23-02-2024 05:28
Техподдержка в Viber


Техподдержка АВК⁩


Группа поддерживается напрямую разработчикам
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 22.02.2024
Ксима, на основании чего требуют? расход ресурсов в норме расчитан согласно ед.измерения.

[off] 22.02.2024
Irina 5007, Вам надо бланки отдать в бухгалтерию и они их заполнят. а Вы потом введете в программу.

[off] 22.02.2024
трудомісткість виконаних робіт за попередній звітний період (у якості бази розподілу при розрахунку показника для визначення розміру адміністративних витрат), люд.-год"? Дяку!

[off] 22.02.2024
Добрий день! Розраховую показник адміністративних витрат на поточний рік за даними за попередній звітний період ( у мене це минулий рік). Питання: де в КБ-2В подивитись "трудомісткість виконаних

[off] 21.02.2024
Добрий день,підкажіть будь ласка хтось стикається з тим,що бухгалтерія в гозпспособі вимагає заокруглювати витрати матеріалів в нормі до 3х знаків після коми.Як ви виходите з цього положення?


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е
[On-Line консультация]
Олег - При просмотре любых общих выходяших документов выдает ошибку \"Высота групп входящих в \"объединение\" (строки между \"Ь\" и \"Ъ\") превышает высот...
Олександр - При редагуванні назви матеріалів (створення нового варіанту ресурсу) не активне поле ВСТАВИТИ, гарячі клавіші теж не допомагають.
Владислав - Добрий День Не могу найти на сайте вкладку *РЕГИСТРАЦИЯ* Помогите пожалуйста
Нове в АВК-5 редакції 3.8.5 в порівнянні з редакцією 3.8.4
У програмному комплексі АВК-5 редакції 3.8.5 передбачено:

1. За замовчуванням запропоновані значення середньомісячної тривалості робочого часу на 2024 рік з урахуванням продовження військового стану по 14 лютого 2024 року:
- для ТС №№ 1-7; 11-21 – 167,33 години (виходячи із норми тривалості для 40-годинного п’ятиденного робочого тижня - 2008 годин);
- ТС №№ 8-10 – 126 годин (виходячи із норми тривалості для 30-годинного п’ятиденного робочого тижня - 1512 годин);
- ТС № 22 – 151,2 години (виходячи із норми тривалості для 36-годинного п’ятиденного робочого тижня - 1814,4 годин).

2. Враховані усереднені показники вартості експлуатації дорожніх машин та механізмів станом на 20.12.2023 р.

3. В параметрах для розрахунку заробітної плати, що надається у Класифікаторі виконувачів, значення прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 01 січня календарного року встановлено відповідно до статті 7 Закону України «Про Державний бюджет на 2024 рік» (3028 грн).

4. Прогнозні рівні інфляції першого (параметр КС1451), другого (параметр КС1452) та третього (параметр КС1453) років прийняті відповідно до значень основних прогнозних макропоказників економічного та соціального розвитку України на 2024, 2025 та 2026 роки, наданих у листі Мінекономіки від 29.06.2023 № 3011-05/31540-03. Зазначені показники з’являться у новостворених будовах, а у будовах, створених у попередніх версіях – після оновлення даних поточного блоку настройки (або після перевизначення блоку настройки).

5. Реалізована можливість формування вихідного документа «Договірна ціна на проєктування та будівництво» (Додаток 31.2 до Настанови).
Цей тип документу формується в підсистемі ДЦ для будов типу «УПВ» (у тому числі «ДР») за умови, що в переліку Інших витрат, які враховуються окремо у підсумках по Розділу 1, є активні витрати із Глави 12.
Для «Договірної ціни на проєктування та будівництво» передбачений сервіс «Редагування ОВД», де на окремій вкладці «Додаткові дані» визначається спосіб (або значення) нарахування ризиків, коштів на інфляцію та податків у Розділі І. «Вартість проектних, проектно-наукових, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації».
Примітка. Для будов ДР (дорожнє будівництво) запропонована форма відповідає Додатку 31.2 до Настанови, і буде перероблена після внесення відповідних змін у Методику визначення вартості дорожніх робіт та послуг.

6. Враховані пропозиції Користувачів з покращення сервісу «Формування групи вихідних документів»:

6.1. У Переліку сформованих вихідних документів надана можливість виключати/відновлювати друк виділеної групи документів:


6.2 В реквізитах локального кошторису на будівельні роботи додана ознака «При формуванні групи вихідних документів відносити ЛК до пусконалагоджувальних робіт»:


Якщо ця ознака встановлена, то при формуванні групи вихідних документів для цього кошторису буде запропонована лише форма локального кошторису на пусконалагоджувальні роботи (Додаток 3 до Настанови). Якщо ознака не встановлена, то буде запропонована лише форма локального кошторису на будівельні роботи (Додаток 1 до Настанови). Крім того, на вкладці «Вихідні документи локального кошторису» сервісу додана ознака «Ігнорувати ознаку віднесення до пусконалагоджувальних робіт». Якщо ця ознака встановлена, то для кожного локального кошторису на будівельні роботи формується одночасно дві форми (Додаток 1 і Додаток 3).

6.3 На вкладках «Вихідні документи будови», «Вихідні документу об’єкту» та «Вихідні документи локального кошторису» додані кнопки, які одночасно скидають усі встановлені ознаки відбору в пакет документів. Ці кнопки діють автономно в межах своєї вкладки і не впливають на стан ознак інших вкладок:


7. Виправлена помилка відображення значення маси при редагуванні норм Збірників на монтаж устаткування на вкладці «Інші». Крім того, починаючи з редакції 3.8.5, значення маси, яке зазначено у вищевказаних нормах, а також для матеріалів та устаткування буде відображатися у верхній частині екрану при редагуванні позиції:


8. В реквізитах об’єкту додана нова вкладка «Підписи у локальних кошторисах», в якій надана можливість вносити дані для «Склав» та «Перевірив» одначасно для усіх локальних кошторисів цього об’єкту. В реквізитах локального кошторису віднині з’являються поля «За замовчуванням» (заповнюються даними із рівня об’єкту) та «Прийнято»

9. Користувачам надана можливість обирати вид одиниці виміру (фізична одиниця виміру або одиниця виміру, яка вказана в РЕКН) при формуванні вихідних документів «Дефектний акт» та «Відомість обсягів». Для цього доданий відповідний пункт на вкладці «Друк» в Ознаках будови/

10. В настройках інтерфейсу додана ознака «Запам’ятовувати параметри стартового вікна».

11. Змінена ознака формування інформації у Підсумковій відомості ресурсів та Відомості ресурсів до зведенего Акту КБ-2в (формуються в підсистемі Пд на рівні будови). Починаючи з редакції 3.8.5 дані у вищезазначених документах будут представлені результуючими рядками або тільки складовими, в залежності від ознаки.

Оновитися можна двома способами

Спосіб 1. Головне вікно програми 3.8.0 або 3.8.4 - Інші функції - Сервіс - Оновлення програмного комплексу АВК5 - Знайти та завантажити файл оновлення з мережі Інтернет

Спосіб 2. Попередньо завантаживши файл оновлення 3.8.5 для потрібної редакції і перейменувати його (додавши в кінець латинську літеру е), скопіювати в папку ЕХЕ редакції 3.8.0 або 3.8.4 і звідти його запустити. Редакція 3.8.0 або 3.8.4 має бути закрита.


Адреса для завантаження редакції 3.8.5

Оновлення ПК АВК-5 3.8.0 до ПК АВК-5 3.8.5 (Розмір файлу: 41 776 418 байт)
Оновлення ПК АВК-5 3.8.4 до ПК АВК-5 3.8.5 (Розмір файлу: 26 450 048 байт)

Після скачування, треба перейменувати розширення з ех в ехе (додавши в кінець англійську е), запустити установку і надіслати код комп'ютера і ЄДРПОУ або номер ліцензії або номер договору.

ВАЖЛИВО !!!

не забудьте додати папки з редакціями АВК у довірену зону (виключення) антивірусу .
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Последние активные темы форума
  Темы Просмотров Ответов Последние сообщения
Тверда договірна ціна
Задай вопрос КРУ
57936 28 ksilit
February 19 2024 16:49
Авторизация
Логин

ПарольЗабыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Сейчас на сайте
Гостей: 22

Пользователей: 0

Всего пользователей: 25,391
Новый пользователь: ekaterina_polyvach

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры