29-03-2024 15:30
Техподдержка в Viber


Техподдержка АВК⁩


Группа поддерживается напрямую разработчикам
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 29.03.2024
КР18-8-2 ( ямковий ремонт асф/бет суміші) подразумевает разогрев битума в составе работ? И для чего тогда в сборнике норма КР18-57-1 отдельно разогрев битума в котлах? Разогрев и поддержание в горяче

[off] 29.03.2024
Підкажіть усереднену відстань внутрішньобудівель
ного транспортування врахованого нормами для збірок Кб27?

[off] 28.03.2024
Подскажите пожалуйста расценку на снять, а потом обратно поставить стеклопакеты в м/пластиковых окнах

[off] 26.03.2024
sasa, Тільки залізобетонні вироби.

[off] 25.03.2024
170,25


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Тетяна - чому при підвищенні середньомісячної зарплати зменшується загальна кошторисна заробітна плата????
Марія - Чи правомірно замовник вимагає змінити середньомісячну тривалість робочого часу з 167,33 (стандартна АВК) на 170,25 (лютий 2024)? Де можна прочитат...
Олег - При просмотре любых общих выходяших документов выдает ошибку \"Высота групп входящих в \"объединение\" (строки между \"Ь\" и \"Ъ\") превышает высот...
Просмотр темы
» Для начинающих » Первые шаги
Тут был(и) 1 Гостей
 Распечатать тему
Земляні роботи
MarikBig
Збірник 1 "Земляні роботи"
в таблиці 1 по скланості розробки різними механізмами стоїть прочерк, він означає: нема даних? і що тоді робити?
Изменил(а) MarikBig, January 24 2013 11:04










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
ksilit
какая таблица, из какого сборника?
там скорее всего не нет данных, а не разрабатывается этими механизмами
Оценить сообщение
 
Викторинка
в таблиці 1 по скланості розробки різними механізмами стоїть прочерк, він означає: нема даних? і що тоді робити?
Є категорія грунтів, на яких недоцільно провадити будівництво , а відповідно не провадиться механізована розробка чи ручна.Це мабуть ви абстрактно аналізуєте таблицю.Smile
Оценить сообщение
 
MarikBig
Викторинка написал(а):
в таблиці 1 по скланості розробки різними механізмами стоїть прочерк, він означає: нема даних? і що тоді робити?
Є категорія грунтів, на яких недоцільно провадити будівництво , а відповідно не провадиться механізована розробка чи ручна.Це мабуть ви абстрактно аналізуєте таблицю.Smile


ха-ха)) дотепне пояснення) є будівництво де незважаючи на категорію грунтів воно виконується. в моєму випадку глибинне анодне заземленя. згідно геології стоїть 7 група по розробці вручну згідно ДБН Д.2.2-1-99 але цей шар потрібно пробурити тому логічно в таблиці для розробки бурильними механізмами мала бути також якась група а там прочерк.
Получається треба копати яму глибиною 30 метрів і туда землекопів опускати щоб вони його розро[Вырезано цензурой!]ли.
Изменил(а) MarikBig, January 24 2013 11:58










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
АБорис
в моєму випадку глибинне анодне заземленя. згідно геології стоїть 7 група по розробці вручну згідно ДБН Д.2.2-1-99 але цей шар потрібно пробурити тому логічно в таблиці для розробки бурильними механізмами мала бути також якась група а там прочерк.

http://www.remstr...ajini.html
http://docs.cntd....1200000698
В Вашем случае надо рыть по 4. сборнику "Скважины" ДБН Д.2.2-4-99 п.1.1.2










Я пишу с ошибками — это привилегия высшего образования.
Оценить сообщение
 
Русскополянец
MarikBig написал(а):
Збірник 1 "Земляні роботи"
в таблиці 1 по скланості розробки різними механізмами стоїть прочерк, він означає: нема даних? і що тоді робити?


При складані цієї таблиці прийнято рішення з зазначенням тієї чи іншої машини виходячи ("Я так думаю", как говорил Мкртчян):
- з технологічної можливості використання тієї чи іншої машини для розроблення грунту тієї чи іншої крепкості;
- з економічної доцільності використання машини;
- отриманої якості робіт від застосування тієї та іншої машини.

Як приклад, боксити не можуть розро[Вырезано цензурой!]ться скреперами, тому "-", це по першому аргументу.
З іншими двома наведеними мною аргументами є можливим, або погоджуватись, або ні; для них необхідне обгрунтування більш детальне, яким мабуть володіють тільки розробники.
Оценить сообщение
 
MarikBig
АБорис написал(а):
http://www.remstr...ajini.html
http://docs.cntd....1200000698
В Вашем случае надо рыть по 4. сборнику "Скважины" ДБН Д.2.2-4-99 п.1.1.2


дуже дуже дякую! ніколи цим збірником не користувався а в тех частині дійсно багато чого цікавого є)
хоча конкретно в моєму випадку не підійте бо там необхідна комплексна розцінка "Е25-62-..."
Изменил(а) MarikBig, January 24 2013 13:28










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
MarikBig
Русскополянец написал(а):
MarikBig написал(а):
Збірник 1 "Земляні роботи"
в таблиці 1 по скланості розробки різними механізмами стоїть прочерк, він означає: нема даних? і що тоді робити?


При складані цієї таблиці прийнято рішення з зазначенням тієї чи іншої машини виходячи ("Я так думаю", как говорил Мкртчян):
- з технологічної можливості використання тієї чи іншої машини для розроблення грунту тієї чи іншої крепкості;
- з економічної доцільності використання машини;
- отриманої якості робіт від застосування тієї та іншої машини.

Як приклад, боксити не можуть розро[Вырезано цензурой!]ться скреперами, тому "-", це по першому аргументу.
З іншими двома наведеними мною аргументами є можливим, або погоджуватись, або ні; для них необхідне обгрунтування більш детальне, яким мабуть володіють тільки розробники.


знову получається ДБН суцільні правила, будова суцільні винятки. для буріння логічно мало бути всі породи крім рослинного шару, льоду і ще чогось.










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
АБорис
При складані цієї таблиці прийнято рішення з зазначенням тієї чи іншої машини виходячи ("Я так думаю", как говорил Мкртчян):
- з технологічної можливості використання тієї чи іншої машини для розроблення грунту тієї чи іншої крепкості;
- з економічної доцільності використання машини;
- отриманої якості робіт від застосування тієї та іншої машини.

072-q

знову получається ДБН суцільні правила, будова суцільні винятки. для буріння логічно мало бути всі породи крім рослинного шару, льоду і ще чогось.

СНиП IV-2-82 1.22. При бурении вращательным способом в грунтах выше X группы сметную стоимость работ следует определять по индивидуальным калькуляциям.










Я пишу с ошибками — это привилегия высшего образования.
Оценить сообщение
 
MarikBig
АБорис написал(а):
При складані цієї таблиці прийнято рішення з зазначенням тієї чи іншої машини виходячи ("Я так думаю", как говорил Мкртчян):
- з технологічної можливості використання тієї чи іншої машини для розроблення грунту тієї чи іншої крепкості;
- з економічної доцільності використання машини;
- отриманої якості робіт від застосування тієї та іншої машини.

072-q

знову получається ДБН суцільні правила, будова суцільні винятки. для буріння логічно мало бути всі породи крім рослинного шару, льоду і ще чогось.

СНиП IV-2-82 1.22. При бурении вращательным способом в грунтах выше X группы сметную стоимость работ следует определять по индивидуальным калькуляциям.


я не хочу газ добуватиSmile мені треба два 50 метрові аноди обвязати і закопати.

дякую всім що відгукнулись! буду пробувати вийти на середнєарифметичне










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
Ego
MarikBig написал(а):
Збірник 1 "Земляні роботи"
в таблиці 1 по скланості розробки різними механізмами стоїть прочерк, він означає: нема даних? і що тоді робити?


IMO - в таблице указаны группы для грунтов на разработку которых есть, технологические карты, соответственно и расценки. Например п.12 Доломиты (известняк плотный), его с лета не возьмешь, ни экскаватором, ни бульдозером, только предварительное рыхление. А разрыхленный можно дальше нормировать как п.32 скальные грунты предварительно разрыхленные. Хотя для сегодняшней техники можно уже и одну ДБНовскую расценку, сделать - например для мощного бульдозера с рыхлителем. Но не делают. Впрочем таких примеров много - нет кучи расценок на новые технологии (в РЭСН).










Ego
Оценить сообщение
 
MarikBig

IMO - в таблице указаны группы для грунтов на разработку которых есть, технологические карты, соответственно и расценки. Например п.12 Доломиты (известняк плотный), его с лета не возьмешь, ни экскаватором, ни бульдозером, только предварительное рыхление. А разрыхленный можно дальше нормировать как п.32 скальные грунты предварительно разрыхленные. Хотя для сегодняшней техники можно уже и одну ДБНовскую расценку, сделать - например для мощного бульдозера с рыхлителем. Но не делают. Впрочем таких примеров много - нет кучи расценок на новые технологии (в РЭСН).


