа
Оценить сообщение
 
Вит
LeNNy написал(а):
а є в когось форма розрахунку категорії складності в еxcel?

ВИЗНАЧЕННЯ
КЛАСУ НАСЛІДКІВ (ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ) ТА КАТЕГОРІЇ
СКЛАДНОСТІ ОБ'ЄКТІВ БУДІВНИЦТВА
ДCTУ-Н Б В.1.2-16:2013
(Додаток А, Додаток В)










"... Недоброе таится в мужчинах избегающих вина, игр, общества прелестных женщин, застольной беседы. Такие люди или тяжело больны, или втайне ненавидят окружающих."
Мессир Воланд
Оценить сообщение
 
LeNNy
дсту я бачив!просто хотілось побачити перевірений зразок)))
Оценить сообщение
 
Вит
Там есть примеры расчетов.










"... Недоброе таится в мужчинах избегающих вина, игр, общества прелестных женщин, застольной беседы. Такие люди или тяжело больны, или втайне ненавидят окружающих."
Мессир Воланд
Оценить сообщение
 
Перейти на форум:

Подобные темы
Темы Форум Ответов Последние сообщения
Терміново потрібна допомога з КРУ /по адмін витратах/ Проблемы и решения 2 June 16 2009 13:25
Потрібна допомога..... Проблемы и решения 2 February 04 2010 19:04
Потрібна порада Проблемы и решения 4 February 15 2010 13:13
Зняття і установка, а потрібна тільки установка Первые шаги 6 February 27 2011 13:05
терміново потрібна допомога по кошторису Проблемы и решения 4 July 09 2011 21:17
Дуже срочно потрібна консультація Первые шаги 35 July 13 2012 14:15
Допомога фахівців Консультации 3 December 12 2012 12:40
потрібна допомога Проблемы и решения 9 October 24 2014 09:06
Перша допомога початківцю Первые шаги 84 January 14 2015 10:40
ПОКРІВЛЯ (терміново потрібна допомога) Машины и механизмы 14 April 29 2016 11:42
Авторизация
Логин

Пароль



Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Сейчас на сайте
Гостей: 17

Пользователей: 0

Всего пользователей: 25,394
Новый пользователь: patchbilding

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры