форми КБ-2в та довідки про вартість не включається, а передається підряднику за окремим актом. Раніше була форма М-15а. У випадку виконання робіт господарським способом роботи виконуються силами та
Відображати в актах давальницьку сировину та матеріали можливо лише при виконанні підрядних робіт шляхом проставляння позначки "поставка Замовника" у вартості матеріалу. Обладнання Замовника до
Ксима, при будь-якому виді виконання робіт КБ-2в не є підставою для списання матеріалів та обладнання. Підставою для бухгалтерського обліку є звіт відповідальної особи (виконроба, майстра).
Щодо рівня заробітної плати на 2016 рік при визначенні вартості будівництва
30.12.2015
На численні запити підприємств та організацій будівельної галузі щодо рівня заробітної плати, який передбачається враховувати у 2016 році при визначенні вартості будівництва, що здійснюється за рахунок бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України повідомляє.
Для визначення вартості будівництва рекомендований рівень середньомісячної заробітної плати з 1 січня 2016 року відповідно до положень ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» та ДСТУ-Н Б Д.1.1-2:2013 «Настанова щодо визначення прямих витрат у вартості будівництва» розрахунково складає 5100 гривень. Зазначений рівень розрахований виходячи з мінімальних рівнів заробітної плати, врахованих при обчисленні показників Державного бюджету України на 2016 рік, Кодексу законів про працю України, галузевих угод між роботодавцями та профспілками та колективних договорів, розрахункових даних будівельних організацій. Такий показник відповідає середньому розряду складності робіт у будівництві 3,8 при виконанні робіт у звичайних умовах та враховує основну та додаткову заробітну плату, у тому числі кошти на оплату відпусток, заохочувальні та компенсаційні виплати при роботі в звичайних умовах будівництва.
При виконанні робіт в умовах, що відрізняються від звичайних умов, розмір середньомісячної заробітної плати на стадіях складання інвесторської кошторисної документації та договірної ціни доцільно уточнювати на підставі відповідних обґрунтувань виходячи з конкретних умов (виконання робіт у стислі строки, за підвищеної інтенсивності праці, у нічний час, вихідні та святкові дні, технологічна та технічна складність виконання будівельних робіт тощо).
Визначений у такий спосіб рівень середньомісячної заробітної плати рекомендовано погоджувати замовником і зазначати у договорі підряду та враховувати при проведенні взаєморозрахунків за виконані будівельні роботи.
Одночасно звертаємо увагу, що відповідно до Закону України «Про оплату праці» підрядна організація самостійно формує фонд оплати праці, дотримуючись норм і гарантій, передбачених законодавством, генеральною та галузевими (регіональними) угодами та здійснює нарахування і виплату заробітної плати. Кошти, отримані під час розрахунків за обсяги виконаних будівельних робіт за статтею витрат «Заробітна плата», спрямовуються виключно на фонд оплати праці робітників, які виконують будівельні роботи, і є одним з джерел його формування.
Это вопрос не к Валерии, а к Азарову ( и к Арсению, как к продолжателю ))))
А лучше всего объяснения почитать у Бориса Натановича, я к ним периодически возвращаюсь,когда начинаются пробелы в познании нашего налогообложения...
http://avk5.forum...1453301820 http://avk5.forum...1320911978пост915
ИМХО:
Затраты на соцстрахование -это не только единый взнос от ФОТ22% (1), это оплата 1х 5ти дней нетрудоспособности (2), единый взнос на сумму оплаты этих 1х 5ти дней (3),и единый взнос на величину пособия свыше 5ти дней Н116(4)
Само пособие ,которое свыше5ти дней - сидит в том числе в 22% (все претензии к Николаю и к Арсению ))))
Змінено: Leana1407, January 21 2016 03:08
Это (22% + 0,78% + 0,1716% + 0,2238% = 23,1754%) Азаров написал, гад такой? Руки видимо длиннющие у гада.
5100(3400) включает в себя и основную зп, и премии, и отпускные, и больничные! Это весь фонд оплаты труда!
Необходимость выделения ЕСВ в отдельную статью была обусловлена наличием сетки нещасных случаев.
Зарплату, больничные, отпускные, премии, субъект хозяйственной деятельности оплачивает с своего дохода.
Если уже продолжать такой бред тогда почему в этом "расчёте" недоучитывается обязательное наличие инвалидов и возможное наличие пенсионеров. Тогда и стоит в зарплату влезть, всякие там социальные льготы, и пусть ещё законодательные 2/3 простоя компенсируют, а то как то работать не очень хочется.
Вдумайтесь только, ВР указывает в Законе Украины максимальный процент ЕСВ 22, а какая то секта умудряется ещё 1,1754% дорисовать.
Шутка видимо была про это?:
«От всего сердца желаю вам (работникам Государственной службы статистики – Ред.) … творческого вдохновения».
Я пишу с ошибками — это привилегия высшего образования.
Нда, порадовали...
Видимо очень сложно было провести небольшую корректировку рекомендованного уровня зп 5100 в связи с изменением начисление ЕСВ и подоходного, пока проводится работа
щодо зміни підходів до розрахунку рекомендованого рівня заробітної плати при визначенні вартості будівництва, що здійснюється за рахунок державних коштів, у тому числі його визначення у регіональному розрізі.
на мой взгляд проблема в том, что большинство предприятий начисляют минимальную з/п или чуть выше, а остальное выплачивают в конвертах, и вот эта начисленная з/п с отчетами попадает в статистику, а из статистики по профильным министерствам
пока не поборем конверты хотя бы частично - не будет совпадать з/п фактическая и расчетная в программах
"... Недоброе таится в мужчинах избегающих вина, игр, общества прелестных женщин, застольной беседы. Такие люди или тяжело больны, или втайне ненавидят окружающих."
Мессир Воланд
Вит написал(а):
на мой взгляд проблема в том, что большинство предприятий начисляют минимальную з/п или чуть выше, а остальное выплачивают в конвертах, и вот эта начисленная з/п с отчетами попадает в статистику, а из статистики по профильным министерствам
пока не поборем конверты хотя бы частично - не будет совпадать з/п фактическая и расчетная в программах
Сказки для торговцев помидорами.
Объявленная Минрегионом ЗП была всегда выше статистической, чтобы стимулировать строительство.
Если наступит "перемога" над конвертами или услугами генподряда или (еще массой подводных камней), то все!!!! стройпредприятия рухнут вмиг.
- даже если найдется хоть один идиот-сантехник, установивший радиатор отопления за 20грн (грязной зарплаты) по норме, то не найдется ни одного директора даже идиота, чтобы развивал предприятие за прибыль от трудозатрат.
Вит, Вы -романтик. Вам бы революции делать. А Вы сметчиков пытаетесь превратить в тупых "героев сала".
Поспрашивайте руководителей предприятий, как они выживают, или сами станьте таковым.
Я не видел за последние годы ни одного строителя-руководителя с романтическим уклоном.
Днепропетровск-столица мафии.
Вы что серьезно хотите, чтобы там все и всё понимали?
Тогда записывайтесь в романтики и вместе с Вит разрабатывайте алгоритмы, чтобы расчетная зарплата сошлась с фактической и зарплата в конвертах отпала за ненадобностью при настоящем УЦО..
С учетом изменения ставок налогов те, что удерживаются с ЗП, уменьшатся на 0,6% всего, а те, что начисляются на фонд ЗП, просто должны отразиться в ОПР, так что существенно на базовый оклад не должны повлиять.