значить все таки нема даних бо: 1. таким механізмом не передбачено розробка.
2. нема ТХ карти бо нема. мене найбільше цікавило- Механізована розробка грунтів- бурильно-крановими машинами.
Е25-62-1 по 6 передбачено роботи по виконанню в шести групах грунтів. в Техчастині до цього збірника для механізмів є тільки з 1 по 6. але тільки в 20 із напевно 150 видах грунтів для бурильного обладнання стоїть цифра.
в Техчастині до 4 Збірника Сведловини є вже 11 груп для буріння.
такі от нюанси
Изменил(а) MarikBig, January 24 2013 16:54










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
Ego
MarikBig написал(а):

1.в моєму випадку глибинне анодне заземленя. згідно геології стоїть 7 група по розробці вручну згідно ДБН Д.2.2-1-99 значить все таки нема даних бо: 1. таким механізмом не передбачено розробка.
2. Мене найбільше цікавило- Механізована розробка грунтів- бурильно-крановими машинами.
Е25-62-1 по 6 передбачено роботи по виконанню в шести групах грунтів. в Техчастині до цього збірника для механізмів є тільки з 1 по 6. але тільки в 20 із напевно 150 видах грунтів для бурильного обладнання стоїть цифра.
в Техчастині до 4 Збірника Сведловини є вже 11 груп для буріння.
такі от нюанси.


А пройдите это так: Расценка Е25-62-1...6 , потом исключите из нее бурение по 4 сборнику (по той же группе грунта) и добавьте опять по 4 сборнику, но уже по реальной группе грунта. Геология у Вас есть, описание грунтов по бурению в 4 сборнике есть, т.е группу по бурению можно определить. И сама таблица 1 сб. 1 в примечании 2 косвенно ссылается на 11 групп по буримости.










Ego
Оценить сообщение
 
MarikBig
А пройдите это так: Расценка Е25-62-1...6 , потом исключите из нее бурение по 4 сборнику (по той же группе грунта) и добавьте опять по 4 сборнику, но уже по реальной группе грунта. Геология у Вас есть, описание грунтов по бурению в 4 сборнике есть, т.е группу по бурению можно определить. И сама таблица 1 сб. 1 в примечании 2 косвенно ссылается на 11 групп по буримости.[/quote]


я над таким чимось думав. але якщо так брати то получаться дуже малі маш година. тут потрібно не лише пробурити але і запхати анод в землі.. можна дати як кріплення обсадними трубами, але................... там ща це тяне за собою свою додаткові трудозатрати. перший запхали витянули кабель перепхали через другий зварили кутниками дві труби. руками ви таку штангу не втримаємаєте тому треба вишку
Изменил(а) MarikBig, January 24 2013 21:48










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
Русскополянец
MarikBig, если посчитаете возможным примените Р16-86-… и Р16-83-…Я использую эти нормы.
Оценить сообщение
 
MarikBig
Русскополянец написал(а):
MarikBig, если посчитаете возможным примените Р16-86-… и Р16-83-…Я использую эти нормы.


це маленьке заземлення, підповерхневе. а мені глибинку треба 7.402-5.1-47
Изменил(а) MarikBig, January 25 2013 09:38










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
Перейти на форум:

Подобные темы
Темы Форум Ответов Последние сообщения
Калькуляція на зварювальні роботи Консультации 2 November 19 2008 14:16
Збірник цін на проектні роботи для будівництва розділ 1 (електроенергетика) Проектные работы 5 July 21 2009 00:20
Проектні роботи Проблемы и решения 2 March 05 2010 16:41
Підготовчі роботи Проблемы и решения 4 November 19 2011 15:37
Спец. рем.-буд. роботи Первые шаги 9 February 08 2012 16:44
Проектні роботи. Розрахунок вартості. Проектные работы 4 May 16 2012 12:43
Акт на приховані роботи Консультации 5 October 13 2012 21:11
Проектні роботи. Розрахунок вартості по лінії переробки. Проектные работы 3 February 15 2013 15:03
Проектні роботи для приатних підприемств- 1% Консультации 8 March 27 2013 17:00
Шкідливі роботи Прочие вопросы 5 August 20 2013 12:13
Авторизация
Логин

Пароль



Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Сейчас на сайте
Гостей: 32

Пользователей: 0

Всего пользователей: 25,394
Новый пользователь: patchbilding

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры