Доброго дня! Підкажіть, чи є щось на заміну Листа № 7/8-134, від 24.02.2005 " Щодо складу проектно-кошторисної документації на капітальний та поточний ремонт житла, об'єктів соціальної сфери, комунального призначення та благоустрою, затвердження проектно-кошторисної документації і визначення вартості ремонтів на всіх стадіях їх здійснення", та чим на теперішній час визначається необхідність складання при ремонтах дефектного акту? В п.5.3.2 ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 визначено, що при визначенні вартості окремих видів капітальних ремонтів (при поліпшенні експлуатаційних показників введених в експлуатацію в установленому порядку об’єктів будівництва) кошторисна документація укладається за дефектним актом. Саме "(при поліпшенні експлуатаційних показників введених в експлуатацію в установленому порядку об’єктів будівництва)" незрозуміло, що мається на увазі та чи відноситься вказане до капітальних/поточних ремонтів, в тому числі що проводяться без оголошення процедури закупівлі?
Тобто п.5.3.2 ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 не є "гарантом" необхідності складання дефектного акту при капітальному ремонті. Маю на увазі, що фраза "при поліпшенні експлуатаційних показників введених в експлуатацію в установленому порядку об’єктів будівництва" обескуражує. Офіціно поняття "капітальний ремонт" не визначено. Отже, складати дефектний акт на підставі п.5.3.2 ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 при капітальному ремонті, який я можу кваліфікувати як "при поліпшенні експлуатаційних показників введених в експлуатацію в установленому порядку об’єктів будівництва" непотрібно? Взагалі цікавить капітальний ремонт.
п. 4.6.3 ДБН А.2.2-3-2014 на відміну від п.4.8.3 ДБН А.2.2-3-2012 складання кошторисної документації для об'єктів капітального ремонту на підставі дефектного акту не передбачено.
а якщо подивитись на п.8.4 цього ж ДБН [spoiler]Склад та зміст розділів РП з капітального ремонту об’єктів, наведених у додатках Д та Е, може зменшуватися залежно від технічної та технологічної складності робіт. В окремих обґрунтованих випадках при поліпшенні експлуатаційних показників введених в експлуатацію в установленому порядку об'єктів будівництва допускається розроблення лише дефектного акту, у якому визначаються фізичні обсяги робіт та умови їх виконання, а також складається кошторисна документація.[/spoiler] , то норма стосовно використання дефектного акту залишається