- вiд зарплати в прямих витратах), якi являються даними пiдрядника, дозволяють розраховувати загальновиробничi витрати не за методикою Настанови з визначення вартості будівництва, а у рiвнi, що вiдповiдає фактичним звiтним даним виконавцiв будiвельно-монт
Булава Алла,Уведення конкретних значень параметрiв Н19 (вiдсоток на зарплату у складi загальновиробничих витрат - вiд зарплати в прямих витратах) i Н20 (загальний вiдсоток на загальновиробничi
Про визначення розміру кошторисної заробітної плати при обчисленні вартості будівництва у 2017 році
З метою встановлення механізму розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва, Міністерством прийнято Порядок розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів (наказ Мінрегіону від 20.10.2016 № 281, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 11.11.2016 за № 1469/29599).
Відповідно до Порядку Мінрегіон у місячний термін з дня прийняття Закону України «Про Державний бюджет на 2017 рік» має визначити розмір кошторисної заробітної плати, який враховуватиметься при обчисленні вартості будівництва у 2017 році, виходячи з рівня мінімальної заробітної плати, прийнятого державним бюджетом.
Законом України «Про Державний бюджет на 2017 рік» прийнято мінімальну заробітну плату у розмірі 3200 гривень та прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірах: з 1 січня – 1600 грн., з 1 травня – 1684 грн., з 1 грудня – 1762 гривень.
Також, Законом України від 06.12.2016 № 1774 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» установлено, що до внесення змін до законодавства мінімальна заробітна плата не застосовується, як розрахункова величина.
Порядок потребує приведення у відповідність із зазначеними законами, що дасть можливість визначити розмір кошторисної заробітної плати у будівництві згідно із законодавством.
И даже при таком раскладе всё равно каждая фирма должна подавать свой расчет по зарплате, который не может быть выше 5168 (для Одессы, см. пост выше) и закладывать в сметы ту зарплату, которую сама рассчитала
lorik написал(а):
И даже при таком раскладе всё равно каждая фирма должна подавать свой расчет по зарплате, который не может быть выше 5168 (для Одессы, см. пост выше) и закладывать в сметы ту зарплату, которую сама рассчитала
В смысле, ? то есть мы еси уксовский объект к примерум делаем, то тоже расчет нужно подкладывать и не брать 5168 грн,?
Да, так нам говорили и в экспертизе, и наши непосредственные заказчики (бюджет). 5168-это потолок, выше него расчет не пропустят, а ниже -пожалуйста. Поговорите со своим заказчиком, что Вам скажут, может я не права, мне тоже эта тема интересна.
Нам Заказчик дал свой расчет 5300 по одесским объектам, сейчас проходим экспертизу, посмотрим чем все закончится. Но попытаемся отстоять ту, что дал Заказчик.
kuzja написал(а):
Нам Заказчик дал свой расчет 5300 по одесским объектам, сейчас проходим экспертизу, посмотрим чем все закончится. Но попытаемся отстоять ту, что дал Заказчик.
Люсьен написал(а):
По Одессе утвердили 5168 грн, в пятницу была в экспертизе. По области расчет + решение сессии.
5168 это по объектам,которые финансируются за счет городского бюджета.А если объект финансируется за державный кошт- только расчет заказчика с печатями.
Добрий день колеги. Є запитання по розцінкам з пуско-налагодження. А конкретно по зарплаті.
Вихідні дані - всі коефіцієнти по замовчуванню. Нова будова.
Сер/міс з/п для 3,8 3590. Відповідно для пусконалагодження 3674,1. Це зрозуміло. 3674,1/165,5 год=22,2 люд/год - середньогодинна з/п інженера з пусконалагодження. Створюю кошторис, вставляю розцінку і в ресурсах ціна за одиницю 29,79 грн за люд/год. Що я ще не врахував? Підкажіть. Дякую.
Змінено: mydlo, August 10 2017 15:54
ksilit написал(а):
при расчете ЗП, есть параметр Кмін, в данный момент он равен 1.
вот вместо него и можно будет подставить сначала 1,35 а с декабря 1,6
Спасибо, поняла. Пока расчёт не требовали Заказчики, сразу не поняла.