форми КБ-2в та довідки про вартість не включається, а передається підряднику за окремим актом. Раніше була форма М-15а. У випадку виконання робіт господарським способом роботи виконуються силами та
Відображати в актах давальницьку сировину та матеріали можливо лише при виконанні підрядних робіт шляхом проставляння позначки "поставка Замовника" у вартості матеріалу. Обладнання Замовника до
Ксима, при будь-якому виді виконання робіт КБ-2в не є підставою для списання матеріалів та обладнання. Підставою для бухгалтерського обліку є звіт відповідальної особи (виконроба, майстра).
Щодо рівня заробітної плати на 2016 рік при визначенні вартості будівництва
30.12.2015
На численні запити підприємств та організацій будівельної галузі щодо рівня заробітної плати, який передбачається враховувати у 2016 році при визначенні вартості будівництва, що здійснюється за рахунок бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України повідомляє.
Для визначення вартості будівництва рекомендований рівень середньомісячної заробітної плати з 1 січня 2016 року відповідно до положень ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» та ДСТУ-Н Б Д.1.1-2:2013 «Настанова щодо визначення прямих витрат у вартості будівництва» розрахунково складає 5100 гривень. Зазначений рівень розрахований виходячи з мінімальних рівнів заробітної плати, врахованих при обчисленні показників Державного бюджету України на 2016 рік, Кодексу законів про працю України, галузевих угод між роботодавцями та профспілками та колективних договорів, розрахункових даних будівельних організацій. Такий показник відповідає середньому розряду складності робіт у будівництві 3,8 при виконанні робіт у звичайних умовах та враховує основну та додаткову заробітну плату, у тому числі кошти на оплату відпусток, заохочувальні та компенсаційні виплати при роботі в звичайних умовах будівництва.
При виконанні робіт в умовах, що відрізняються від звичайних умов, розмір середньомісячної заробітної плати на стадіях складання інвесторської кошторисної документації та договірної ціни доцільно уточнювати на підставі відповідних обґрунтувань виходячи з конкретних умов (виконання робіт у стислі строки, за підвищеної інтенсивності праці, у нічний час, вихідні та святкові дні, технологічна та технічна складність виконання будівельних робіт тощо).
Визначений у такий спосіб рівень середньомісячної заробітної плати рекомендовано погоджувати замовником і зазначати у договорі підряду та враховувати при проведенні взаєморозрахунків за виконані будівельні роботи.
Одночасно звертаємо увагу, що відповідно до Закону України «Про оплату праці» підрядна організація самостійно формує фонд оплати праці, дотримуючись норм і гарантій, передбачених законодавством, генеральною та галузевими (регіональними) угодами та здійснює нарахування і виплату заробітної плати. Кошти, отримані під час розрахунків за обсяги виконаних будівельних робіт за статтею витрат «Заробітна плата», спрямовуються виключно на фонд оплати праці робітників, які виконують будівельні роботи, і є одним з джерел його формування.
Ребят, подскажите, пожалуйста, по поводу указа от 25.01. про отмену зарплаты в 5100. Касательно 4 абзаца. Я как раз живу уже в таком "децентрализованном" регионе. Что мне делать с зарплатой? Кто будет определять рекомендованый уровень ЗП? "Цари", или местная власть? И когда, хоть примерно, это будет? Может кто-то в курсе, можете объяснить, пожалуйста
xenia_o написал(а):
Ребята, у кого есть новый сборник за январь 2016? Срочно нужно посмотреть какие коефициенты надо ставить на отчисления в общепроизводственных.
Подскажите, а на проектные работы тоже отменили повышение зарплаты (вернее переводной индекс из рублей в грн). Был 7,77, так и остался? Или повысили все-таки? И стоимость 1 чел/дня тоже на старом уровне -355 грн?
Минрегион отменил письмо № 7/15-15193 Про рекомендованный уровень заработной платы в строительстве на 2016 год
25.01.2016 15:09
Минрегион прорабатывает вопрос об изменении подходов к расчету рекомендованного уровня заработной платы при определении стоимости строительства.
Ранее, письмом от 28 декабря 2015 № 7/15-15193 министерство сообщило областным и Киевской городской государственным администрациям, центральным органам исполнительной власти и строительные организации о рекомендуемом уровне заработной платы при определении стоимости строительства, осуществляемого за счет бюджетных средств, государственных и коммунальных предприятий, учреждений и организаций, а также кредитов, предоставленных под государственные гарантии.
Согласно рекомендациям, уровень среднемесячной заработной платы с 1 января 2016 расчетно составлял 5 100 гривен.
Причиной отмены данных рекомендаций является то, что при их подготовке не были учтены изменения к отдельным положениям законодательных актов, вступивших в силу с 1 января 2016 года.
Среди прочего, Законом Украины от 24.12.2015 г. № 909-VIII «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины и некоторые законодательные акты Украины относительно обеспечения сбалансированности бюджетных поступлений в 2016 году» внесены изменения в Закон Украины «О сборе и учете единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование», которым с 1 января 2016 введен новый механизм начисления и новые ставки единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование.
Исходя из этого, письмо Минрегиона от 28 декабря 2015 № 7/15-15193 считать утратившим силу.
Добрый день! Подскажите пожалуйста, имеем бюджетный объект, проверяется КРУ. Договор заключался в 2015 году, соотв. ДЦ была рассчитана с показателями 2015-го года (38,52%). Акты закрываем сейчас. Нужно ли мне учитывать ЕСВ 22% или оставлять 2015-го года?
В договоре конечно это не прописано, т.к. договор на услуги, оказываемые каждый месяц. И договор был заключен осенью на 1 год. И каждый месяц закрываются акты КБ-2в
dikijangel написал(а):
Звонили в инпроект и нам сказали, что необходимо заключить доп. соглашение в связи с изменение ЕСВ и на не закрытые объемы пересчитать ЕСВ.
Опять-таки возвращаемся к ГКУ.
Все изменения в Договоре возможны только при согласии двух сторон.
Ни ИНПРОЕКТ ни МИНРЕГИОН не в состоянии изменить условия Договора.
Если Подрядчику не выгодно его менять, то или разрыв или продолжаем работать.
Другого не дано!
ПС: украинские сметчики так привыкли к насилию, что рабство и "дугой" перед "хозяином" стало их образом жизни.
Змінено: Valentin, February 04 2016 09:33
Ленусик 2010 написал(а):
В договоре конечно это не прописано, т.к. договор на услуги, оказываемые каждый месяц. И договор был заключен осенью на 1 год. И каждый месяц закрываются акты КБ-2в
В договоре может быть написано немного по другому. Вы слишком мало информации предоставляете.