форми КБ-2в та довідки про вартість не включається, а передається підряднику за окремим актом. Раніше була форма М-15а. У випадку виконання робіт господарським способом роботи виконуються силами та
Відображати в актах давальницьку сировину та матеріали можливо лише при виконанні підрядних робіт шляхом проставляння позначки "поставка Замовника" у вартості матеріалу. Обладнання Замовника до
Ксима, при будь-якому виді виконання робіт КБ-2в не є підставою для списання матеріалів та обладнання. Підставою для бухгалтерського обліку є звіт відповідальної особи (виконроба, майстра).
С зарплатой на 2016 год (5100 грн.) и среднемесячной нормой продолжительности рабочего времени (166,92 часа) все понятно. А вот какие теперь нужно брать проценты на ЕСВ и все остальные. Бухгалтерия из зимней спячки кажется выйдет еще не скоро.
Звонил в экспертизу по поводу ЕСВ, сказали что в загальновиробничіх в место 38,52% ставить 22%. А может кто в курсе стоимость человеко-дня проектировщиков тоже увеличилась уже не 355 раз зарплату подняли до 5100?
RSG читать надо все, а не выборочно
Таблиця Ж.3 – Індекси визначення кошторисної вартості проектних та вишукувальних робіт та усереднені показники цієї вартості в розрахунку на один людино-день
Примітка. Зазначені індекси та показники враховують рівень середньомісячної заробітної плати 3400 грн. для розряду складності робіт у будівництві 3,8.
Wanderer, руководящие документы надо не читать, а знать! При зарплате в 3400 до 1 января сего года для проектных работ человеко-день в 355 грн. рассчитывался исходя из зарплаты 2300 грн. Слава богу, Беркута протолкнул хоть зарплату 5100 для строительства и 3400 для проектных работ!
Wanderer ????????? Я Вам про Фому - Вы мне про Ерему. Я ДСТУ не только изучил, но кое-что попытался Вам разжевать, Похоже с жеванием что-то не получилось
RSG написал(а):
Wanderer ????????? Я Вам про Фому - Вы мне про Ерему. Я ДСТУ не только изучил, но кое-что попытался Вам разжевать, Похоже с жеванием что-то не получилось
Ув. Wanderer, а теперь посмотрите прил. Ж.3 ДСТУ, что было до введения изменения №1 (расчет человеко-дней велся исходя из зарплаты 2300 грн.). И лишь с повышением ЗП строителей до 5100 грн. зарплату проектировщиков подняли до 3400 грн. Кстати, в Минрегионе были большие дебаты по уровню зарплаты для строителей (основные предложения были 4200 грн. и 5100 грн.), и благодаря уважаемому Барзиловичу ЗП подняли таки до 5100. А проектанты будут пока довольствоваться ЗП в 3400 и в ближайшее время ее не будут пересматривать.
Уважаемый RSG, обратите внимание:
Зміна№1 ПРИЙНЯТО ТА НАДАНО ЧИННОСТІ: наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.11.2015 № 290, чинний з 2016-01-01
Листи Мінрегіону: 19.11.2015
Щодо можливості зміни рекомендованого рівня середньомісячної заробітної плати 21.12.2015
Щодо можливості зміни рекомендованого рівня середньомісячної заробітної плати
И наконец: 28.12.2015 №7/15-1593
Щодо рівня заробітної плати на 2016 рік при визначенні вартості будівництва
Прошу прщения, но больше тыкать носом не собираюсь. Вместо того, чтобы открыть и изучить ДСТУ Б Д.1.1-7:2013
(з урахуванням Зміни №1) Вы мне пытаетесь что-то "разжевать", не разобравшись в ситуации.
Ув. Wanderer, Вы уж пожалуйста, свой нос действительно держите при себе. Похоже мы с Вами живем на разных планетах и что Вы пытаетесь доказать - ну абсолютно не понятно. Очень рад за Вас, что Вы знаете про указанные Вами письма (а к чему это?). По поводу что открывать и изучать пожалуй я Вам гораздо больше могу подсказать. Пожалуй, больше жевать с Вами нечего. Всего Вам найлучшего, ув. Wanderer
на мой взгляд некая хитрость заложена в письме №7/15-15193 от 28.12.15. З/п 5100 заложена для ДСТУ Б Д ...1:2013 и ...2:2013, а к проектным получается это не относится?
Юличк@, это как посмотреть.
[spoiler]ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 (з урахуванням Зміни №1)
5 ВИЗНАЧЕННЯ КОШТОРИСНОЇ ВАРТОСТІ ПРОЕКТНИХ РОБІТ
5.2 По об'єктах невиробничого призначення та лінійних об'єктах інженерно-транспортної інфраструктури розрахунковою базою, до якої застосовуються усе-реднені відсоткові показники вартості проектних робіт, є вартість будівельних робіт за підсумком глав 1-9 зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва (ЗКР) (або зведених кошторисних розрахунків вартості будівництва при проектуванні за чергами), приведена у поточний рівень цін.
5.3 По об’єктах виробничого призначення та окремих об’єктах громадського призначення розрахунковою базою, до якої застосовують усереднені відсоткові показники вартості проектних робіт, є сума вартості будівельних робіт, визначена відповідно до 5.2, та частка вартості устаткування, визначена за відсотковим показником, наведеним у колонці 2 таблиці 1.
Базою для обчислення частки вартості устаткування слугує вартість устат-кування за підсумком глав 1-9 (графа 5 ЗКР), приведена у поточний рівень цін.
6 ВИЗНАЧЕННЯ ЦІНИ ПРОПОЗИЦІЇ (ДОГОВІРНОЇ ЦІНИ) НА
ВИКОНАННЯ ПРОЕКТНО-ВИШУКУВАЛЬНИХ РОБІТ
6.1 Ціну пропозиції учасника конкурсних торгів на виконання проектно-вишукувальних робіт визначають виходячи з кошторисної вартості цих робіт, обґрунтовуючих розрахунків складових структури витрат, поточних цін на трудові та матеріальні ресурси. При цьому заробітна плата обчислюється виходячи з величини, яку проектна організація планує отримати при проектуванні об'єкта будівництва, з урахуванням рекомендованого на поточний рік рівня середньомісячної заробітної плати у будівельній галузі.
Рівень середньомісячної заробітної плати для працівників проектно-вишукувальних організацій відповідає 7 розряду складності робіт у будівництві.
[/spoiler]